Palio68 mi? Caterpillar D8 K mı?

12 Şub 2010
15,006
543,776
Palio68 görünümlü Caterpillar D 8 K girdi Diyara:)

Ben 34 paylaşım saydım

Kaptan Swing, Tom Braks ve Kızılmaske diyarını tarumar etti, yiv set bırakmadı
Teksas Tommiks, Teksas, Fırt bile var

Son konulara ambargo koydu, az daha gayret etse sevgili bay_x dostumuzun bir günde 61 adet çizgi roman paylaşımı ile elinde tuttuğu rekoru zorlayacaktı

Hepsi de nitelikli olan bu paylaşımların tümüne ayrı ayrı teşekkür etmek (utanarak söylüyorum ve aslında utanmam da gerekir, çünkü bir adet paylaşım için gerekli süre ile bir kuru teşekkür için gerekli süre kıyaslanamaz bile ) kolay olmayacak. Bu nedenle bugünkü ve diğer tüm paylaşımları için ozan barış dostumuzla birlikte kendisine şükranlarımı ve saygılarımı sunuyorum

palio68

Guest
4 Ağu 2012
1,338
26,076
Bursa
Palio68 görünümlü Caterpillar D 8 K girdi Diyara:)

Ben 34 paylaşım saydım

Kaptan Swing, Tom Braks ve Kızılmaske diyarını tarumar etti, yiv set bırakmadı
Teksas Tommiks, Teksas, Fırt bile var

Son konulara ambargo koydu, az daha gayret etse sevgili bay_x dostumuzun bir günde 61 adet çizgi roman paylaşımı ile elinde tuttuğu rekoru zorlayacaktı

Hepsi de nitelikli olan bu paylaşımların tümüne ayrı ayrı teşekkür etmek (utanarak söylüyorum ve aslında utanmam da gerekir, çünkü bir adet paylaşım için gerekli süre ile bir kuru teşekkür için gerekli süre kıyaslanamaz bile ) kolay olmayacak. Bu nedenle bugünkü ve diğer tüm paylaşımları için ozan barış dostumuzla birlikte kendisine şükranlarımı ve saygılarımı sunuyorum

Daha paylaşımların bittiğini söylemedim Haluk abi bilgin olsun
saat 24 :00 kadar vakit var. Gün içersinde işin var olduğundan yarıda bırakmıştım..:)

silence

Süper Üye
26 Mar 2009
2,345
1,724
İnsanlık öz verili insanların sayesinde ilerliyor.

Ama en güzeli o paylaşım heyecanlarına tanık olmak elbette.

Ben de her iki değerli paylaşımcı çizgi roman severe teşekkür ediyorum.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,664
Kasımpaşa
Abi ben seni düşünerek açmıştım, yorulmayasın diye..
Şakası bir yana, dostumuz hak ediyor gerçekten övgüyü..
belki isim değiştirir caterpilar68 olur bundan sonra..
Tek bir kelime paylaşanın ömrü uzun olsun..

dynamo

Onursal Üye
3 Eyl 2009
3,180
4,079
Palio68 ve Ozanbarış üstadlar 29 Mart 2014'te tarihi bir gün yaşattılar,kendilerine çok teşekkür ederiz.

neco50

Süper Üye
11 May 2010
2,731
1,872
Profesör dostumuz gerekenleri yazmış. Savok'ta perçinlemiş.
bize yazacak pek bir şey bırakmamışlar aslında. Ama bu teşekkür etmemize engel değil.

Ellerinize sağlık muhteşem ikili, tüm emekleriniz için teşekkürler sevgili dostlar.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,366
141,642
Her iki çizgi roman sevdalısı arkadaşımıza gönül dolusu teşekkürler. Her şey gönüllerince olsun.

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
2,000
11,947
Zamanında bir yerlerde yazmış olmalıyım; Palio ile Ozan'ın çizgiroman dünyamız için önemli iki isim olduklarını ve bir mihenk taşı gibi dengeleri değiştirecek bir potansiyele sahip olduklarını. Ne mutlu ki, üretmeye devam etmeyi seçtiler ve paylaşmaya... Şanslıyız, netekim.. :)

Bay_X

Onursal Üye
30 Haz 2012
1,672
17,187
Çok büyük fedakarlık!...
Sayın ozanbariş ve palio68'e, bu özverili paylaşımlarından mütevellit sonsuz şükran ve saygılarımı sunarım.

palio68

Guest
4 Ağu 2012
1,338
26,076
Bursa
Uzun bir zamandır bu şekilde paylaşım yapmamıştık, zamanında bazı paylaşım kısımlarında yeterli sayı olmadığından sırf bölümü açılsın diye
aynı anda 20 - 25 sayı paylaşımı yapıyorduk. Bu hafta sonuda vakit bulunca şöyle bir forumda gezinelim dedik.
Haluk abimiz için ilk gün 64 ve bugünde 12 sayı ile hafta sonunu kapatmış olduk darısı yeni haftaya diyelim.
Paylaşımlara mesaj ve teşekkürle destek veren çizgi sever dostlara bizlerde teşekkür ederiz.
Umarım listeleme yapan arkadaşları kızdırmamış oluruz bu arada, onların başınada bir hayli iş çıkartık hafta sonu...
Haluk abi tamammı ,devammı arkadaşların kota sorunu olmasın..:):D

Son düzenleme:
12 Şub 2010
15,006
543,776
Çizgi romana asla " tamam " demeyen " çizgi roman delileri köyü "ndenim:D sevgili Hasan

Ama rekoru da kırdın, dinlenmek senin hakkın:), seninle aşık atılmaz:D

Caterpillar D 8 K en ağır iş makinasıdır ama bu da az geldi nitelemekte...

En iyisi yine palio68 'miş, Ferrariye toz yutturuyor

Sen de Deliler Köyü'müzdenmişsin. İyi ki çizgi roman delisiyiz.

Şükranlarımı, sevgi ve saygılarımı, selamlarımı kabul et...