Geçmiş Olsun Türkiye, Geçmiş Olsun İzmir, Geçmiş Olsun Ege!

GüvenGüven

Süper Üye
19 Ocak 2010
1,093
5,322
Bandırma
30 Ekim 2020 tarihinde İzmir'in Seferihisar ilçesi açıklarında meydana gelen resmi kayıtlara göre 6.6 şiddetinde gerçekleşen İzmir Depremi'nde yaşamını kaybeden tüm yurttaşlarımıza Allah'dan rahmet, yakınlarına sabır, yaralılara acil şifalar ve enkaz altındaki insanlarımızın da bir an önce sağlıkla ve kazasız belasız gün ışığı ile buluşmalarını dilerim.

Başımız sağolsun Türkiye!

Son düzenleme:

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,824
52,199
Kendi Koltuğunda
30 Ekim 2020 tarihinde İzmir'in Seferihisar ilçesi açıklarında meydana gelen resmi kayıtlara göre 6.6 şiddetinde gerçekleşen İzmir Depremi'nde yaşamını kaybeden tüm yurttaşlarımıza Allah'dan rahmet, yakınlarına sabır, yaralılara acil şifalar ve enkaz altındaki insanlarımızın da bir an önce sağlıkla ve kazasız belasız gün ışığı ile buluşmalarını dilerim.

Başımız sağolsun Türkiye!

Geçmiş olsun izmirliler geçmiş olsun izmirdekiler.
Allah hepimizin sonunu hayır etsin.
Allah tüm doğa afetlerinden musibetlerden ve belalardan
canımızı ve malımızı korusun.

yazicizahmet

Onursal Üye
12 Nis 2011
2,308
38,597
Geçmiş olsun İzmir'imize. Başımız Sağolsun. Ölenlere Rahmet, Yaralılara Şifa dilerim.(Deprem bahanesiyle İzmirlilerimize, Yani Türkiyemize kötü laf eden mahlukatlara da lanet olsun).

ulucak

Süper Üye
8 Eyl 2012
1,062
2,792
Güzel izmirimize geçmiş olsun-Vefaat eden kardeşlerimize rahmet yaralı kardeşlerimize acil şifalar diliyorum. Allah bir daha bu acıları yaşatmasın.

gurcansarı

Çeviri & Balonlama
10 Tem 2010
587
3,697
istanbul
Tüm depremzedelere geçmiş olsun.
Bu vesileyle kendileri gibi düşünmeyen ve yaşamayan insanlara hakaret etmek için sel, yangın, dolu, deprem yolu gözleyen insan artıklarına da lanet olsun.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,703
İstanbul
İzmir'de yaşanan deprem sonrasında tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun diyor, hayatını kaybeden vatandaşlarımızın ailelerine başsağlığı ve sabır diliyorum.

Son düzenleme:

sebo22

Onursal Üye
14 Tem 2009
2,081
5,424
Geçmiş olsun İzmir.
Allah sabırlar versin.
Ölenlere rahmet, Yaralılara acil şifalar dilerim.

misterno

Onursal Üye
7 Ara 2009
2,378
17,695
Hepimize geçmiş olsun.. Depremde hayatını kaybedenlere Allahtan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır dilerim.

chf

Yeni Üye
31 Mar 2011
22
34
Güzel İzmir'e geçmiş olsun. Otellerini, evlerini depremzedelere açan insanlara teşekkür ederim.Vefat edenlere Allahtan rahmet, geride kalanlara sabırlar diliyorum. Allah bir daha böyle felaketleri yaşatmasın.

baybora

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 Şub 2012
892
4,652
İzmir
Hepiniz sağolun arkadaşlar. Deprem bölgesi olan ülkemizin pek çok tarafında böyle bir durum yaşanabilir. Sarsıntının şiddetini yaşayan bilir. Ben de evde mutfakta yakalandım. Yanımdaki buzdolabının havaya zıpladığını gördüm. Çok şükür mahallemizin zemini sağlam ve kayalık, bina eski olmasına rağmen yine de iyi kurtardı. O anlarda tek düşüncem Allah'a yalvarmak ve her saniye biraz daha azalmasını beklemekti. Artçılar hafif olarak devam ediyor. Bu da zaten bozuk olan sinirlerimizin düzelmesini engelliyor. Ölenlere Allah'tan rahmetler diliyorum.
Bir kere daha görülüyor ki, artık parası olan herkesin çok yüksek binalara bir sürü para verip, onların kendilerine mezar olmaması için tek katlı binalara dönme zamanı geldi. Tabii parası olan için.
İstanbul'da benzer deprem mutlaka bekleniyor. Bana göre bu ekonomik krizde hiç bir parasal önlem alınamaz. Tek çare İstanbul'u boşaltmak. Haklı olduğumu zaman gösterecek.
Hepimize tekrar geçmiş olsun.
İlave not: Telefonla dün görüştüğüm lotoloto, Haluk Bey, iyi olduğunu ve evlerinde de bir hasar olmadığını belirtti. Ama bu sabah saatlerinden sonra cep telefonları sadece acil aramalara açık olarak toptan ayarlanmış. Diğer arkadaşlara ulaşamıyorum.

Şu an Büyükbeyaz, Ali Bey'e de ulaştım. Onlarda da evleri iki katlı olduğundan bir sıkıntı olmamış. Acil arama benim telefonun sim kartının yere düşmesinden sonra oynaması nedeniyle imiş.

Son düzenleme:

aykut

Kıdemli Üye
21 Tem 2009
184
163
Almanya
Geçmiş olsun İzmir. Allah ölenlere rahmet, yaralananlara şifa versin.

Moderatör tarafında düzenlendi:

14lübaba

Onursal Üye
14 Mar 2011
673
2,035
Ankara
Geçmiş olsun.
Hayatını kaybedenlere rahmet, geride kalanlara sabır diliyorum.
İnşallah bir daha böyle kötü günler görmeyiz.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,071
Depremden bu yana kendime gelemedim.
Gençlerimiz, çocuklarımız, bebelerimiz, dedelerimiz, ninelerimiz...
Onlarca insan beton bloklar altında...
Hepsi bizim insanımız, canımız, ciğerimiz...
Allah'ım kimseye bir daha böyle bir acı yaşatmaz inşallah!..
"Siz köpekleri salın, ben kedi sesi çıkarayım" diyen Buse,
70 'lik Ahmet dede ,
dört çocuğundan ikisini kaybeden Seher anne...
...ve ne yazık ki kaybettiğimiz onlarca güzel insanımız...
Dilerim ki bu binaların yapımında, denetiminde payı olan tepeden aşağı tüm sorumsuzlar bunun bedelini hem bu dünyada hem de ahirette öderler.
Hukuk devletiysek ödemeleri de lazım.
Üzüntüm çok büyük; her haber dinlediğimde ağlıyorum.
Kaybettiğimiz canlara Allah(CC)'tan rahmet,
yaralılarımıza şifa, sağ kurtulabilenlere yakınları için sabır diliyorum.