Merhaba ve Çizgi Diyarı'na teşekkür..

Lami Tiryaki

Onursal Üye
21 Nis 2009
513
3,727
Çizgi Diyarı ilginç ve güzel bir girişimle çizgi roman blog siteleri için yer ayırdı. Çizgi roman emekçileri, okurları ve koleksiyoncularının emeklerinin hem onore edilmesi hem de yaygınlaştırılması açısından son derece saygın bir girişimdir bu. Emeği geçenleri kutlarım. Bu sayede ben de uzun süredir işten güçten dolayı el atamadığım blogumu güncelleyeceğim artık. Artık Lami'nin Yeri ve ÇD ortak çalışmaların mekanı olur inşallah.

Emeklerinize sağlık
Lami Tiryaki

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,039
75,333
hiçbiryerde :)
Merhaba sevgili Lami üstadım.
Sizi ve yazılarınızı daha fazla
görmemize vesile olması bakımından
çok güzel oldu bence de bu bölüm.
Merakla bekliyorum makalelerinizi.
selamlar, saygılar...

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Sevgili Lami usta,
Sizin önsözleriniz ile okuduğumuz çizgi romanlardan sonra yazılarınıza hasret kalmıştık.
Bu vesile ile tekrardan bilgilerinizden faydalanmış olacağız.
Yazılarınızı merakla bekliyoruz.

timed

Onursal Üye
19 Eki 2009
2,330
9,482
Merhaba Sayın Lami Tiryaki ,
Uzun zamandır sizlerden haber alamıyorduk.
Bu bölümün açılması sayesinde sizlerden birşeyler duymak çok sevindirici.
Yazılarınızla tekrar buluşmayı bekliyoruz.
Saygılarımla.

İskenderunlu

Onursal Üye
29 Tem 2012
5,347
12,822
iskenderun-Hatay
Bzaen Laminin Yeri'ni ziyaret ettiğimde iki üçyıldan beri hiçbir yazı vs eklenmediğini görüyordum.Bu sayede çizgi roman tadında yazılarınızı okuma şansına erişiriz..

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,702
İstanbul
Çizgi roman yazılarınızın haricinde tüm nostaljik yazılarınızı da büyük beğeniyle okuduğum değerli büyüğüm; sizi burada da görmek beni çok mutlu etti.. Bu güzel paylaşımlarınızın ardı ardasının hiç kesilmemesini temenni ediyorum...

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,364
141,467
Çizgi dünyasındaki o güzelim bilgilerinizi okumaktan her daim zevk aldım, almaya da devam edeceğim. Saygılar.