2011-2012 Süper Kupa.

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,733
43,984
denize sıfır
Bol gollü ve keyifliydi.:)Şampiyonu kutluyoruz.

cimbomgif9se.gif

Tombrax

Aktif Üye
3 Ağu 2010
397
349
İzmit/Gölcük
Bende bir Galatasaraylıyım maçın ilk yarısını izledim daha sonra eve geldiğimde televizyonda özetine baktım şahsen bence sahadaki futbolcular kötüydü centilmenliğe yakışmayan hareketler yapıldı.sahadaki futbolculardan çok daha beteri tribündeki taraftarlardı.sahaya meşale fırlatmak falan artık bunları aşmalıyız.ülkemizde üzerine en çok düşülen spor dalı olmasını rağmen elle tutulur başarımız yok futbolda.futbolumuzun kalitesinin artması için öncelikle taraftarların gerçek taraftarlık yapmaları gerek magandalık değil ve sahadakilerin de işlerini yapmaları gerek. bu sözüm hem hakemlere hem futbolculara.

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,292
4,469
Tüm Galatasaraylı dostları kutluyor ve tebrik ediyorum.Yalnız şunu da söylemeden edemiyeceğim:Bu Engin ile çoook işiniz var,oynayacağı kaç maçı Galatasaray onbir kişi tamamlar doğrusu merak ediyorum....Belki de Trabzonlu dostların,gittiğine üzülmedikleri tek futbolcu bu idi...........

Gabby

Onursal Üye
18 Haz 2012
262
1,442
İki büyük kulüp, bugün biri kazanır yarın diğeri dert değil. Yalnız dünyada bir başka örneği var mı bilmiyorum, bir olay gözlemledim, inanılacak gibi değil.

Kaleci Volkan’ın omzu çıktı, oyuna devam edemedi ve hastaneye götürüldü. Buraya kadar gayet normal. Ama adam hastanede tedavisi tamamlanmadan, kolunda serum şişesiyle, şişenin hortumları bir sağlık görevlisinin elinde yedek kulübesine geldi oturdu…

Vıcık vıcık popülizm…

Yahu FB dediğin asırlık bir kulüp, bir büyük marka. Hiç mi uyaran yok, bu nasıl bir profesyonellik, bu nasıl bir arabesk davranış…