Sevgili SCANFAN, Doğum günün kutlu olsun...

hggurak

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
8 May 2015
1,132
8,146
İstanbul
Forumumuzun 'Kültür Elçisi';
Yazıları, incelemeleri ve çevirileriyle
bilgi dağarcığımızı gün be gün büyüten;
Aynı zamanda iyi, örnek bir insan ve mükemmel bir dost olan
Sevgili SCANFAN dostumuzun yeni yaşını kutluyoruz bugün.
Kendisine sevdikleri ve sevenleriyle birlikte nice sağlıklı,
mutlu, huzurlu ve çizgilerle, kitaplarla dolu yıllar diliyorum.

Doğum günün kutlu olsun Sevgili Dostum...

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,087
Sevgili dostum,doğum günün kutlu olsun.
Sağlıklı ve mutlu nice yıllar dilerim.
'Kültür Elçisi' lafını çok sevdim ve yakışmış.:31::31::31:

caretta

Onursal Üye
24 Ağu 2011
2,945
23,732
Kıbrıs
Sayın scanfan(gerçek adınızı yazmak isterdim)yeni yaşınız kutlu olsun.Çizgi Diyarı'na çok büyük katkıları olan birisiniz.Daha uzun yıllar aramızda olmanız ve doğum günlerinizi kutlamamız dileğiyle...

GüvenGüven

Süper Üye
19 Ocak 2010
1,093
5,323
Bandırma
Diyar bilgini, değerli hocam, üstadım, ağabeyim; yeni yaşınız size mutluluk, huzur, sağlık, sevgi ve başarı getirsin. İyi ki aramızdasınız ve iyi ki doğmuşsunuz. Yeni yaşınız kutlu olsun...

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,639
Kasımpaşa
Sevgili scanfan üstadım, size sağlık diliyorum.
Güzel bir ömrünüz olsun.
Yıllarca birlikte olalım.
Saygı ve sevgilerimle nice güzel yıllara.

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,094
İstanbul
Değerli Scanfan üstat, uzun bir ömür diliyorum ama sağlıklı ve keyifli olanından.

Son düzenleme:

ertuga

Onursal Üye
5 Mar 2011
1,802
28,217
Şimdi gördüm ve heyecanlandım. Benim için çok iyi şeyler ifade ettiği için ne yazacağımı bilemedim.
Sitede tarama yapmaya başlama sebebim onun yapmış olduğu paylaşımlardı. Kendisinin başlattığı yerden devam edip tamamlamak istedim çok aşırıya kaçınca da uyarıyı yedim. İşte o günlerde yardımıma yetişti scanfan abi. Çok haklıyım nasıl olur böyle bir şey dediğim günlerde durumu bana öylesine güzel izah etti ki o günden sonra sitedeki yönümü de belirledi. Bir başka yaşadığım sıkıntıda da aynı şekilde hayat tecrübesiyle yardımcı oldu.

Bunlar dışında taramalardaki tecrübesini de bizlere çeşitli başlıklarda aktararak çok yardımcı oldu.

Bunun dışında da ne diyeceğimi bilemiyorum. Burada sanal ortam da olsa tanıdığım için kendimi şanslı hissediyorum. Online kişiler arasında Scanfan adını görünce bile mutlu oluyorum. İnşallah burada tecrübelerini aktarmaya devam eder ve daha nice doğum günlerini kutlamak nasip olur.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,604
Sevdiklerinle beraber yeni yaşında sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yaş geçirmeni dilerim üstadım.

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,592
34,890
İstanbul
Bir çok konudaki derin bilgi birikimiyle bizleri kendine hayran bırakan, hayatta tanıdığım en kaliteli insanlardan ve her yönden kendime örnek aldığım çok Sevgili büyüğüm; doğum gününüzü en içten dileklerimle kutluyor, dünyada her şeyin o güzel gönlünüzce olması diliyorum.

orpa

Çeviri & Balonlama
23 Tem 2015
1,314
30,699
İzmir
Üstadım,her yeni yılın size katacağı bilgi ve deneyimlerinizi paylaşmaya
sağlıkla devam etmenizi diler,Yeni yaşınızın huzur ve mutlulukla geçmesini dilerim.

ulucak

Süper Üye
8 Eyl 2012
1,062
2,792
Hocam yukarıdaki güzel temennilere aynen katılarak nice güzel yıllar dilerim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,311
İyi yürekli, asil diyardaşlarım, sevgili dostlarım,
Hayatta yaptığıma pişmanlık duymadığım şeyler sayılıdır, bunlardan biri de bir tesadüf sonucu Çizgi Diyarı'na rastlamam ve topluluğun bir üyesi olmamdı. Tabii ki en başta böylesine muhteşem insanların bir araya gelmiş olabileceği aklımın ucundan bile geçmemişti. Sıradan herhangi bir foruma üye olduğumu düşünüp hemen dergileri, kitapları indirmeye başlamıştım. Ama zaman ilerledikçe ve katılımcı dostları yavaş yavaş tanımaya başlayınca öyle sıradan bir yerde olmadığımı anladım. (Zaten galiba üyelerin birbirlerinin bu kadar sık hal hatırını sordukları, sorunlarıyla yakından ilgilendikleri benzer bir mecra da yok.) Hepsi birbirinden değerli, donanımlı dostlardan her gün yeni bir şeyler öğreniyordum, başta da dostluğun ne demek olduğunu. Foruma katkıda bulunurken sizlere yanlış bilgiler aktaracağım diye ödüm kopuyordu, bu nedenle araştırma yapmadan, referans bulmadan bir şeyler yazmamaya gayret ediyordum. Araştırırken bu arada ben de çok şey öğrendim (öğrenmenin yaşı yokmuş) Laf aramızda, katkılarınızı okudukça özellikle tarih ve çizgi roman hakkında ne kadar az şey bildiğimi de farkettim. Övgü dolu mesajlarınızı, güzel temennilerinizi duygulanarak okudum. Beni olduğum gibi kabullendiğiniz için sizlere çok teşekkür ederim. Keşke daha yoğun katkılarım olabilse. Oysa son zamanlarda malum sağlık sorunlarından dolayı birçok mesaja like bile veremiyorum. En kısa zamanda tam randımanlı bir biçimde katkı sunmaya gayret edeceğim, çünkü yeni şeyler öğrenmeyi seviyorum. İyi ki varsınız, lütfen kendinize iyi bakın.

