L-Manyak Sayı 169

Şükrü

Çeviri & Balonlama
16 Şub 2011
1,286
2,169
Far Far A Way
L-Manyak 169. Sayı

Arkadaşlar ilk taramalarımdan olduğu için iyi tarıyamadım ve yazılar çok küçük yazılmış.
Çoğu yer okunmuyor ne yazık ki.Görüntü kalitesi biraz düşük oldu ama bütün sayfalarını taradım.Dergi
Winrar programı ile yüklenmiştir.İnşallah beğenmişsinizdir.

brbd7qd72amcp5e4d.jpg

SIcak sıcak indirin

Moderatör tarafında düzenlendi:

nicomedes

Onursal Üye
30 Nis 2014
880
3,912
İzmit
Selamlar dostlar,
Bu sayı üzerinde çalışma becerisi ve zamanı olan bir arkadaştan düzenleme rica ediyorum,
maalesef benim becerilerimin ve bilgimin ötesinde bir durum ve diyarda var olan ancak okunamayan bir sayı,
şimdiden teşekkür ederim saygılar.

tayyare

Yönetici
22 Nis 2019
868
16,255
Tarama imkanı olan bir arkadaşın elinde bu sayı mevcut mu acaba? Seri tamamlandı gibi görünüyor ama bu sayı cidden sanki hiç taranmamış gibi. A4 bir tarayıcım var, eğer mevcut olan varsa ve tarama imkanı yoksa ben de deneyebilirim taramayı gönderilirse.

Lütfen kusuruma bakmayın, "seri tamamlandı" olunca geri planda kalmış sanki gibi geldi, naçizane bir hatırlatma sadece.

Saygılarımla,

gorgon

Onursal Üye
1 Ağu 2019
870
15,829
İstanbul
Tarama imkanı olan bir arkadaşın elinde bu sayı mevcut mu acaba? Seri tamamlandı gibi görünüyor ama bu sayı cidden sanki hiç taranmamış gibi. A4 bir tarayıcım var, eğer mevcut olan varsa ve tarama imkanı yoksa ben de deneyebilirim taramayı gönderilirse.

Lütfen kusuruma bakmayın, "seri tamamlandı" olunca geri planda kalmış sanki gibi geldi, naçizane bir hatırlatma sadece.

Saygılarımla,

aksamsefasi üstadın taraması da forumda var ama listeye girmemiş, daha sonra ben de alternatif olarak tarayıp, paylaşacağım.

İyi okumalar.

L-Manyak Sayı 169