Sevgili Baltimora; nice yıllara...

12 Şub 2010
15,006
543,755
Sevgili Baltimora bugün doğmuş.

Unuttuğumuz, unutamadığımız, unutmaya yüz tuttuğumuz güzellikleri hatırlatan güzel paylaşımlarıyla, beyefendiliğiyle gönlümüzde taht kuran dostlarımızdan.

Ailesiyle, sevdikleriyle birlikte mutlu ve huzurlu nice yıllar diliyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,653
Kasımpaşa
Gerçek bir beyefendi, gönül dostu minik kardeşime 41 kere maşallah diyerek sevdikleri ile birlikte geçireceği uzun bir ömür diliyorum.. Nice Yıllara!

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,366
141,626
Her daim araştırmacı ruhunla bizlere birşeyler katmaya çalışan bir insan olarak tanıdığım kardeşimizin doğum gününü kutlar, daha nice nice doğum günlerini sevdikleri ile beraber uzun yıllar kutlamasını temenni ederim.

İskenderunlu

Onursal Üye
29 Tem 2012
5,361
12,902
iskenderun-Hatay
Sitede spordan müziğe geçmişe dönük ne varsa altında Baltimora imzası vardır, doğum gününüzü kutlar sağlık ve mutluluklar dilerim..

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,318
İyi ki doğdunuz sayın Baltimora. Mutluluklarla dolu uzun yıllar dilerim size.

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
2,000
11,947
Bende forumun Sezen Cumhur Önal'ı hissi uyandıran, nostalji sever hafıza bankası Baltimora, keyifle hatırlayacağın nice nice mutlu anı biriktirmen dileğiyle, çok yaşa...

Doktor Kim

Aktif Üye
17 Mar 2011
325
14,124
Bir çok konuda ortak beğenilerimiz olan sevgili arkadaşım, dostum bu gün dünyaya gelmişsin. İyi ki varsın ve seninle tanıştım. Doğum günün kutlu olsun. Sevdiklerinle birlikte uzun, mutlu ve sağlıklı bir ömür dilerim. Yakın zamanda yine görüşmek dileğiyle başarılar dilerim.

dynamo

Onursal Üye
3 Eyl 2009
3,180
4,077
Sevgili Baltimora,doğum gününüz kutlu olsun,​

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,086
Kastamonu
İstanbul toplantısında yüzyüze sohbet etme olanağı da bulduğum, kaliteli ve güzel insan Baltimora'ya; sevdikleriyle birlikte, huzurlu, mutlu, sağlıklı ve dilediğince uzun nice yıllar dilerim.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,047
75,597
hiçbiryerde :)
Sevgili Osman, özellikle müzikle ilgili konularda
eskileri hatırlatıp yeni ufuklar açılmasını sağlayan isim olmuştur.
Tanışma mutluluğuna da eriştiğim dostuma
nice huzurlu, mutlu, keyfince geçireceği yıllar dilerim...

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,592
34,913
İstanbul
Çok değerli Çizgi Diyarı ailesi;
hakkımda birbirinden güzel yazdığınız mesajlar beni oldukça duygulandırdı. Hepinize yürekten teşekkür ederim. İyi ki varsınız, iyi ki buradayım, iyi ki çizgi roman severmişim; yoksa sizler gibi çok değerli insanları tanıyamayacaktım.. Aranızda yüz yüze görüşemediğim üyelerimiz de var ama burada yazılan mesajlardan insan sanki 40 yıllık dostmuşuz gibi bir elektrik alıyor.

Sözlerime son verirken, benim hakkımda yazdığınız mesajlara daima layık olmaya gayret göstereceğim. Bu site yayında olduğu müddetçe Baltimora "nostaljik" paylaşımlarıyla burada olacaktır.. "Nostaljik" paylaşımlar diyorum zira en azından şimdilik maalesef bir şeyleri scan etme imkanım yok. :(

Her şey o güzel gönüllerinizce olsun.. Sevgi ve saygılarımla kalın sağlıcakla..

Son düzenleme:

pereventi

Süper Üye
27 May 2010
1,150
1,449
güney
Doğum günün kutlu olsun üstat, daha nice uzun yıllar diliyorum, sağlık, mutluluk ve huzur dolu..

ulucak

Süper Üye
8 Eyl 2012
1,062
2,792
Yukardaki güzel temennilere katılmamak elde değil sevdiklerinizle birlikte nice güzel yıllara.

Bay_X

Onursal Üye
30 Haz 2012
1,672
17,185
Doğum gününüzü kutlar, sevdiklerinizle birlikte, sağlıklı ve mutlu nice yıllar dilerim.

Tarantula

Onursal Üye
9 Ağu 2010
662
2,960
Sitemizin Mazi Dostu Sevgili Baltimora'nın doğum gününü kutlarım, nice sağlık, mutluluk, huzur dolu yıllar dilerim. Şimdi bize italo disko bir parça hediye eder artık bütün mesaj sahipleri için.. :p :)

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,475
Sevgili Osman kardeşim doğum günün kutlu olsun.Güzelliklerle dolu,huzur dolu mutluluklarla dolu bir ömür dilerim.

neco50

Süper Üye
11 May 2010
2,731
1,872
Bir gün gecikmeyle de olsa doğum gününü kutlarım.
Sevdiklerinle birlikte nice mutlu huzurlu barış ve Çizgiroman dolu yıllar dilerim.

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,592
34,913
İstanbul
Sitemizin Mazi Dostu Sevgili Baltimora'nın doğum gününü kutlarım, nice sağlık, mutluluk, huzur dolu yıllar dilerim. Şimdi bize italo disko bir parça hediye eder artık bütün mesaj sahipleri için :p :)

Herkese güzel temennileri için tekrardan çok teşekkür ederim. Bu arada sevgili Tarantula'nın isteği üzerine hepinize 2012'den mükemmel bir İtalo disko parçası hediye ediyorum.. Keyifli dinlemeler..

Son düzenleme:

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,592
34,913
İstanbul
Sitemizin Mazi Dostu Sevgili Baltimora'nın doğum gününü kutlarım, nice sağlık, mutluluk, huzur dolu yıllar dilerim. Şimdi bize italo disko bir parça hediye eder artık bütün mesaj sahipleri için :p :)

Herkese güzel temennileri için tekrardan çok teşekkür ederim. Bu arada sevgili Tarantula'nın isteği üzerine hepinize 2012'den mükemmel bir İtalo disko parçası hediye ediyorum.. Keyifli dinlemeler..

Son düzenleme: