Çizgi Diyarı 14. Yaşına Giriyor!..

Çizgi Diyarı 14. Yaşına Giriyor!..

Kutlama ve Anma Mesajları

Like Tree823Likes

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 15.Mart.2022, 12:36   #31
Süper Üye

fosil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 25021
•Rep Seviyesi :
fosil has a reputation beyond reputefosil has a reputation beyond reputefosil has a reputation beyond reputefosil has a reputation beyond reputefosil has a reputation beyond reputefosil has a reputation beyond reputefosil has a reputation beyond reputefosil has a reputation beyond reputefosil has a reputation beyond reputefosil has a reputation beyond reputefosil has a reputation beyond repute
Çizgi Diyarının kuruluşundan bu güne değin emek veren, katkısı olan herkese gönülden teşekkür ediyorum.
Daha nice kuruluş yıl dönümlerini kutlama fırsatına kavuşmak dileğiyle.
Baltimora, murtaza5, uzung ve 11 kişi bunu beğendi.
fosil isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 15.Mart.2022, 13:45   #32
Süper Üye

kmltuncer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 11318
•Rep Seviyesi :
kmltuncer has a reputation beyond reputekmltuncer has a reputation beyond reputekmltuncer has a reputation beyond reputekmltuncer has a reputation beyond reputekmltuncer has a reputation beyond reputekmltuncer has a reputation beyond reputekmltuncer has a reputation beyond reputekmltuncer has a reputation beyond reputekmltuncer has a reputation beyond reputekmltuncer has a reputation beyond reputekmltuncer has a reputation beyond repute
12.Ekim 2009 tarihinde tesadüfen bulup üye olduğum Çizgi diyarında 13 yıl ne kadar çabuk geçmiş...Bu diyarın büyüyüp gelişmesinde emeği olan bütün arkadaşlarımıza ne kadar teşekkür etsek azdır. Çizgi roman seven arkadaşlarımla birlikte daha nice 14 yıllar diliyorum ....
Baltimora, murtaza5, uzung ve 10 kişi bunu beğendi.
kmltuncer isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 15.Mart.2022, 14:49   #33
Yeni Üye

batterton - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 10
•Rep Seviyesi :
batterton is on a distinguished road
Kuruluş hikayesi paylaşıldı mı daha önce sitede ? Fikir nasıl ortaya çıktı, hangi üyeler tarafından kuruldu, hangi zorluklarla karşılaşıldı, kuruluştan ne kadar süre sonra beklenen ilgi görüldü ? Bu hikayeyi okumak isterdim açıkçası. Özellikle sitede paylaşılan ilk mesajı ve ilk kitabı.
Baltimora, murtaza5, uzung ve 8 kişi bunu beğendi.
Alt 15.Mart.2022, 14:54   #34
Administrator

savok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1350861
•Rep Seviyesi :
savok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond repute
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

İşte bu ilk duyuru!..

savok isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 15.Mart.2022, 21:39   #35
Onursal Üye

prince - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1348570
•Rep Seviyesi :
prince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond reputeprince has a reputation beyond repute
Benim için bir büyük gemiye binip,uçsuz bucaksız okyanusu izlemek gibiydi çizgi diyarının içerisinde olmak.Her yeni doğan gün, yeni yeni sürprizleri getirdi beraberinde.Geminin her köşesinde yeni yeni dostlarla tanıştım; arkadaş oldum, sevindim.Bu uzun süreçte yitirdiğimiz çok değerli insanlarda oldu,hep birlikte çok üzüldük.Allah hepsine gani gani rahmet eylesin.
İkmal için yanaştığımız her kıyıda yeni yeni çizgi romanlarla tanıştım,hayran hayran izledim.Gerçek dünyadan kopup çocukluğumun düşlerine kucak açtığım doyasıya yüzdüğüm sularda oldukça keyif aldım.
Emeği geçen tüm diyar yönetici ve üyelerine müteşekkirim.
Nice nice 14. yıllara...
Baltimora, murtaza5, uzung ve 9 kişi bunu beğendi.
prince isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 15.Mart.2022, 21:58   #36
Onursal Üye
E-Dergi

Önder Çakı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 55478
•Rep Seviyesi :
Önder Çakı has a reputation beyond reputeÖnder Çakı has a reputation beyond reputeÖnder Çakı has a reputation beyond reputeÖnder Çakı has a reputation beyond reputeÖnder Çakı has a reputation beyond reputeÖnder Çakı has a reputation beyond reputeÖnder Çakı has a reputation beyond reputeÖnder Çakı has a reputation beyond reputeÖnder Çakı has a reputation beyond reputeÖnder Çakı has a reputation beyond reputeÖnder Çakı has a reputation beyond repute
Ülkemizde çizgi roman'ın çok daha az yayınlandığı yıllarda Çizgi Diyarı vardı.
uzunca bir süre çizgi roman okuyucuları sadece forumlar sayesinde çizgi roman okuyabilme ,takip edebilme fırsatı buldular.
Kendileri ile diğer çizgi roman okuyanlar arasında köprü oldu bu forum.
Benim kahramanım önce Winston'du, sonra Profesör oldu.
Büyük başkan Profesör'e hem beni bu ekibe dahil ettiği için hem de bugün en iyi dostum olan bir çok kişi ile tanıştırdığı için 14'üncü senede kendisine tekrar teşekkür ederim.
Bugün kimse Çizgi Diyarı'nın ülkede ki en büyük çizgi roman arşivi ve baş danışma adresi olduğunu inkar edemez.
Bir çok yayın sadece çizgi diyarı kaynakları kullanılarak hazırlandı.
Bir çok eksik bilgi buradan tamamlandı.
Araştırma kitaplarında bulunamayan son konular yine Çizgi Diyarı' ndan tamamlandı.
Elbette çoğunda kaynak belirtilmedi.
Ama, malesef çoğunda resimler üzerinde kalan isim ve izlerden bizler anlıyoruz.
Tekrar büyük başkan ,sevgili Profesör,Canım abim Haluk Yücesoy'u rahmetle anıyorum.
İyi ki varsınız.
Nice 14 yıllara,
Baltimora, murtaza5, uzung ve 13 kişi bunu beğendi.
Önder Çakı isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 15.Mart.2022, 22:13   #37
Onursal Üye

enger66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 97919
•Rep Seviyesi :
enger66 has a reputation beyond reputeenger66 has a reputation beyond reputeenger66 has a reputation beyond reputeenger66 has a reputation beyond reputeenger66 has a reputation beyond reputeenger66 has a reputation beyond reputeenger66 has a reputation beyond reputeenger66 has a reputation beyond reputeenger66 has a reputation beyond reputeenger66 has a reputation beyond reputeenger66 has a reputation beyond repute
Hayatıma renk ve anlam katan Çizgi Diyarı'mın yeni yaşını kutlarım. Nice senelere, iyiki varsın.
Baltimora, murtaza5, uzung ve 8 kişi bunu beğendi.
enger66 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 15.Mart.2022, 22:57   #38
Süper Üye

Otacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 30059
•Rep Seviyesi :
Otacı has a reputation beyond reputeOtacı has a reputation beyond reputeOtacı has a reputation beyond reputeOtacı has a reputation beyond reputeOtacı has a reputation beyond reputeOtacı has a reputation beyond reputeOtacı has a reputation beyond reputeOtacı has a reputation beyond reputeOtacı has a reputation beyond reputeOtacı has a reputation beyond reputeOtacı has a reputation beyond repute
Çizgi Diyarı'mızın 14. yaşı kutlu olsun.

Çizgiromanlar, Kitaplar ve nice nice başarılar ile dolu güzel yıllara "Çizgi Diyarı"...
Baltimora, murtaza5, uzung ve 6 kişi bunu beğendi.

Nice nice başarılar ile dolu güzel yıllara "Çizgi Diyarı"...
Otacı isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 15.Mart.2022, 23:01   #39
Onursal Üye

altay1944 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 107958
•Rep Seviyesi :
altay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond repute
altay1944 - MSN üzerinden mesaj gönder
Hepimizde bir anı birikimi oluşturan kalitenın zirvesi sitemizin 14.yılını daha ileri taşıma temennisi ile.İyi ki varsınız.
murtaza5, uzung, savok ve 4 kişi bunu beğendi.

Hz. Mevlânâ

altay1944 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 16.Mart.2022, 23:01   #40
Süper Üye

Geceyürüyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 6867
•Rep Seviyesi :
Geceyürüyen has a reputation beyond reputeGeceyürüyen has a reputation beyond reputeGeceyürüyen has a reputation beyond reputeGeceyürüyen has a reputation beyond reputeGeceyürüyen has a reputation beyond reputeGeceyürüyen has a reputation beyond reputeGeceyürüyen has a reputation beyond reputeGeceyürüyen has a reputation beyond reputeGeceyürüyen has a reputation beyond reputeGeceyürüyen has a reputation beyond reputeGeceyürüyen has a reputation beyond repute
İçinde olmaktan her zaman zevk aldığım nadide oluşum.
Nice yıllara iyi ki varsın.
Baltimora, murtaza5, uzung ve 1 kişi bunu beğendi.

Konu Baltimora tarafından (17.Mart.2022 Saat 12:05 ) değiştirilmiştir.
Geceyürüyen isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil