LeMan - Sayı 1089

zagor-t

Onursal Üye
17 Eki 2012
1,464
20,856
file

Moderatör tarafında düzenlendi:

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,954
ordu-turkey
Kapakta bugünlere gelişimizin önemli
nedenleri açıkça izlenebilir. Yeni Leman
yağmuru için teşekkürler üstadım.

Önemli nedenlerden birisi asıl neden bu halkı aptallaştıran fakirleştiren ve en önemlisi kuranın özellikle firavunun ağzından söyletip dikkat çektiği bir nokta var ki onu yazacağım.Firavun ben sizin en yüce rabbinizim der kurana göre.Bunun asıl anlamı ben sizin için neyin iyi olduğunu sizden iyi bilirim yani siz düşünmeyin kafa patlatmayın bana teslim olun manasındadır.İşte bizim siyasetçiler de biri istisna yıllarca bunu yapıp ülkeyi bu hale getirdiler.Lemana hastayım sebebi işte bu kapaklarda saklı.Zagor-t harikasın üstad.

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,883
52,474
Kendi Koltuğunda

Önemli nedenlerden birisi asıl neden bu halkı aptallaştıran fakirleştiren ve en önemlisi kuranın özellikle firavunun ağzından söyletip dikkat çektiği bir nokta var ki onu yazacağım.Firavun ben sizin en yüce rabbinizim der kurana göre.Bunun asıl anlamı ben sizin için neyin iyi olduğunu sizden iyi bilirim yani siz düşünmeyin kafa patlatmayın bana teslim olun manasındadır.İşte bizim siyasetçiler de biri istisna yıllarca bunu yapıp ülkeyi bu hale getirdiler.Lemana hastayım sebebi işte bu kapaklarda saklı.Zagor-t harikasın üstad.

Saygı deger kardeşim kuran yazılmaz Yüce kitabımız şu şekilde yazmanız gerek ve gerekir.
"Kur'an-ı Kerim"
Lütfen bu konuya Ve Allah(c.c.) ismini büyük harfle yazmaya dikkat ediniz ve dikkat etmeliyiz.Ve bu yazdığıma gücenmeyiniz.saygılar hepinize.

Paylaşım için teşekkür ederim.