ulucak

Süper Üye
8 Eyl 2012
1,062
2,792
Üstat geçmiş olsun, kendine iyi bak, sen bize lazımsın. Sevenlerine de lazımsın. Sevenler derken yanlış anlaşılmasın, bizim dışımızdaki aile ve dostları da kastetmiştim.

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,469
26,993
Doğum gününüz kutlu olsun üstadım.
Sağlık ve mutluluk dolu nice güzel yaşlar diliyorum.

engin

Aktif Üye
Yeni Üye
22 Ara 2010
201
832
Değerli büyüğümüz, yeni yaşınız kutlu olsun. Sağlık ve mutluluk dolu bir yaşam dilerim. Sağlınız elverdiğince de yazılarınızı ve paylaşımlarınızı bekliyoruz. Selam ve saygılar..

murtaza5

Yönetici
15 Tem 2009
12,028
317,668
Üstadım scanfan,
iyi ki dogdun,
iyi ki varsın,
iyi ki aramızdasın.
Varlıgınla ONURLUYUZ, GURURLUYUZ.
Hayatda her şey gönlünce olsun.​

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,086
36,742
İstanbul
İyi yürekli, asil diyardaşlarım, sevgili dostlarım,
Hayatta yaptığıma pişmanlık duymadığım şeyler sayılıdır, bunlardan biri de bir tesadüf sonucu Çizgi Diyarı'na rastlamam ve topluluğun bir üyesi olmamdı. Tabii ki en başta böylesine muhteşem insanların bir araya gelmiş olabileceği aklımın ucundan bile geçmemişti. Sıradan herhangi bir foruma üye olduğumu düşünüp hemen dergileri, kitapları indirmeye başlamıştım. Ama zaman ilerledikçe ve katılımcı dostları yavaş yavaş tanımaya başlayınca öyle sıradan bir yerde olmadığımı anladım. (Zaten galiba üyelerin birbirlerinin bu kadar sık hal hatırını sordukları, sorunlarıyla yakından ilgilendikleri benzer bir mecra da yok.) Hepsi birbirinden değerli, donanımlı dostlardan her gün yeni bir şeyler öğreniyordum, başta da dostluğun ne demek olduğunu. Foruma katkıda bulunurken sizlere yanlış bilgiler aktaracağım diye ödüm kopuyordu, bu nedenle araştırma yapmadan, referans bulmadan bir şeyler yazmamaya gayret ediyordum. Araştırırken bu arada ben de çok şey öğrendim (öğrenmenin yaşı yokmuş) Laf aramızda, katkılarınızı okudukça özellikle tarih ve çizgi roman hakkında ne kadar az şey bildiğimi de farkettim. Övgü dolu mesajlarınızı, güzel temennilerinizi duygulanarak okudum. Beni olduğum gibi kabullendiğiniz için sizlere çok teşekkür ederim. Keşke daha yoğun katkılarım olabilse. Oysa son zamanlarda malum sağlık sorunlarından dolayı birçok mesaja like bile veremiyorum. En kısa zamanda tam randımanlı bir biçimde katkı sunmaya gayret edeceğim, çünkü yeni şeyler öğrenmeyi seviyorum. İyi ki varsınız, lütfen kendinize iyi bakın.

Çizgi Diyarı'nda geçirdiğim 11 yıl içerisinde beni duygulandıran, iyi ki buradayım dedirten epeyce şey okudum, epeyce şey yaşadım. İşte bu mesaj da bunların en önemlilerinden biri. Zaman zaman söylediğimiz gibi biz sadece kitap, dergi, vs... paylaşmıyoruz, asıl olarak hayatın kendisini, sevinci, mutluluğu, hüznü ve üzüntüyü paylaşıyoruz. Zaten böyle olmasaydı biz de çoktan kaybolup giden forumlar arasındaki yerimizi almış olurduk herhalde.

Bir mesaj bu kadar kalpten yazılabilir, aynı anda hem bu kadar çok mütevazilik hem de bu kadar çok bilgelik içerebilir.

Üstadım, hayattan beklediğim şeylerden birisi ne, biliyor musun? Bir gün karşılıklı oturup bir kadeh rakı içebilmek. Biliyorum, sağlık koşulların buna çok izin vermiyor... Ama istiyor işte insan. Kim bilir... Kısmet diyelim.

Uzun yıllar burada, yanımızda olmanı diliyorum, üstadım. Sağlık ve esenlik içerisinde uzun yıllar...

Sevgiler, saygılar...

Dedecan 61

Süper Üye
25 Şub 2019
1,781
4,506
Dogum-gunun-kutlu-olsun.png

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,044
75,436