Kuzgun Çizgiroman evi "Kadıköy" ve Online Satış sitesi www.cizgizamani.com açıldı..

KUZGUN Çizgi Roman Evi

Kıdemli Üye
31 Ağu 2009
190
353
Kuzgun Çizgiromanevi "Comics" çizgiromanın kalbi Kadıköy'de ferah bir mekanda çizgiroman sevdalılarını bekliyor.
Yeni ve eski tüm çizgiromanları bir arada elden veya online satış sitesinden promosyonlu özel fiyatlar ile satın alabilirsiniz. 2. el çizgiromanları
sepetlerin içinde üstüste toz duman içinde aramak istemeyen çizgiroman koleksiyonerleri, biriktiricileri, sadece yeni yayınlara göz atıp
güzel bir gün geçirmek isteyen tüm çizgiroman dostlarını veya çizgiromana başlangıç yapmak isteyen arkadaşlarımızı amatör bir ruhla yola çıkan
Kuzgun Çizgiromanevi'ni ziyaret etmeye davet ediyoruz. Çizgiromanevinde çay, kahve eşliğinde keyifli çizgiroman muhabbetlerine katılabilir,
bilgi alışverişinde bulunabilir, çocukluğunuzun o sihirli günlerine tekrar geri dönebilirsiniz.

Kuzgun Çizgiromanevi ve Online satış sitesi da yeni çıkan yayınları inceleyebilir, Tanıtım Sayfalarını okuyabilir, eski ve yeni yayınları %15-%50 indirimli promosyonlu özel fiyatları ile temin edebilirsiniz.

KUZGUN ÇİZGİROMANEVİ,
Tel.: 0216 3379101
Çalışma Saatleri Haftaiçi ve Cumartesi: 11.30-22.30
Pazar günleri 13.30 dan sonra genellikle açık oluyoruz.

İnstegram yeni yayın takibi ve sipariş:

Facebook Sayfamız:

e-mail: mstkorkmaz1@hotmail.com

Adres: Rasimpaşa Mah. Rıhtım Cad. Uzunhafız Sok. No:63 A Kadıköy/İSTANBUL'da.

Açık adres olarak, Kadıköy iskele caddesinde, otobüs duraklarının karşısında bulunan Kokoreççi Adem-Metro Turizm'in yanındaki Uzunhafız sokağında Havra'nın karşısında yolun sol tarafındadır.

dpxhl.jpg

g0u9z.jpg

g0umr.jpg

g0ul1.jpg

g0ulv.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,733
44,000
denize sıfır
Onlıne satış sitenizde kitapların ilk sayfalarını göstermek çok hoş olmuş,beğendim.Hayırlı olsun yeni çıkanları lütfen burada tanıtınız.:)

okan1964

Onursal Üye
27 Ağu 2012
689
933
Hayırlı olsun, tebrik ederim . Böyle mekanların çoğalmasını her zaman
desteklemişimdir. İlk fırsatta ziyaretinize geleceğim.
Ellerinize , emeklerinize sağlık.
Umarım uzun soluklu olarak bu camiada yer alırsınız.

Bol satışlar ve hayırlı kazançlar dilerim..

KUZGUN Çizgi Roman Evi

Kıdemli Üye
31 Ağu 2009
190
353
Hoşbulduk Pandora. Bu köy ve bizim için çizgiroman vazgeçilmezdir.
Teşekkürler Okan ilk fırsatta sizi ve tüm arkadaşları keyifli ortamımıza bekliyoruz.

Son düzenleme:

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,087
36,746
İstanbul
Hayırlı olmasını dilerim. İşinizin size bol kazanç sağlamasını dilerim. Dükkanınız, çizgi roman sever dostlar için de hem yeni bir buluşma mekanı hem de uygun fiyatlarla çizgi roman temin edebilecekleri bir yer olur umarım.

İlk fırsatta ziyaretinize geleceğim.

pereventi

Süper Üye
27 May 2010
1,150
1,449
güney
eskiden böyle değildi, yakın zamanda yayınlanan çizgiromanlar çok cep yakıyor,bunun çeşitli sebepleri olabilir ama amaç çizgiromanı yaşatmak ve yeni nesile sevdirmekse biraz daha makul seviyelere çekilebilir diye düşünüyorum, her ne kadar sanal alemde çizgidiyarı her çeşit çr yi bizlere sunuyorsa da bir kitabı ya da dergiyi elde okumanın ve onu titizlikle saklayıp sahiplenmenin tadı bir başkadır,

hayırlı olsun diyorum, ALLAH utandırmasın.

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,393
İstanbul
Hayırlı olmasını dilerim. Son zamanlarda işimin gereği sık sık kadıköydeyim. En kısa zamanda bende bir göz atmak isterim. Fotoğraflardan sıcak bir ortam olduğu anlaşılıyor. Başarılar diliyorum.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,645
Kasımpaşa
Birgün Kadıköye yolum düştü..Daha doğrusu Haydarpaşa'da indim vapurdan özellikle..
80'li yıllarda öğrenciyken dolaştığım yerlerden geçerek bu kitabevini bulmaktı amacım..
Metro Turizm'i buldum..
Yanından vurdum yukarı, git git bulamadım..
Bir önceki sokaktan yürüdüm yok..
Bir sonraki sokak yine yok..
Demek ki 185.metreden dönmüşüm geri..
Bu sefer bu 200 metreyi yürüyeceğim..
Bulacağım havra'yı..
Karşısında bizim Kuzgun..
Hayırlı olsun..

doruk

Onursal Üye
19 Mar 2010
355
4,851
Ümraniye
Birgün Kadıköye yolum düştü..Daha doğrusu Haydarpaşa'da indim vapurdan özellikle..
80'li yıllarda öğrenciyken dolaştığım yerlerden geçerek bu kitabevini bulmaktı amacım..
Metro Turizm'i buldum..
Yanından vurdum yukarı, git git bulamadım..
Bir önceki sokaktan yürüdüm yok..
Bir sonraki sokak yine yok..
Demek ki 185.metreden dönmüşüm geri..
Bu sefer bu 200 metreyi yürüyeceğim..
Bulacağım havra'yı..
Karşısında bizim Kuzgun..
Hayırlı olsun..

Bende ilk haftasonu 150 den dönmüştüm muhtemelen.

Ancak ertesi hafta aynı 150 de Kuzgun bayrağını gördüm.Dönmedim.

İçerde çay, bisküvi , bol çizgi ,sohbet, ne ararsanız.

Sıcak ortam için Mesut abimize teşekkür ederim.

14 Ağu 2012
108
664
Sevgili Mesut Arkadaşım,
Çizgi Roman Severler için,geniş bir mekan ,pırıl pırıl bir yer,Kuzgun Kitapevi özveri ve arkadaşlarımıza online olarak dahil hizmet vermek için açılmiş ,her geçen gün yeni ürün ve çeşitlerin katılacağını biliyorum ve sizleri bu hizmetinizden dolayı tüm çizgi roman severler adına kutlar,hayırlı olsun derim.
Yüzyüze hayırlı olsun demek için İstanbul'a geleceğim 23 -28 Kasım tarihleri arasında artık kesilen kurdelenin:'( diğer ucundanda kesmek üzere orada olacağım.:Ğ:Ğ
Kurdelenin ucundan tutacak tüm forumdaşlarımı ,arkadaşlarımı Kuzgun'da olma ve destek vermeyelerini rica ederim.
Hayırlı olsun,Kitabevi Çizgi Romanlarla dolsun...

KUZGUN Çizgi Roman Evi

Kıdemli Üye
31 Ağu 2009
190
353
Destekleriniz için çok teşekkürler arkadaşlar, en yakın zamanda görüşmek üzere inşallah diyorum. Facebook sayfamızıda açtık. Dileyen arkadaşlar alttaki linkten ekleyebilirler.

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,645
Gaziantep
Siteyi inceledim.Kitaplar diğer sitelerden 1-2 lira daha ucuz.Ama onlar vade farksız 8 aya kadar taksitte yapıyorlar.Kuzgun'da taksit yok mu?Ayrıca güvenilir mi?Kitapları zamanında gönderiyorlar mı? Bu siteyi tanıyan bir arkadaş bizi aydınlatırsa iyi olur.Ben 7 kasım 2005 ile 8 Ağustos 2012 tarihleri arasında idefix.com dan 28 siparişle tam 789 adet kitap aldım,hiçbir sorun yaşamadım.Kitap alış sitemi değiştirmem için birisi birkaç neden söylesin.

KUZGUN Çizgi Roman Evi

Kıdemli Üye
31 Ağu 2009
190
353
Merhaba Tex,
Sizi ve arkadaşları bilgilendirmek için merak ettiğiniz konularda bazı bilgiler vereyim.
Sitemiz üzerinden güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Sitemizin alt yapısı bankaların en son kullanmış olduğu yazılım teknolojisi 3D secure ile geliştirilmiştir. Bu sistem ile alışverişlerinizde kartınızı kullandığınız bankanın arayüzü devreye girmekte ve sms güvenliği ile desteklenen alışveriş modülleri kullanılmaktadır.
Bugün dünyada kullanılan en güvenilir internet alışveriş sistemlerinden biridir.
Bu güne kadar bu açıdan hiç bir sorun yaşamadık. Kredi kartı dışında havale ve kapıda ödeme seçenekleride mevcut. Kapıda ödeme seçeneği ile kitapları teslim alırken ödemeyi kargo görevlisine de yapabilirsiniz.
Sanal ortamda online satış desteğinin yanı sıra, Kadıköy'e gelme imkanı olan arkadaşlar içinde ayrıca bizzat dükkanımıza gelerek alışveriş yapabilme olanağı mevcut.
Sizinde belirttiğiniz gibi kitapları bizzat yayınevlerinden temin edip fiyat olarak en cazip olanaklar ile arkadaşlara kitap vermeye gayret ediyoruz.
Örneğinizdeki 789 adet kitap için * indirim rakamını ortalama 1,5 tl. dersek, 1.200 tl.gibi ciddi bir rakam yapıyor.
Ürünlerin teslim süresi, sadece stoğumuzda bulunan ürünlerin satışını yaptığımızdan, yayıncılardan kitap temini yapmak gereği duymadan, iş günleri verilen siparişleri 24 saat içinde kargoya teslim edebiliyoruz. Ayrıca 120 tl. üzeri alışverişlerde kargo ücretini biz karşılıyoruz.
Müşteri memnuniyetleri ile ilgili olarak facebook sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Son düzenleme:

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,645
Gaziantep
Çizgi roman dükkanlarının çoğalıp yaşaması için,bu gün, 8 kitaplık bir sipariş vereceğim.
Ek Not:Siparişi verdim,bakalım nasıl olacak.

Son düzenleme:

grreenman

Çeviri & Balonlama
29 Eki 2009
282
410
Hayırlı olsun!

Dilerim günün birinde Anadolu'nun başka illerinde de sadece çizgi roman satan kitapevleri görmek nasip olur.

Sadece mekanla değilde internetten de satış hizmeti sunmasından dolayı ayriyeten tebrik etmek istiyorum.

Site site dolaşmaktan, aradığımız kitapları farklı yerlerden almak çok sinir bozucu oluyordu.

Görebildiğim kadarıyla tüm yayınevleri var ve fiyatlarıda cazip.

Şimdi sipariş zamanı :)

KUZGUN Çizgi Roman Evi

Kıdemli Üye
31 Ağu 2009
190
353
Hoz Comics'in yeni yayınları STRIA "Bonelli Editore'den sarsıcı bir hikaye... "Derindeki Korkunun Çizgiromanı" ile Kit TAYLOR'un 7 nolu son yayınlanan sayılarını Kuzgun Çizgiromanevi ve online satış sitemiz dan promosyonlu özel fiyatları ile temin edebilirsiniz.

STRIA kitap içeriği, Tanıtım Sayfaları ve Satış ile ilgili Site linki;

82349576.gif

Kit Taylor 7 kitap içeriği, Tanıtım Sayfaları ve Satış ile ilgili Site linki;

82349392.gif

KUZGUN Çizgi Roman Evi

Kıdemli Üye
31 Ağu 2009
190
353
JULIA 1 - Cinayet Sırları KUZGUN Çizgiromanevi ve www.cizgizamani.com da Satışta

JULIA 1 ve Cinayet Sırları "Neil Gaiman" nolu son yayınlanan sayılarını Kuzgun Çizgiromanevi ve online satış sitemiz dan promosyonlu özel fiyatları ile temin edebilirsiniz.

JULIA 1 kitap içeriği, Tanıtım Sayfaları "iç kapaklar ile birlikte" ve Satış ile ilgili Site linki;

82349827.gif

Cinayet Sırları kitap içeriği, Tanıtım Sayfaları ve Satış ile ilgili Site linki

82349300.gif

Son düzenleme:

KUZGUN Çizgi Roman Evi

Kıdemli Üye
31 Ağu 2009
190
353
Martin Mystere 128, Büyülü Rüzgar 122 KUZGUN Çizgiromanevi ve www.cizgizamani.com da.

Lal'in aylık düzenli çıkarılan serilerinden olan Martin Mystere'nin 128 ve Büyülü Rüzgar'ın 122 nolu yeni sayıları ile ilgili Kuzgun Çizgiromanevi ve online satış sitemiz da bilgi alabilir, kapak ve tanıtım sayfalarını inceleyebilir, promosyonlu özel fiyatları ile temin edebilirsiniz.

Martin Mystere Cilt 128 kitap içeriği, Tanıtım Sayfaları ve Satış ile ilgili Site linki;

82372587.jpg

Büyülü Rüzgar' Cilt 122 kitap içeriği, Tanıtım Sayfaları ve Satış ile ilgili Site linki;

82372561.jpg

Son düzenleme:

KUZGUN Çizgi Roman Evi

Kıdemli Üye
31 Ağu 2009
190
353
Mister No Klasik Maceralarda Güzel Fırsatlar..

online satış sitemizde "10 gün süreli Özel ürünler bölümünde" Mister No Klasik maceralar dizisinin 4-12 arası sayılarında müthiş kampanya.
Sınırlı stoklu bu ürünler 13.90 tl.den satışta...

Ürün detayları, Tanıtım sayfaları ve daha fazlası için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayınız..

82372856.gif