LeMan - Sayı 1118

zagor-t

Onursal Üye
17 Eki 2012
1,464
20,856
Serdary67 zamanında 4 paket halinde ve yaklaşık 200-250 lira vererek kargo ile Almanya'ya göndermişti bu paylaşımlarımı. Dergiler arasında GırGır, Uykusuz, Penguen, L-Manyak, OT, Bayan Yanı'lar da vardı. Sağ olsun. 'Kesesine bereket!' diyelim, çünkü mali durumu pek iyi değilmiş artık. Düzelir inşallah. İyi Okumalar.

2vxm3ag.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,326

Sevgili "serdary67"ye cömertliği, zengin yürekliliği için, sevgili "zagor-t"ye emeğini sakınmadığı, çalışkanlığı ve temiz iş çıkarttığı için sonsuz teşekkürler. Bugünkü sunumu adeta yaylım ateşi tarzında oldu. Bilseydik hazırlık yapar miğfer filan takardık:). Benim bu dergileri indirdikten sonra baştan adlandırmam bile uzun zamanımı aldı! ("LEMAN_2013_05 (May)_1118" tarzında bir ad veriyorum dosyalara, sıraları bozulmuyor, karışıklık olmuyor böylece) kimbilir bunların taranması, düzenlenmesi, upload edilmesi, sunulması vb ne kadar zahmetli olmuştur. Tekrar teşekkürler.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,047
75,624
hiçbiryerde :)
Bu kadar emek veren güzel insanlara
gönülden teşekkürler. Böyle değerli
çalışmaları iyi incelemek, kıymetini
bilmek lazım. Var olun dostlar...

CAN_AVAR

Kıdemli Üye
27 Ocak 2013
177
251

Benim bu dergileri indirdikten sonra baştan adlandırmam bile uzun zamanımı aldı! ("LEMAN_2013_05 (May)_1118" tarzında bir ad veriyorum dosyalara, sıraları bozulmuyor, karışıklık olmuyor böylece) kimbilir bunların taranması, düzenlenmesi, upload edilmesi, sunulması vb ne kadar zahmetli olmuştur. Tekrar teşekkürler.

Yeniden adlandırmanız gerekecek maalesef çünkü çoklu uploadlarda bu olabiliyor kendimden biliyorum bazı dergi sayılarında kayma olmuş mesela burdada 1118 yazılmasına rağmen linkten çıkan 1119 numaralı sayı. Size kolaylık olsun kayma olan konuların altında cevap olarak yazdım ordan bulabilirsiniz.

hggurak

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
8 May 2015
1,133
8,149
İstanbul
zagor-t'ye emekleri, serdary67'ye de gönül zenginliği için çok teşekkürler...
Bu forumdaki paylaşımcı ruh günden güne daha da başımı döndürüyor...
Ellerinize kollarınıza sağlık dostlar...
.
.