LeMan 2013 Gezi Özel Sayı

aksamsefasi

Süper Üye
5 Eki 2018
4,512
85,422
İzmir
LeMan 2013 Gezi Özel Sayı

Screenshot-5.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,044
20,236
Kamlançu
Akşam baktığımda sorunluydu, şu an linkte bir sıkıntı görünmüyor.
Yandex kullanıcıları üyeliğe zorlamak için belirli indirme sayısından sonra üye ol indir diyor.
Yine bir süre geçtikten sonra tekrar açıyor.
Çok da şey etmemek lazım. :)
Teşekkürler hocam, ellerinize sağlık.

aksamsefasi

Süper Üye
5 Eki 2018
4,512
85,422
İzmir
Akşam baktığımda sorunluydu, şu an linkte bir sıkıntı görünmüyor.
Yandex kullanıcıları üyeliğe zorlamak için belirli indirme sayısından sonra üye ol indir diyor.
Yine bir süre geçtikten sonra tekrar açıyor.
Çok da şey etmemek lazım. :)
Teşekkürler hocam, ellerinize sağlık.
iyi haber için teşekkürler :) aslında benim de acemiliğimden oldu, bir ortamda 12 gblik bir dosya paylaştım. 500den fazla indirimolunca birçok şeyi kilitlemişler. 6terrabayt trafiği görünce ne oluyoruz dediler galiba :)
neyse düzeldiyse sıkıntı yok. fırtları silmişler. gün içerisinde linklerini yenileyeceğim :(

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,044
20,236
Kamlançu
iyi haber için teşekkürler :) aslında benim de acemiliğimden oldu, bir ortamda 12 gblik bir dosya paylaştım. 500den fazla indirimolunca birçok şeyi kilitlemişler. 6terrabayt trafiği görünce ne oluyoruz dediler galiba :)
neyse düzeldiyse sıkıntı yok. fırtları silmişler. gün içerisinde linklerini yenileyeceğim :(

Paylaşım yapacağınız dosyalara farklı isimler verin. Ben sıkıntı olacağını düşündüğüm paylaşımlar için ünlü harfleri yazmıyorum mesela. Fırt Sayı 350 yerine frtsy350 yazın, bu sayede kaldırılmalarını şikayet alana kadar engellemiş olursunuz.