Alt 01.Kasım.2010, 11:57   #1
Administrator

bakunin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1218531
•Rep Seviyesi :
bakunin has a reputation beyond reputebakunin has a reputation beyond reputebakunin has a reputation beyond reputebakunin has a reputation beyond reputebakunin has a reputation beyond reputebakunin has a reputation beyond reputebakunin has a reputation beyond reputebakunin has a reputation beyond reputebakunin has a reputation beyond reputebakunin has a reputation beyond reputebakunin has a reputation beyond repute
bakunin - MSN üzerinden mesaj gönder
Rating 5 Nice Yıllara profesör...
Doğum günün kutlu olsun ağabey.
Engin yüreğinle hayatımıza renk kattın.
Mutlu nice seneler geçirmen dileklerimle.

Kendisini başkalarının kurtarmasını bekleyen kişiler yalnızca kölelerdir.

bakunin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 01.Kasım.2010, 14:28   #2
Çeviri Balonlama
Yönetici
E-Dergi

büyük beyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1307946
•Rep Seviyesi :
büyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond repute
doğum gününüz kutlu olsun abi..nice sağlıklı yıllar dilerim..

Alt 01.Kasım.2010, 20:12   #3

profesör - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 2912659
•Rep Seviyesi :
profesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond repute
Çok teşekkür ederim dostlar, sizinle aynı forumda bulunmaktan çok mutluyum, Allah'tan hepimize sağlıklı ve huzurlu nice yıllar diliyorum.
profesör isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 01.Kasım.2010, 22:27   #4
Administrator

savok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1360861
•Rep Seviyesi :
savok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond repute
Sevgili ağabeyim nice yıllara...
Siteye geç girebilmenin azizliğine uğradım
bu yüzden geç kaldım
Rastlantılar çok önemli
tercihler çok önemli
insanın yaşamını bu kavramlar belirliyor
ben bu anda, burada olmaktan
sırf bu nedenle bile mutluyum.
Bu site hiç düşünmeden sayacağım
onlarca yeni dost kazandırdı bana.
bunların başında sevgili ağabeyim ve üstadım geliyor,
dostluğunun ve güzel gönlünün yanında
değerli kitaplığını benimle paylaştı
asla bulamayacağımı sandığım kitapları
onun sayesinde okuyorum.
Umarım yaşamında güzel gönlün gibi olur,
sağlık ve mutluluk dileklerimle.
Bir de Can yücel şiiri
bu şiiri ben çok severim
kendi babam gelir aklıma
Sevgilerimle...

Hayatta ben en çok babamı sevdim

Karaçalılar gibi yardan bitme bir çocuk
Çarpı bacaklarıyla-- ha düştü ha düşecek --
Nasıl koşarsa ardından bir devin,
O çapkın babamı ben öyle sevdim

Bilmezdi ki oturduğumuz semti,
Geldi mi de gidici - - hep, hepp acele işi! --
Çağın en güzel gözlü maarif müfettişi.
Atlastan bakardım nereye gitti,
Öyle öyle ezber ettim gurbeti.

Sevinçten uçardım hasta oldum mu,
40'ı geçerse ateş çağ'rırlar İstanbul'a
bi helallaşmak ister elbet, diğ'mi oğluyla!
Tifoyken başardım bu aşk oy'nunu,
Ohh dedim, göğsüne gömdüm burnumu.

En son teftişine çıkana değin,
Koştururken ardından o uçmaktaki devin,
Daha başka tür aşklar, geniş sevdalar için
Açıldı nefesim, fikrim, canevim.

Can Yücel

savok isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 02.Kasım.2010, 02:41   #5
Çeviri Balonlama
Yönetici

The_DarknesS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 813473
•Rep Seviyesi :
The_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond repute
Kıymetli Ağabeyim,
Doğum gününüzü kutlar,
Sağlıklı ve mutlu uzun bir ömür dilerim.
Selam ve saygılarımla.

The_DarknesS isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 02.Kasım.2010, 09:58   #6

profesör - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 2912659
•Rep Seviyesi :
profesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond repute
Hatırşinas dostlarım, çok teşekkür ediyor saygılar sunuyorum.
profesör isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 02.Kasım.2010, 10:51   #7
Süper Üye

Sinbad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 85123
•Rep Seviyesi :
Sinbad has a reputation beyond reputeSinbad has a reputation beyond reputeSinbad has a reputation beyond reputeSinbad has a reputation beyond reputeSinbad has a reputation beyond reputeSinbad has a reputation beyond reputeSinbad has a reputation beyond reputeSinbad has a reputation beyond reputeSinbad has a reputation beyond reputeSinbad has a reputation beyond reputeSinbad has a reputation beyond repute
Abi Allah daha nice yıllara sağlık ve mutluluk içinde sevdiklerinle birlikte erişmeyi nasip.Doğum günün kutlu olsun.
Alt 02.Kasım.2010, 13:44   #8
Onursal Üye

altay1944 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 107958
•Rep Seviyesi :
altay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond repute
altay1944 - MSN üzerinden mesaj gönder
Kendisiyle aynı forumda olmaktan,aynı kulvarda at koşturmaktan onur duyduğum dostum...Yeni yaşınız size ve sevenlerinize esenlikler getirsin.

Hz. Mevlânâ

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
altay1944 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 02.Kasım.2010, 13:48   #9
Süper Üye

kambozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 61288
•Rep Seviyesi :
kambozlu has a reputation beyond reputekambozlu has a reputation beyond reputekambozlu has a reputation beyond reputekambozlu has a reputation beyond reputekambozlu has a reputation beyond reputekambozlu has a reputation beyond reputekambozlu has a reputation beyond reputekambozlu has a reputation beyond reputekambozlu has a reputation beyond reputekambozlu has a reputation beyond reputekambozlu has a reputation beyond repute
Bakunin ustanın arkasından 2.mesajı yazmıştım.Ama şu anda mesajımın silinmiş olduğunu gördüm.Neyse... Sevgili büyüğümüz,abimiz profesörümüze sevdikleriyle beraber sağlıklı sıhhatli mutlu uzun ömürler diliyorum.Hep aramızda kalman dileğiyle..:42 :
kambozlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 02.Kasım.2010, 16:02   #10
Süper Üye

mnyyf1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 7945
•Rep Seviyesi :
mnyyf1453 has a reputation beyond reputemnyyf1453 has a reputation beyond reputemnyyf1453 has a reputation beyond reputemnyyf1453 has a reputation beyond reputemnyyf1453 has a reputation beyond reputemnyyf1453 has a reputation beyond reputemnyyf1453 has a reputation beyond reputemnyyf1453 has a reputation beyond reputemnyyf1453 has a reputation beyond reputemnyyf1453 has a reputation beyond reputemnyyf1453 has a reputation beyond repute
iyiki doğdun kardeşim.sağlıklı yaşa uzun ömürler dilerim.

İnan.!...............ama yalnızca bildiğin gerçeklere

Güven.!...........ama yalnızca içinde bağlandıklarına.

Sev.!................ama yalnızca hak edenleri.

paylaş.!...........ama yalnızca değerini bilenlerle
mnyyf1453 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil