LeMan - Sayı 0741

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,327

LeMan - Sayı 0741
Leman dergisi, 19 Ocak 2006 tarihli 741. Sayısı
Fiyatı: 1 YTL.
85 MB, 3348px, 300 dpi, 16 sayfa, CBR

LEMAN_2006_741_Kapak.jpg

(Mega)

Saygılarımla.

Son düzenleme:

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
36,768
İstanbul
Ünlü Türklerin sayısı hızla artıyor. Bu günlerde favorim Tuğçe Kazaz isimli eski manken, yeni siyaset uzmanı. Devletin ajansı bile arkadaşa Ortadoğu ile ilgili görüş soruyor baksanıza. Bir heykel de onun için gelsin. Velhasıl memleketimizde heykeli dikilecek çok kişi var.

Teşekkürler, üstadım.

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,327
Ünlü Türklerin sayısı hızla artıyor. Bu günlerde favorim Tuğçe Kazaz isimli eski manken, yeni siyaset uzmanı. Devletin ajansı bile arkadaşa Ortadoğu ile ilgili görüş soruyor baksanıza. Bir heykel de onun için gelsin. Velhasıl memleketimizde heykeli dikilecek çok kişi var.

Teşekkürler, üstadım.

Sevgili "direnc11" üstadım, benim de aklıma Tuğçe Kazaz'la ilgili aşağıdaki "Zaytung" haberi geldi. Aslında bu mizah sitesi söz konusu mankenle ilgili çok sayıda haber(!) yapmış. Bu onlardan sadece biri. Sizin mesajınıza uygun düştüğü için bunu aktardım. Ben çok gülmüştüm bu göndermelerle dolu anlamlı taşlamaya.

Kazaz_zaytung.jpg

Son düzenleme:

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
36,768
İstanbul
Mükemmelmiş sahiden. :)

Bu dokuz madde sayesinde artık saatlerce Ortadoğu üzerine konuşabiliriz desene üstadım. Lakin böyle bir rehber olmadan da halkımız her konu üzerinde saatlerce konuşabilir hale geldi. Tabi konuşma uzayınca söylenenler arasında önemli tutarsızlıklar oluşmuyor değil ama o kadar kusur kadı kızında da olurmuş. Heykeli dikilesice halkımız "serbestçe" konuşmayı seviyor...

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,666
Kasımpaşa
Mehmet Ali Ağca...
Yıllarca Katil Ağca diye bağırdıktan sonra ve de binlerce kez televizyonlarda gördükten sonrabir gün adliyede duruşma beklerken arkadan "Hey arkadaş, bir dakika bakar mısın" diye bir ses geldi. Aklımdan kim bu bizim jargonu kullanan ve çok tanıdığım bir ses diye döndüm baktım, Mehmet Ali AĞCA... Kötü oldum. Yıllardır bir şekilde hayatımızda olan bu adam o an bir güvenlik görevlisine sesleniyordu... Ve çok tanıdıktı. Gözgöze geldik. Üç beş saniyelik bakışma sonrası "biz birbirimizi iyi tanırız"a benzer bir şekilde gözlerimizi kaçırdık. Yıllardır nefret ettiğim bir adam ve o bir kaç saniye artık bir anlamı pek kalmadı..

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,651
Abi zaten ortada o kadar bilgili insan varki ve sayılarıda her geçen gün artıyor.

Yakında bilgili Türkiye oluruz.

Sağolasın üstadım, ellerine sağlık. Konularını şu an alamıyorum, hiç yerim kalmadı. HDD sipariş verdim. Gelince başlıyacağım.

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,954
ordu-turkey
Ülkemiz ünlü ve akil olan çok insanla dolu olduğu halde hala başı dertten kurtulmuyorsa ben bu işte bir iş var derim.Ne ünlüler var ki çoktan unutuldu.Ama yine aziz nesin gibi ne ünlüler var ki yüz yıl sonra bile unutulmaz.Kapakta var olan ise çoktan tarihe gömüldü.İşte yine mizahın vurucu gücüne bir örnek bu sayı scanfan üstada içten baki selamlarımı yolluyorum.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,846
137,151
Eline sağlık değerli dostum.
Mizah dergileri gülmek ve düşündürmek için var.
Güzel paylaşım için teşekkür ederim.