Sevgili murtaza5 Doğum Günün Kutlu Olsun

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,087
36,746
İstanbul
Tanıma mutluluğuna eriştiğim güzel insanlardan Murtaza üstadımın doğum günü bugün.

Her şeyin en iyisini hak eden üstadıma uzun, sağlıklı ve neşeli bir ömür diliyorum.

Bir de bu tür günlerde hep dilediğim gibi bolca çizgi roman.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,608
Antalya sancağından, birebirtanımasamda, güzel bir insan olarak bildiğim kardeşimizin bundan sonraki yaşamında sevdikleriyle beraber mutlu huzurlu ve sağlıklı bir yaşamsürmesini temenni ederim.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,045
75,447
hiçbiryerde :)
Dünya iyisi, gönül adamı ,
tanıdığım için onur duyduğum
Murtaza abimize sağlıklı, huzurlu,
gönlünce yaşayacağı uzun yıllar
dilerim ben de.
AHMET_YILMAZ_UNITED_KOLPA_011.jpg

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,096
Değerli insan,değerli dost.
Doğum günün kutlu olsun can dostum.
Allah(CC) sevdiklerinle nice mutlu yılar nasip etsin.

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,086
Kastamonu

Murtaza5, Çizgi Diyarı'nın en özel simalarından biri... Onu yakından tanıyanların büyük çoğunluğu şu sözleri mutlaka söylüyordur:
"Bu adam, tanıdığım en temiz, en duyarlı, en ince ve en sevimli insanlardan biri..."

Sevgili Abim'e sağlıklı, huzurlu, mutlu ve istediği kadar uzun bir yaşam diliyorum.

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,100
İstanbul
Sevgili Murtaza Ağabey, seni tanııdığım için kendimi şanslı sayıyorum.
Doğum gününü kutlar, herşeyin gönlünce olmasını dilerim.
14 Eylülde yine Antalya'da, bildiğin yerde bir hafta seminerim olacak.
Görüşebilmek dileklrimle.

Hakan Sait

Süper Üye
14 Ocak 2010
423
5,626
Antalya

Murtaza5, Çizgi Diyarı'nın en özel simalarından biri... Onu yakından tanıyanların büyük çoğunluğu şu sözleri mutlaka söylüyordur:
"Bu adam, tanıdığım en temiz, en duyarlı, en ince ve en sevimli insanlardan biri..."

Sevgili Abim'e sağlıklı, huzurlu, mutlu ve istediği kadar uzun bir yaşam diliyorum.

Kutlamaya geç kaldım özür dilerim. Adil kardeşime katılıyorum. Doğum günün kutlu olsun Murtaza kardeşim.:58:

Sadık Mustafa

Süper Üye
1 May 2014
140
823
O güzel yüreğinle hep gül, ömrünün sonuna kadar mutluluk senden hiç eksik olmasın. Daha nice yıllara, güzel adam, adam gibi adam..