24 Kasım Öğretmenler Günü kutlu olsun!

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,703
İstanbul
Ülkemizin aydınlık geleceği için fedakârca görev yapan tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kutluyor, çağdaş eğitimin mimarı Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere aramızdan ayrılan tüm öğretmenlerimizi sevgi, saygı, şükran ve minnetle anıyorum. Ayrıca sayfamızda çizgi roman keyfini birlikte yaşadığımız değerli öğretmenlerimizin de bu güzel gününü kutluyorum.

retmenler-G-n-izgi-Diyar.png

Otacı

Süper Üye
5 Tem 2016
782
11,931
Işığınızla aydınlattınız, güneşinizle içimizi ısıttınız, karanlığa daha cesur adımlarla yürümemizi, geleceğe arkamıza bakmadan el uzatmamızı sağladınız. İyi ki varsınız, 24 Kasım Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

eb0f6b16139295e46870abd9b6071b63.gif

balkatan

Onursal Üye
5 Tem 2009
999
4,680
Öğretmenler, toplumumuzun mimarıdırlar. Öğretirler, eğitirler, toplumun temel taşlarını oluştururlar.
Evlat, anne-baba gözünde, hangi yaş ve mevkide olursa olsun çocuktur. Bizde öğretmenlerimizin karşısında, hangi yaşta ve mevkide olursak olalım daima öğrenci kalalım.
Ne yapsak haklarını ödeyemeyeceğimiz bu fedakar insanları yılın bir günü değil her günü kutlarız.

caretta

Onursal Üye
24 Ağu 2011
2,943
23,713
Kıbrıs
Emekli bir öğretmen olarak forum arkadaşlarımın nazik kutlama mesajlarına çok teşekkür ederim.Ben de,forumumuz üyesi tüm öğretmenlerimizin "Öğretmenler Günü"nü kutlarım.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,039
75,336
hiçbiryerde :)
İnsanlığı ileriye götürecek öğretmenlerin
gününü kutluyorum. Biz ne dersek diyelim,
bizim de dahil olduğumuz toplum, bu istekleri
değerlendirip ilerliyor tarih boyunca.