Çizgi Diyarı 14. Yaşına Giriyor!..

Çizgi Diyarı 14. Yaşına Giriyor!..

Kutlama ve Anma Mesajları

Like Tree823Likes

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 14.Mart.2022, 00:58   #1
Administrator

savok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1350861
•Rep Seviyesi :
savok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond repute
Standart Çizgi Diyarı 14. Yaşına Giriyor!..
Sanırım çok güzel bir şeyi hep birlikte başardık.
Çizgi Diyarı binlerce üyesi ile çizgi roman konusunda Dünyada benzeri olmayan bir forum haline geldi.
Binlerce üye onbinlerce konu yüzbinlerce resim paylaşıp muhteşem bir arşiv oluşturdular.
Geride bıraktığımız 13 senede dostlukları ile yaşanmışlıkları ile kayıpları ile canlı yaşayan sürekkli gelişen bir organizasyon haline geldik.
Umarım yuıllarca devam eder.
Bizden de sonra devam ettirenler çıkar.
Hepinize teşekkürler.
Böylesi bir seçkin grup içersinde olmanın onuru ve mutluluğu ile sizleri selamlıyorum.
Nice yıllara Çizgi Diyarı!..
14. yaşın hayırlı olsun.
savok isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 14.Mart.2022, 01:09   #2
Yönetici

gandor08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1269484
•Rep Seviyesi :
gandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond reputegandor08 has a reputation beyond repute
Çocukluğumuzu yaşadığımız hatta ve hatta okumayı pekişdirdiğim çizgi romanlara kavuşmam çocuğuma aradığım bir ödevle 9 yıl önce başladı, daha sonraki yıllarda iyi veya kötü bir sürü olay yaşamışımdır ama Çizgi Diyarından kopmadım, buradaki dostluğu (Tanışmasakta) hiç bir yerde yakalayamadım. Umarım yıllarca bu forum devam eder ve bir avuç bile olsak çizgiyi sevenlerin buluşma yeri olmaya devam eder.

Yeni yaşın kutlu olsun Çizgi Diyarı.
Alt 14.Mart.2022, 01:27   #3
Süper Üye

aziz balıkçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 25142
•Rep Seviyesi :
aziz balıkçı has a reputation beyond reputeaziz balıkçı has a reputation beyond reputeaziz balıkçı has a reputation beyond reputeaziz balıkçı has a reputation beyond reputeaziz balıkçı has a reputation beyond reputeaziz balıkçı has a reputation beyond reputeaziz balıkçı has a reputation beyond reputeaziz balıkçı has a reputation beyond reputeaziz balıkçı has a reputation beyond reputeaziz balıkçı has a reputation beyond reputeaziz balıkçı has a reputation beyond repute
Kuruluşunda ve bugüne kadar büyümesine katkı sağlayan değerli üyelere sevgi ve saygılarımla teşekkür ederim. Bu büyük ailenin bir ferdi olarak mutlu ve sevinçliyim. Daha güzel nice senelerce birlikte olmaya ve bu ailenin daha fazla büyümesini, büyük kitlelere ulaşmasını dilerim. İyi ki varsınız. Sevgili Çizgi Roman Dostlarım.

Konu aziz balıkçı tarafından (14.Mart.2022 Saat 13:16 ) değiştirilmiştir.
aziz balıkçı isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 14.Mart.2022, 01:27   #4
Onursal Üye

atsinaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 157532
•Rep Seviyesi :
atsinaa has a reputation beyond reputeatsinaa has a reputation beyond reputeatsinaa has a reputation beyond reputeatsinaa has a reputation beyond reputeatsinaa has a reputation beyond reputeatsinaa has a reputation beyond reputeatsinaa has a reputation beyond reputeatsinaa has a reputation beyond reputeatsinaa has a reputation beyond reputeatsinaa has a reputation beyond reputeatsinaa has a reputation beyond repute
Nice güzel seneler dilerim.
Alt 14.Mart.2022, 01:41   #5
Aktif Üye

Firat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 76
•Rep Seviyesi :
Firat will become famous soon enough
Çizgi diyarı sayesinde eşi bulunmaz bir arşiv sahibi oldum. Teşekkürler paylaşım yapan herkese.
Baltimora, murtaza5, uzung ve 25 kişi bunu beğendi.

Konu Baltimora tarafından (14.Mart.2022 Saat 13:50 ) değiştirilmiştir.
Firat isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 14.Mart.2022, 02:50   #6
Yeni Üye

batterton - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 10
•Rep Seviyesi :
batterton is on a distinguished road
Öncelikle böyle bir siteyi kuranlara, fikri ortaya atanlara, maddi manevi hayatından zaman ayırıp değerli paylaşımlar yapanlara, paylaşımları yapanlar kadar katkı sağlayanlara ne kadar teşekkür etsem azdır. Kendi adıma konuşmam gerekirse siteye emek yönünden ek bir katkım olmadı maalesef. Bütün özveriyi sizler ortaya koyuyorsunuz. Arada bir; buluşmalarınıza, toplantılarınıza ait konulara, resimlere bakıyorum da sizin gönülden yaptığınız paylaşımların pek te karşılıksız olduğunu söyleyemem. Türkiye'nin her şehrinden ömürlük dostlar edinmişsiniz. Bu arkadaşlıkları, tüm çabanıza değecek en değerli ödül olarak yorumluyorum. Çizgidiyarı çatısı altında daha nice seneler sınırsız paylaşımlar yapılmasını ve yeni dostlukların temellerinin atılmasını dilerim.
Alt 14.Mart.2022, 04:40   #7
Onursal Üye

Beymelikli18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 272342
•Rep Seviyesi :
Beymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond repute
14. yaşı hayırlı uğurlu olsun sevgili diyarımızın..
Baltimora, murtaza5, uzung ve 25 kişi bunu beğendi.
Beymelikli18 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 14.Mart.2022, 09:09   #8
Onursal Üye

oktay_izm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1058695
•Rep Seviyesi :
oktay_izm has a reputation beyond reputeoktay_izm has a reputation beyond reputeoktay_izm has a reputation beyond reputeoktay_izm has a reputation beyond reputeoktay_izm has a reputation beyond reputeoktay_izm has a reputation beyond reputeoktay_izm has a reputation beyond reputeoktay_izm has a reputation beyond reputeoktay_izm has a reputation beyond reputeoktay_izm has a reputation beyond reputeoktay_izm has a reputation beyond repute
Yıl 1998'in başları. İlk bilgisayarımı (yüklüce bir para ödeyerek) almışım. Aradan bir sene geçmeden, adına "tarayıcı" denen bir aygıt olduğunu öğreniyorum. Hemen alıyorum ve nasıl kullanıldığını öğrenir öğrenmez işe koyuluyorum. İlk olarak Mandrake'nin "Şeytan Kutusu" adlı macerası, sonrasında Atlantis "Nuh'un Gemisi" en son da Zagor "Yaratık" adlı macerayı tarayıp bilgisayarıma arşivliyorum.

Benim maceram da böyle başlıyor. Forum sayesinde, bulamadığım, "acaba bu macera nasıl bitiyor?" dediğim pek çok sayıya sayenizde ulaştım, okudum. Pek çok dostlar edindim. Zaten her zaman "Çizgiroman okuyan kişiler asla kötü biri olamazlar." diye düşünürüm. Çünkü bizde her zaman iyiler kazanır.

Yeni yaşın kutlu olsun Çizgi Diyarı. Daha nice yıllara, nice dostluklara...
Baltimora, murtaza5, uzung ve 30 kişi bunu beğendi.
oktay_izm isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 14.Mart.2022, 10:16   #9
Onursal Üye
Çeviri Balonlama

lotoloto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 559742
•Rep Seviyesi :
lotoloto has a reputation beyond reputelotoloto has a reputation beyond reputelotoloto has a reputation beyond reputelotoloto has a reputation beyond reputelotoloto has a reputation beyond reputelotoloto has a reputation beyond reputelotoloto has a reputation beyond reputelotoloto has a reputation beyond reputelotoloto has a reputation beyond reputelotoloto has a reputation beyond reputelotoloto has a reputation beyond repute
Çizgi romanı seviyorum, kendimi 14 yaş genç hissediyorum. Teşekkürler.
lotoloto isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 14.Mart.2022, 10:39   #10
Yeni Üye

pınarhisarkartalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 16
•Rep Seviyesi :
pınarhisarkartalı is on a distinguished road
Çizgi roman severlerin binlerce hayır duasını alan çizgi diyarı ile daha nice yıllara..
Baltimora, murtaza5, uzung ve 23 kişi bunu beğendi.

Konu Baltimora tarafından (14.Mart.2022 Saat 13:51 ) değiştirilmiştir.
pınarhisarkartalı isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil