Sevgili Dostum Baltimora, Nice Yıllara!

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Geçmişe ait bir konu varsa bilin ki orada Sevgili Osman vardır,
Beyefendiliği ile, sakin kişiliği ile özellikle de sıkı cimbomluluğuyla çok sevdiğim Osman dostuma uzun, sağlıklı ve mutlu bir ömür diliyorum. Sevdikleri hep yanında olsun..
Saygılarımla..

Bay_X

Onursal Üye
30 Haz 2012
1,672
17,162
Sayın Baltimora; doğum gününüzü kutlar, sevdiklerinizle birlikte, sağlıklı ve mutlu nice yıllar dilerim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Tsubasa

Admin
11 Mar 2009
530
1,176
80'ler diye başlayan serüvende sarı-kırmızı ile sarı-lacivert arasında fark olmamasını sağlayan dostluğuna sonsuz teşekkürler dostum.
ilker (bakunin)

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,617
6,031
İstanbul-İzmir
Bu seferde toplantımıza gelmezse sevgili Osman bir sonra ki yaşgünü tehlikede söyleyeyim :D
Nostaljiyi en güzel yerlerinden yakalayıp bizlere sunan sevgili kardeşim sevdiklerinle bir ömür boyu mutluluklar.

Doktor Kim

Aktif Üye
17 Mar 2011
325
14,064
Sevgili dostum; iyiki varsın ve aramızdasın, doğum günün kutlu olsun.Bir daha ki toplantıya gelmeni bende bekliyorum.Sevdiklerinle birlikte sağlık ve mutluluklar dilerim.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,676
İstanbul
Diyar'ımızın en keyifli, en güzel paylaşımlarında imzası olan, bizi sık sık alıp geçmişimizde bir yolculuğa çıkartan sevgili dostum Osman, doğum günün kutlu olsun.

Keyifli, sağlıklı, müzik ve çizgi roman dolu nice seneler geçiresin.

Tsubasa

Admin
11 Mar 2009
530
1,176
Değerli Osman Ağabeyim iyi ki aramızdasınız. Nice sağlıklı, mutlu, mesut yıllar dilerim.
Tsubasa :)

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,085
Kastamonu
Diyar'ın beyefendisi... Tüm sevdiklerinizle, hayal ettiğiniz her şeye ulaşabileceğiniz; uzun, sağlıklı ve mutlu bir yaşam diliyorum.

prestij16

Süper Üye
9 Ağu 2010
2,585
3,387
BALTIMORA

Açtığı konularla 80'li yıllardaki güzel hatıralarımızı hatırlatan yöneticimiz
iyi ki doğdunuz, sağlıklı ve mutlu bir hayat dileriz. :cool:

SaydeK44®

Süper Üye
7 Ocak 2013
309
694
izmiR
Bir diğer kutlamayada yazmıştım ama asıl parti burdaymış .

Allah ömrünüze hayırlı yaşlar versin , doğum gününüz kutlu olsun :)

gurselileri

Guest
18 Tem 2010
2,226
2,288
LÜLEBURGAZ
Benim gibi yüreği nostaljik duygularla çarpan çok değerli dost, güzel insan Baltimora, doğum günün kutlu olsun... Allah daha nice güzel, sağlıklı, mutlu yıllara sevdiklerinle ulaşmanı, geçmişin güzelliklerini hatırlayarak, geleceğe yol almanı sağlasın...

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
71,895
Değerli Osman Arkadaşım nice yıllara,sağlıklı sıhhatli ömür diliyorum.

cobra

Süper Üye
23 Kas 2009
528
1,397
Forumda retro denilince hemen akla gelen uzmanı , muhteşem paylaşımlarıyla eski dönemlerin güzelliklerini hatırlatan forumumuzun değerli üyesi Baltimora doğum günü kutlu olsun.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,847
136,875
Değerli dostum;
Doğum günün kutlu ve mutlu olsun.
Allah, nice yılları sevdiklerinle birlikte mutlu olarak geçirmeyi nasip etsin.

neco50

Süper Üye
11 May 2010
2,731
1,864
Sayın Baltimora, nice yıllara.
Sevdiklerinle birlikte, gelecek kaygısı olmadan huzur içinde mutlu yaşa.

timed

Onursal Üye
19 Eki 2009
2,330
9,482
Sevgili dostum ,
Yeni yaşını kutlar , sevgilerimi sunarım.
En kısa zaman içerisinde görüşmek üzere.

abdullah

Çeviri & Balonlama
17 Nis 2011
1,377
3,552
Midgard
Bu forumda kutlamalar 2 gün sürüyor hep :) Geçmiş doğum gününüzü kutlar yeni yaşınızın size istediklerinizi getirmesini dilerim.

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,703
İstanbul
Çok değerli Çizgi Diyar ailesi; hakkımda, birbirinden güzel yazdığınız mesajlar beni çok duygulandırdı; Hepinize yürekten çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız, iyi ki buradayım, iyi ki çizgi roman severmişim yoksa sizler gibi değerli insanları tanıyamayacaktım.. Aranızda yüzyüze görüşemediğim çok üyemiz var ama burada yazılan mesajlardan insan sanki 40 yıllık dostmuşuz gibi bir elektrik alıyor. Büyüklerimin toplantılara iştirak etmediğim için ettikleri sitemleri anlıyorum zira bazı sitemler sevgiden doğar.. Ama inanın ki; şartlar uymadığından katılamıyorum; çok sevgili Savaş ağabeyime bu durumu belirtmiştim. Ama size söz veriyorum her toplantı olmasa da bazı toplantılara katılmak için elimden geleni yapacağım.

Sözlerime son verirken, benim hakkımda yazdığınız mesajlara daima layık olmak için daha da gayret göstereceğim. Bu site yayında olduğu müddetçe "Baltimora" paylaşımlarıyla burada olacaktır.. Her şey o güzel gönüllerinizce olsun.. Sevgi ve saygılarımla kalın sağlıcakla...

Son düzenleme:

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,290
4,461
Değerli Osman kardeşim doğum gününüz kutlu olsun.Tüm sevdiklerinizle birlikte uzun ve mutlu bir ömür geçirmenizi dilerim.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,071
Sevgili kardeşim,
4-5 gündür yoğun özel ve resmi işlerimden dolayı foruma giremediğimden,
doğum gününüzü kutlamakta geç kaldım
ve bu nedenle affınızı istirham ediyorum.
Doğum gününüzü en içten dileklerimle kutluyor,
sağlık, huzur ve mutluluk içinde nice nice yıllar diliyorum.
Saygılarımla...

bayrakzaf.gif