Nice yıllara Gürsel İleri...

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,617
6,031
İstanbul-İzmir
Sevgili dostum Gürsel;
Uzun olmasına uzun, sağlıklı olmasına sağlıklı, sevdiklerinle olmasınada tamam ama en önemlisi ''UMUT'' dolu nice yıllara diyorum sana...
Şiiri Şerif,e sevdiren adam olarak tarihede geçtin ayrıca :d

gurselileri

Guest
18 Tem 2010
2,226
2,288
LÜLEBURGAZ
bir yaşı daha devirdiğim bu günde değerli mesajlarıyla varlıklarını yüreğimde hissettiren tüm dostlara çok teşekkür ediyorum... insanın dostlarının olması, sevdikleriyle beraber yaşlanması güzel birşey... tüm güzellikler daima yanınızda olsun... sevgiler...

barışvolkan

banned
9 Kas 2011
276
541
Aile forumuzun sevgili şairi,
Şerif ENGİN'e şiir sevdiren,
şiirler,sevgiler,kelimeler arasındaki sağlıklı,sıhhatli bir yaşınızı devirmeniz nedeniyle daha nice mutlu yıllara sağlık,sıhhat afiyet ve nice yaşlara.....

vkopuzoglu

Süper Üye
3 Mar 2010
1,536
957
Bursa
Dizelerin efendisi, gönüllerin dostu olan güzel abim iyi ki doğdun.:58:

Allahü Teala yeni yaşını tüm sevdiklerinle ve ailenle sağlıklı,mutlu,huzurlu ve hayırlı bir ömür geçirmeni nasip eder inşallah.:rolleyes:

abdullah

Çeviri & Balonlama
17 Nis 2011
1,377
3,552
Midgard
Şimdi burdan kafiyeli akrostijli dizeler yazmak vardıda nerde bizde o yetenek :) Yeni yaşınızın istediğiniz herşeyi getirmesi dileğiyle..Mutlu Yıllar :)

göksel C.

Süper Üye
11 Haz 2009
512
2,787
saglikli,mutlu,huzurlu bol cizgi ramanli ve siirli yillar dilerim :D dogum günün kutlu olsun gürselileri :58:

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,290
4,461
Sevgili Gürsel kardeşim doğum günün kutlu olsun.Sana tüm hayatın boyunca huzur,mutluluk ve başarılar dilerim.Sevdiklerinle ve sevenlerinle birlikte nice nice yıllar.

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,357
53,636
TAM 35
Öncelikle geç farkettiğim için özür dilerim .Nice mutlu ve huzurlu yıllar geçirmeni dilerim.Allah düşman verecekse de şereflisini versin.