LeMan Sayı 1254

aksamsefasi

Süper Üye
5 Eki 2018
4,513
85,230
İzmir

Aralarda kalmış,unutmadan paylaşayım dedim :)
leman-1254-1.jpg

leman-1254-16.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

gorgon

Onursal Üye
1 Ağu 2019
870
15,771
İstanbul
1254üncü başlık 1254üncü sayıya denk gelmiş :D

Bu bir tesadüf olamaz. Başlık sayısının derginin sayısına denk gelmesinin altında yatan gizli bir mesaj olmalı. Dergi kapağında da yeni yıla yer verilmiş, bana kalırsa bu denk geliş, büyük ihtimalle yeni yıl çekilişini işaret ediyor. İçinde "1254" sayısı olan veya içinde 1, 2, 4 ve 5 sayıları bulunan bilete büyük ikramiye isabet edebilir. Benden söylemesi.

Kaliteli ve özenli taramalarınla, harikulade düzenlemelerinle mizah dergilerine olan katkıların tartışılmaz, üstadım. Ellerine sağlık.

Son düzenleme:

aksamsefasi

Süper Üye
5 Eki 2018
4,513
85,230
İzmir
Bu bir tesadüf olamaz. Başlık sayısının derginin sayısına denk gelmesinin altında yatan gizli bir mesaj olmalı. Dergi kapağında da yeni yıla yer verilmiş, bana kalırsa bu denk geliş, büyük ihtimalle yeni yıl çekilişini işaret ediyor. İçinde "1254" sayısı olan veya içinde 1, 2, 4 ve 5 sayıları bulunan bilete büyük ikramiye isabet edebilir. Benden söylemesi :)

Kaliteli ve özenli taramalarınla, harikulade düzenlemelerinle mizah dergilerine olan katkıların tartışılmaz, üstadım. Ellerine sağlık.
son gelişmelerden sonra yılbaşı bileti almamaya karar vermiştim ama senin bu tesbitlerin yüzünden yine alacağım anlaşılan :)
Sırf dergi almak için taaa ankaralara giden birisi mi mizah dergilerine olan katkıdan bahsediyor :) Ankaradan iyi haberlerle gelirsin umarım :D