Çizgi Diyarı'nın sanal değil gerçek kahramanı sevgili Savok, nice mutlu yıllara!..

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,593
34,936
İstanbul
Çizgi diyarı'na geldiğim günden beri benden desteğini hiç esirgemeyen; sayesinde çekingenliğimi bir günde atmamı sağlayan ve benim için çok şey ifade eden güzel insan, çok sevgili Savaş ağabeyim; doğum gününü en içten duygularımla kutlar, Allah'tan tüm sevdiklerinle beraber huzur ve mutluluk dolu bir ömür sürmeni dilerim.

Her şey gönlünce olsun Çizgi Diyarı'nın vazgeçilmez kahramanı...

Son düzenleme:

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,047
75,623
hiçbiryerde :)
Ben niye görmüyorum doğum günlerini?
Allah allah...Neyse, Savaş abim beni de
Sokaklardan çıkarıp almış bir müstesna
Ağabeydir benim için, arkadaşlar bilirler
Şu an zor şartlarda yazıyorum, iyi ki doğdun
İyi ki tanıdım seni sevgili dostum. Şunu da
Söylemeden geçemeyeceğim şaka maka
Bu kadar kısa sürede tanışıp ta düşünce ve
Gönül birliği yapabildiğim birkaç kişiden biri
Olan dostuma mutlu, huzurlu, keyifli ve gönlünce
Uzun yıllar dilerim...

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,366
141,645
Aynen katılıyorum sevgili kardeşlerimizin temennilerine, bundan sonraki yaşlarında sevdiklerinle beraber mutlu huzurlu ve sağlıklı nice yaşlar geçirmeni temenni ederken, forumumuzda da aynen diğer yıllarda nasılsan o şekilde bol bol çizgili yıllar geçirmeni temenni ederim.

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
2,000
11,947
Tükenmeyen enerji, dirayet ve elbette sağlıkla pekişen mutluluğun daim olduğu uzun bir ömür dilerim Savaş, iyi ki doğdun...

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,188
Değerli kardeşim,
700 küsür km uzaklıktan doğum gününüz için ne yazsam yetersiz kalacak.
Doğum gününüz vesilesi ile size karşı olan sevgimi ve saygımı yanınıza gelerek ifade etmeyi çok isterdim.
Elimde çizgi romanları içeren bir hediye paketi ile İstanbul'a gelip, kapınızı çalıp, önce el sıkışıp, kucaklaşmak, yanaklarınızdan öptükten sonra da "iyi ki doğdun kardeşim", "iyi ki varsın" sözlerini o anda söylemek isterdim. Daha sonra da bir bardak çayımızı karşılıklı yudumlarken sizle doyasıya sohbet etmeyi arzu ederdim. Tabii o anda kapı çalınıp, Haluk abi, Zeki bey kardeşim, Cemil bey, Nihat bey, Güngör bey, Recep bey, sevgili Mustafa ve diğer dostlar da odaya giriverseler deymeyin benim keyfime...

Savaş kardeşim,
doğum gününüzü en içten dileklerimle tebrik ediyorum.
Sevdiklerinizle beraber sağlık ve mutluluk dolu nice nice güzel yıllar diliyorum.
Sevgi ve saygılarımı iletiyorum; gönülden, yürekten...

bayrakzaf.gif

Son düzenleme:

Doktor Kim

Aktif Üye
17 Mar 2011
325
14,124
Doğum günün kutlu olsun sevgili dostum Savaş... Sevdiklerinle birlikte sağlıklı, uzun ve de en önemlisi sevgi ve saygı dolu mutlu bir ömür diliyorum. İyi ki burada ve bizimlesin. Bütün güzellikler senin olsun illada hayatından çizgiromanlar hiç eksik olmasın.

nicomedes

Onursal Üye
30 Nis 2014
880
3,915
İzmit
Diyarın her bir üyesinin değeri ayrı ancak kurucu ve yöneticilerin bu forumun oluşması ve devamına katkıları için ayrıca teşekkür ederim nice yıllara.

cemsultan

Aktif Üye
25 Eyl 2009
403
394
Savaş Abi,doğum gününüz kutlu olsun.Sağlıkla,huzurla ve mutlulukla dolu sevdiklerinizle beraber nice yıllara:)

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,375
izmir
Nice yıllara sevgili dostum. İmkan olsaydı da Mister No'nun Piper'ine atlayıp Darkwood ormanındaki küçük bir kulübede kutlasaydık... Her yıl daha da gençleşmen dileklerimle...

comedian

Onursal Üye
13 Tem 2012
1,275
4,695
nice mutlu yıllara savaş abi... sağlıklı uzun ömürler ve bol çizgi roman dilerim hayatında... :)

timed

Onursal Üye
19 Eki 2009
2,330
9,547
Sevgili dostum ,
İyi ki doğdun.
Hayatında nice mutlu yıldönümleri olması dilekleri ile....

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
72,078
Nice yıllara sevgili savaş,mutluluk ve tüm güzellikler ardın sıra gelsin.

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,616
6,032
İstanbul-İzmir
Gıcığım kendisine ve zat-ı şahanelerine tamam mı?
Çekemiyorum tamam mı?
Sırf onun yüzünden bu yönetimi yıkma teşebbüslerim devam edecektir tamam mı?
Ama seviyorum da işte kıyamıyorum napayım :)
Sevgili abim, dostum uzun ve sağlıklı nice yıllar dileğiyle...
İyi ki varsın :)