Yeni Onursal Üyelikler Hk.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Aramızda, oldukça uzun bir zamandır bizimle birlikte olan ve Çizgi Diyarı'na samimi bir aidiyet hissettiklerini bildiğimiz dostlarımız var. Gerek yaptıkları paylaşımlar, gerek yazdıkları mesajlarla bizlere mutluluk veren dostlarımızın "Onursal Üye" statüsüne geçmelerinin zamanı gelmiş ve geçiyordu. Aşağıda alfabetik sırada isimlerini verdiğimiz dostlarımızın onursal üyeliklerini kutlar, uzun yıllar birlikte olmayı dileriz.

agartan
altay1944
atilkurt
boga
can amca
ccahitkar
DeeJay
dynamo
garfield67
gizemlover
İskenderunlu
kartal
necropol
nicomedes
OĞUZAN
orgunvaran
OZERTOPSOY
ritvan
sebo22
shalamars
süpür
tappers
Tarantula
toxine
turhal
venomaer
Vergilius
yturan

*Sevgili dostlar bu liste yalnızca benim tarafımdan değil tüm Çizgi Diyarı yöneticilerinin görüş ve ortak kararı ile oluşturulmuştur, tabi ki bu özelliklere sahip başka üyelerimiz de vardır, üye sayımız o kadar çok ki bazen unutabiliyoruz ama muhakkak günün birinde unuttuklarımızı da hak ettikleri payeyi veririz.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,039
75,336
hiçbiryerde :)
İsmi geçenler gerçekten arkadaşım, dostum
olarak hissettiğim isimler oldu zaman içinde.
Çizgi diyarı arka bahçemizde herkes kendince
bir şeyler katarak hayatımızı zenginleştirmekte,
keyifli hale getirmekte. Tebrik ediyorum, bu
güzel ortama katkısı olan herkesi ve gönülden
teşekkürlerimi sunuyorum.

boga

Onursal Üye
27 Kas 2010
184
2,315
Sayın Savok,

Benim için uygun gördüğünüz "onursal üyelik" statüsü için onur duydum.
Konu ile ilgili size ve nezdinizde tüm arkadaşlara çok teşekkür eder statüsü
değişen diğer arkadaşları kutlarım.
Saygılarımla,

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,231
Dostların "onursal üyeliklerini" tebrik ediyor, değerli katkılarının daha da artarak devam etmesini temenni ediyorum.

nicomedes

Onursal Üye
30 Nis 2014
878
3,910
İzmit
Henüz hak ettiğimi düşünmediğim, bu duruma şaşırmadım desem yalan olur, layık gören diyar dostlarına teşekkür ederim, diğer dostları da tebrik ederim.Kendi adıma pozitif bir motivasyonla çevirilere devam.

toxine

Onursal Üye
11 Mar 2013
995
3,267
Tespit edilemedi

Onursal üyeliğe layık gördüğünüz için teşekkürler. Diğer üyeler için de
tebrikler. Çizgi romanı aslında çoktan unutmuş, çizgi romanlardan
uzaklaşmıştım. Kendim gibi çizgiseverler olduğu için de memnunum.​

GüvenGüven

Süper Üye
19 Ocak 2010
1,093
5,322
Bandırma
Değerli dostlarımızı öncelikle tebrik etmek isterim. Katkılarınız, desteğiniz ve dostluğunuz için hepinize teşekkür ederim. Sizlerle daha güçlüyüz, daha mutluyuz, daha keyifliyiz. Hepiniz iyi ki varsınız !

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,511
Bu forumun ilk katılımcılarındanım. Daha önce bir kaç çizgi roman paylaşım sitesi denendi. Denendi diyorum çünkü bazı egosu yüksek arkadaşlar yüzünden binlerce on binlerce üyesi olan bu siteler yok olup gitti. Bir çoğumuz o adı geçen sitelerden geldik. Çizgi diyarının ilk yıllarında adı bende saklı (?!) bir arkadaşımız (Admin) telefon açarak yöneticilik teklif etmişti. Derslerimin yoğunluğu dolayısıyla nazikçe geri çevirmiş daha yetenekli bir arkadaşımızı önermiştim. Zaman çok hızlı geçti. Bir dönem bu ekip ile e-dergi bile çıkarmıştık. (Hala içimde uhdesi vardır) Zamanla şevkim hiç azalmadı ama eskisi kadar tarama, düzenleme ve link paylaşımı yapamıyorum. Buna rağmen onursal üye olma lütfunu bir incelik olarak değerlendiriyor düşünen ve uygulayan dostlarıma şükranlarımı sunuyorum. Biz bir aileyiz ; bu asla unutulmasın.

Moderatör tarafında düzenlendi:

necropol

Onursal Üye
11 Eyl 2011
513
2,477
Sayın Savok ve Çizgi Diyarı yönetimi, yıllar boyunca sizin paylaşımlarınızı takip etmekten mutluluk duyuyorum. Verdiğiniz emeklere sonsuz saygı duyuyorum. Bana aranızda yer verdiğiniz ve benide kendinizden biri olarak gördüğünüz için teşekkür ederim. Nacizane yaptığım paylaşımlarla size katkıda bulunabildiysem ne ala, birlikteliğimizin ve paylaşımlarımızın uzun yıllar boyunca devam etmesini dilerim.

Sevgilerimle,
Burak ULUTÜRK

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,847
136,874
Onursal üye olan dostların yeni konumlarını tebrik ederim.
Biz büyük bir aileyiz.
Uzun yıllar bir arada olmak dileğiyle,hayırlı olsun.

sebo22

Onursal Üye
14 Tem 2009
2,081
5,424
Samimi dostlukların oluştuğu Çizgi diyarında olmak başlı başına bir onur.
"Onursal Üye" statüsüne geçen tüm dostları kutluyorum.
Çizgi Diyarı yöneticilerine bizlere verdikleri bu paye için çok teşekkür ederim.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,676
İstanbul
Bu büyük ailenin bir parçası olduğum için bir kez daha çok büyük mutluluk hissettim.

Güzel insanlarla bir arada olmak, hayata dair her şeyi paylaşabilmek ne büyük ayrıcalık.

Bu ayrıcalığa sahip olmamızda katkıları olan tüm dostlara minnettarım.

Yeni statülerinin tüm dostlarıma hayırlı olmasını dilerim.

OZERTOPSOY

Onursal Üye
6 Tem 2016
1,280
4,310
Başta Sevgili üstad Savok olmak üzere bana bu ünvanı uygun gören tüm üstadlarımıza saygılarımı ve sevgilerimi sunuyorum, çok çok teşekkür ederim. Böyle bir gruba dahil olduğum için gurur duyuyorum. Statüsü değişen diğer arkadaşları da canı gönülden kutlar, tebrik ederim. Saygılarımla,

ulucak

Süper Üye
8 Eyl 2012
1,062
2,792
Tüm dostların yeni statülerini tebrik eder.kendileri ve sitemiz için hayırlı olmasını dilerim -daha nice yıllara beraberce..!

Lami Tiryaki

Onursal Üye
21 Nis 2009
513
3,727
Yeni Onursal Üye arkadaşlarımızı tebrik ederim. Çizgi romana mrvcut katkılarından ve gelecekte yapacakları katkılardan dolayı şimdiden teşekkürler ederim.
Selamlar
Lami Tiryaki

yturan

Onursal Üye
28 Ağu 2009
1,047
4,628
Denizli
Bu forumun ilk katılımcılarındanım. Daha önce bir kaç çizgi roman paylaşım sitesi denendi. Denendi diyorum çünkü bazı egosu yüksek arkadaşlar yüzünden binlerce on binlerce üyesi olan bu siteler yok olup gitti. Bir çoğumuz o adı geçen sitelerden geldik. Çizgi diyarının ilk yıllarında adı bende saklı (?!) bir arkadaşımız (Admin) telefon açarak yöneticilik teklif etmişti. Derslerimin yoğunluğu dolayısıyla nazikçe geri çevirmiş daha yetenekli bir arkadaşımızı önermiştim. Zaman çok hızlı geçti. Bir dönem bu ekip ile e-dergi bile çıkarmıştık. (Hala içimde uhdesi vardır) Zamanla şevkim hiç azalmadı ama eskisi kadar tarama, düzenleme ve link paylaşımı yapamıyorum. Buna rağmen onursal üye olma lütfunu bir incelik olarak değerlendiriyor düşünen ve uygulayan dostlarıma şükranlarımı sunuyorum. Biz bir aileyiz ; bu asla unutulmasın.

altay1944'ün yukarıdaki sözlerine aynen katılıyorum. Hislerimize tercüman olmuş.
Bu ünvanı layık gören üstatlarımıza sevgiler ve saygılar.
Yeni "Onursal Üye" statüsüne geçen tüm arkadaşları da kutluyorum.

agartan

Onursal Üye
28 Haz 2019
1,225
11,296
Sayın Çizgi Diyarı Yöneticileri, Sayın Diyardaşlar...

Bildiğiniz gibi çizgi roman, toplumda bir kültür göstergesidir.
Lise dengi İngilizcem ve Google çeviri programı ile gerçek bir çevirmen olamam;
fotoğraf işlemesi, photo-shop tekniği hakkında hiç heves etmedim;
kaldı ki tarama yapmak için bir printer/scanner sahibi de değilim.

Çizgi Diyarı'nın kültürel anlamda daha da zenginleşmesi için "ne yapabilirim" sorusunu sorduğumda
(kendimi bir sinefil olarak görmem; değilim) film sunma fikrine kapıldım.

Benimkisi bir paylaşım değil, bir sunum oluyor.
Zira, aramasını bildikten sonra filmlere herkes erişebilir.

Diyardaşların bu filmlere erişimini kolaylaştırmak istedim.
Bunu yaparken de paylaşımlarını, sunumlarını ve makalelerini büyük bir keyifle
okuduğum sayın SCANFAN'ı örnek aldığımı söylemeliyim.

Adıma uygun gördüğünüz "onursal üyelik" aşaması için onur duydum, şeref verdiniz.

garfield67

Onursal Üye
19 Mar 2016
1,822
8,981
Ağzım açıkta kaldı... Dilim tutuldu... Ne diyeceğimi bilemedim... Böyle bir "Onursal Üye" onuruna layık görüldüğüm için çok teşekkür ederim...

caretta

Onursal Üye
24 Ağu 2011
2,944
23,717
Kıbrıs
Onursal Üyelik payesi verilen tüm arkadaşlarımı tebrik ederim. Hayırlı, uğurlu olsun...

tappers

Onursal Üye
24 Eyl 2013
637
2,217
Garfield kardeşimin dediği gibi listede adımı görünce vallahi ağzım açık kaldı..
Böyle bir payeyi takdir ve tebrik eden tüm kardeşlerime teşekkür ve saygılarımı sunuyorum..
Sağlıklı ve huzurlu günler dileğiyle..

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,131
20,696
Arkadaşlarımız aramıza katılmış, kutlarım. Katkıya gelince katkıları zaten çok büyüktü, sadece bilinmiyordu, kimi arkadaşlarımız yaptıkları katkıyı söylemiyorlar. :)

TOY

Çeviri & Balonlama
9 Eki 2016
533
7,134
Aramızda, oldukça uzun bir zamandır bizimle birlikte olan ve Çizgi Diyarı'na samimi bir aidiyet hissettiklerini bildiğimiz dostlarımız var. Gerek yaptıkları paylaşımlar, gerek yazdıkları mesajlarla bizlere mutluluk veren dostlarımızın "Onursal Üye" statüsüne geçmelerinin zamanı gelmiş ve geçiyordu. Aşağıda alfabetik sırada isimlerini verdiğimiz dostlarımızın onursal üyeliklerini kutlar, uzun yıllar birlikte olmayı dileriz.

agartan
altay1944
atilkurt
boga
can amca
ccahitkar
DeeJay
dynamo
garfield67
gizemlover
İskenderunlu
kartal
necropol
nicomedes
OĞUZAN
orgunvaran
OZERTOPSOY
ritvan
sebo22
shalamars
süpür
tappers
Tarantula
toxine
turhal
venomaer
Vergilius
yturan

*Sevgili dostlar bu liste yalnızca benim tarafımdan değil tüm Çizgi Diyarı yöneticilerinin görüş ve ortak kararı ile oluşturulmuştur, tabi ki bu özelliklere sahip başka üyelerimiz de vardır, üye sayımız o kadar çok ki bazen unutabiliyoruz ama muhakkak günün birinde unuttuklarımızı da hak ettikleri payeyi veririz.

Merhaba Sayın Yöneticim,
Sayın Daltas, Sayın Pertev, Sayın ihtiyardost gibi katkıları tartışılmaz olan üstadların da bu üyeliği almasını dilerim. Saygılarımla :49:

Son düzenleme: