LakLak - Sayı 028

yazicizahmet

Onursal Üye
12 Nis 2011
2,308
38,630
Rüya mı görüyorum. Ohh be! Yepisyeni:Ğ Laklaklar. Benim dileğim gerçek oldu. Dilerim sizinkiler de olsun. Elinize sağlık. Çok teşekkürler.

aksamsefasi

Süper Üye
5 Eki 2018
4,512
85,422
İzmir
Rüya mı görüyorum. Ohh be! Yepisyeni:Ğ Laklaklar. Benim dileğim gerçek oldu. Dilerim sizinkiler de olsun. Elinize sağlık. Çok teşekkürler.
Güle güle oku üstat, madem bu kadar sevindin 3 gün üst üste Lak Lak paylaşacağım senin hatırına.. :D
Bakalım 3 güne ne kadar laklak sığacak?! :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

yazicizahmet

Onursal Üye
12 Nis 2011
2,308
38,630
Güle güle oku üstat, madem bu kadar sevindin 3 gün üst üste Lak Lak paylaşacağım senin hatırına.. :D
Demek ki üç gün Lak Lak bayramı yapacağız. :Ğ Üstadlarıma hatırım geçiyorsa ne mutlu bana. Emekleriniz kolay ve keyifli olsun.

gorgon

Onursal Üye
1 Ağu 2019
870
15,842
İstanbul
Önümüzdeki üç gün içinde serinin tamamlanacağı hususunda vermiş olduğun müjdeli haber için çok teşekkür ederim, üstadım.

Kolay gelsin.

jetli37

Kıdemli Üye
21 Ara 2012
125
144
Çok çok teşekkürler, ellerine sağlık. :wbtr:

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,593
34,937
İstanbul
Kapaktaki BJK'li abi ne yazık ki Beşiktaş'ın maçına gidemeyecek zira "Corona Virüsü önlemi" nedeniyle Nisan başına kadar tüm maçlar seyircisiz oynanacak.. :)
Paylaşım için teşekkürler Üstadım..

Son düzenleme:

Dedecan 61

Süper Üye
25 Şub 2019
1,781
4,506
Kapaktaki BJK'li abi ne yazık ki Beşiktaş'ın maçına gidemeyecek zira "Corona Virüsü önlemi" nedeniyle Nisan başına kadar tüm maçlar seyircisiz oynanacak.. :)
Aynen, maalesef Mayıs ayına kadar hiç kimse statlara gidemeyecek, belkide bu karar Bein Sports satışlarını patlatır. :Ğ :4: Eline sağlık usta.