Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun...

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,310
49,914
NeverLand
ramazan.gif

Tüm Çizgi Diyarı ailesinin Ramazan Bayramını kutlarım.
Nice bayramlarda birarada olabilmek temennisiyle.

seker1.jpg

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,518
Bir çok kamu kurum ve kuruluşlarında genelde bayramın birinci günü bayramlaşma olur.Keşke diyorum şu forumu paylaşan arkadaşlar birbirine yakın olsalardı da hep bir araya gelsek ve bir bayramlaşsak.olmaz ki .Olamaz ki.Zaten değilmidirki bizi birbirimize bağlayan ortam sanal ortam.Gönüllerin bir olduğu yer.Sevgili dostlar öncelikle bu forumda emeği geçenlerin,sonrasında bu günü bayram bilen mübarek ramazanı oruç tutarak ve sevap kazanarak geçiren el açıp amin diyen ,küçükleri sevindiren ,büyüklere ziyareti bilen tüm Alem-i İslamın bayramını kutlar sağlık ve esenlikler dilerim.Herşey gönlünüzce olsun.

fahri359

Süper Üye
28 Mar 2009
774
260
Tüm dostların ve islam aleminin Ramazan Bayramı mübarek olsun. Sağlık ve afiyetle inşallah...

mnyyf1453

Süper Üye
9 Tem 2009
500
130
sagol kardeşim cümlemizin bayramı mubarek olsun allah tekrarına erdirsin

-------------------------------------------------------------
İnan.!...............ama yalnızca bildiğin gerçeklere

Güven.!...........ama yalnızca içinde bağlandıklarına.

Sev.!................ama yalnızca hak edenleri.

paylaş.!...........ama yalnızca değerini bilenlerle.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,144
Cenabı Allah tekrarını nasip etsin,tüm islam aleminin ve forumumuzdaki arkadaşların bayramı kutlar hayırlı olmasını dilerim

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,784
4,405
zamansizlik yüzünden uzun süredir foruma ugrayamadim.. bu arada neler oldu bilmiyorum.. umarim herkesin keyfi yerindedir. Tüm dostlarin bayramini kutlar saglik esenlikler dilerim .

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,784
4,405
sevgili dostum seninde bayramin mübarek olsun.. saglik afiyet diliyorum.

Vergilius

Onursal Üye
25 Nis 2009
5,689
4,849
Bütün dostlarımın güzel ve samimi dileklerine aynen bende bil mukabele ediyorum Allah nice bayramlara sağlıkla ulaşmayı nasip kılsın.

neptunn

Süper Üye
27 Tem 2009
1,871
4,946
Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Ramazan Bayramınız kutlu olsun! Mübarek Ramazan Bayramı tüm ulusumuza kutlu olsun. Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin.