Sevgili Oktay_izm nice yıllara

12 Şub 2010
15,006
543,715
En sevdiğim izm:)
Güzel İzmir'imizin güzel insanı
Sevgili Oktay yeni yaşına bastı
Sağlıkla, mutlulukla nice nice güzel ve uzun yıllar diliyorum

hggurak

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
8 May 2015
1,132
8,147
İstanbul
Sevgili "Diyar"daşım, sevdikleriniz ve sevenlerinizle size sağlıklı, mutlu ve huzurlu nice yıllar dilerim...
Doğum gününüz kutlu, günleriniz bol çizgili olsun...
.
.

Moderatör tarafında düzenlendi:

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,950
ordu-turkey
İzmir'e gidemedim hiç ama İzmir'in insanlarının yüreğinin güzelliğini burada gördüm. Değerli oktay; İzmir'in yüreği güzel adamı, nice yıllar...Sana sağlıklı ve mutlu olmanı diliyorum.

ulucak

Süper Üye
8 Eyl 2012
1,062
2,792
Oktay_izm dostumuzun, uzun ve sağlıklı bir ömür dileklerimle doğum gününü tebrik ederim.

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,311

Doğum gününüz kutlar mutluluklar dilerim.

D_Happy_Birthday_Pasta.jpg

konuşan çizgiler

Süper Üye
2 Şub 2015
212
1,064
Çizgi Alemi
Öncelikle, arkadaşımızın doğum gününü kutluyorum.Yazım hataları konusuna gelince, ben yazdığım mesajları sonradan kontrol edip yazım hatalarımı düzeltiyorum.Eleştiri mesajında bahsi geçen üyemiz, sadece bir harfi farkında olmadan yanlış kullanmış.Burada yanlış sözcük seçimi gibi önemli bir hata yok. Fakat, yine de üyelerimiz bir eleştiri almamak için yazım hataları konusunda dikkatli olmalı.Aynı şey, eleştiriyi yapan üyemiz için de geçerli.Çünkü, eleştiriyi yaptığı mesajında pek çok yazım hatası tespit ettim.İleride gözde bir üye olduğunda bu tür yazım yanlışlarını yapma gibi bir lüksü yok...

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,607
Sevdiklerinizle beraber nice nice yılları mutlu umutlu ve sağlıklı geçirmenizi temenni ederim.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,092
Doğum günün kutlu olsun değerli dostum.
Nice mutlu yıllar dilerim.
Tabiki bol çizgi romanlı, özelikle zagor'lu günler dilerim.:)

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,592
34,891
İstanbul
Benim gibi, nostaljik diziler tutkunu olan ve de elindeki geniş arşivi bizlerin istifadesine sunmaktan bir an bile çekinmeyen çok değerli üyemiz; Sevgili Oktay_izm'in doğum gününü en içten dileklerimle kutluyor; Allah'tan tüm sevdikleriyle beraber, nice mutlu, huzurlu ve çizgi dolu yıllar diliyorum.

Son düzenleme:

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,292
4,469
Sevgili kardeşim doğum günün kutlu olsun,yaşamın boyunca her günün huzur dolu mutluluk dolu olsun.
Değerli kardeşim sevdiklerinle birlikte nice yıllar dilerim.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,044
75,439
hiçbiryerde :)
Burada buluşmamıza, keyifli zaman geçirmekle birlikte bir çok şey öğrenmemize, farlklılıkların zenginliğini yaşamamıza vesile olan kahramanlardan biri olan Oktay üstadım iyi ki doğdun. Nice sağlıklı, keyifli, gönlünce yıllar dilerim.
images

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,086
Kastamonu
Sevgili Oktay, doğum gününüz kutlu olsun. Sevdiklerinizle birlikte, sağlıklı, huzurlu, mutlu ve dilediğinizce uzun bir yaşam dilerim.

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
7,982
Eşek ,doğum günü partisine davet edilmiş,gitmemiş..Niye gitmiyorsun dediklerinde,ya odun çektirecekler yada su taşıtacaklar niye gideyim demiş.. Tabiki eşşekliğinden..Ama sen beni davet etseydin,taş taşımaya bile gelirdim..Neyse şaka bir tarafa yeni yaşın hayırlı uğurlu olsun..Tüm hayatın ;KARA BİR MATEM TÜRKÜSÜ;gibi değilde ;MUTLU BİR AŞK ŞARKISI; gibi geçsin..İyiki doğmuşsun..Yoksa ben bu Yakapınar köyünde yalnız,çizgi roman arkadaşsız ne yapardım..Gözlerinden öpüyorum..

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
7,982
Ha bak soylemeyi unuttum..Herkes sevdiklerinle birlikte uzun ve mutlu bir hayat diliyor..Ben sevmediklerinde uzun ve mutlu hayatını görsünler hasetlerinden çatlasınlar diyorum..nice yıllara..

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,469
26,993
Üstadım doğum günün kutlu olsun.Yeni yaşın çizgilerle dopdolu mutluluk içerisinde geçsin...

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,130
Değerli kardeşim,
kıymetli hemşehrim,
doğum gününüzü en içten dileklerimle tebrik ediyor,
sevdiklerinizle birlikte nice yıllar diliyorum.
Saygılarımla...

52308R.gif

baybora

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 Şub 2012
893
4,656
İzmir
Doğum gününüz kutlu olsun Oktay İzmir arkadaşımız. Son çalışmamın içine bayağı gömüldüğüm için bu mesajı biraz geç yazdım.Kusura bakma.
Bol çizgi romanlı, huzur, sağlık dolu seneler dilerim.