Çizgi Diyarı ! Daima Önde , Daima İleri ..

silence

Süper Üye
26 Mar 2009
2,346
1,721
Sevgili Çizgi Diyarı Üyeleri,

Türkiye'de internet ortamında çizgi roman denince ,birinciliği Çizgi Diyarı alıyor:).Hiç bir karşılık beklemeden yapılan paylaşımların tek adresi.:2:Çizgi romanla ilgili her hangi bir kelimeyi google'da arattığımda ilk sırada Çizgi Diyarı sayfaları gösteriliyor.:22:

Sitemiz ilk kurulduğundan bu güne büyük bir gelişim gösterdi.:31:Ancak bence en önemli gelişme sitemizde her geçen gün hiç bir karşılık beklemeden tarama yapan ve yaptığı taramaları içtenlikle siteye ekleyen üye sayısındaki artıştır.:49::49::49:

Her geçen gün yeni bir isim kendi taramalarını paylaşıma açıyor.:89:

Hiç bir karşılık beklemeden.Hatta yapılan teşekkürler kaşılığında "rica ederim ne demek" diyen alçak gönüllü dostlar.:49::49::49:

Teknik olarak bir çizgi roman tarayıp siteye eklemeyi başaracağıma inanmıyorum ama umarım bir gün bunu ben de yaparım.:1:

Sitemizi kuran ve öz verileri ile ayakta tutan herkese bir kere daha teşekkür etmek istiyorum.:89:

Hergün büyük bir merakla siteye giriyoruz,yeni eklenen kitapları,filmleri inceliyoruz,beğendiklerimizi rahatlıkla bilgisayarımıza indirip okuyabiliyoruz.:78:

Vaktiyle bir gün,birileri bize;"Kitap indirmek istiyorsanız ayrıcalıklı olmalısınız.Ayrıcalıklı olmak için de yazın,çizin konuşun blap blap" demişlerdi.:91:

Biz de yazdık,çizdik,konuştuk.Meğer bize yazın,çizin,konuşun demelerinin nedeni "Ne demek istiyorsun?" demek içinmiş.:99:Yazdığım bir yazıya "Ne demek istiyorsun?" diye bir mesaj gelmesin mi?Donmuş kalmıştım."Ya hu siz yazın,çizin,konuşun demediniz mi?:8:Biz de yazıyoruz.Üstelik yazdığımız şeylerde kimsenin kuşuna kışt mı dedik?" dahi diyemedik.:20:

Öyle etkilenmişim ki o günden sonra, daha önce hiç çekinmeden fikirlerini söyleyen ben, şimdi birileri çıkıp "Ne demek istiyorsun?" der korkusu ile konuşmaktan,düşüncelerimi ifade etmekten çekiniyorum.:1::9::85:

Dahası benim gibi nice iyiniyetli insan yapılanlar karşısında yaralanmıştı.:52::3::15:

Biraz önce google'de arattığım bir kelime için açılan sayfada Çizgi Diyarı'nı bir kere daha görünce unutmaya çalıştığım bazı şeyler yeniden canlandı.:21:

Çizgi Diyarı'na emeği geçen herkesi sevgi ve saygı ile selamlıyorum.:2:

Son düzenleme:

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,511
Bizde yazdık ,çizdik bir zamanlar.Ama bazı arkadaşlar kaldıramadı.varsın öyle kalsın bize kapı ,yar ve dost çok dedik burada çoştuk,çoşturduk dahası çoğaldık.Tüm emek sahibi dostlarıma bir minnettarlıkta benden .İyi ki varsın www.cizgidiyari.com

vkopuzoglu

Süper Üye
3 Mar 2010
1,536
957
Bursa
Selam gordon inan yazını çok beğendim.:dÇok haklısın.Bazen öyle olayların önüne maalesef geçilemiyor.Yalnız ben başka birşeyden bahsedeceğim.Böyle uzun uzun yazman ve yazış stilin aynı benim gibi bu çok hoşuma gitti.Bende böyle uzuun uzuun yazmayı çok severim büyük bir keyifle okudum.Maalesef çoğu insan böyle uzun yazılardan kaçarcasına uzak durur bende yazıyı okuyanı sıkmamadan esprili bir şekilde anlatmaya çalışırım derdimi ya da anlatacağımı:p:dHer kelimesinde de gayet iyi açıklamışın derdini ama, işte malum insanoğlu bu çiğ süt emmiş derler ya boşver takma kafana.Sen iyi birşeyler yapmaya çalıştığında elbette ki herzaman yoluna engel koyan birileri olacaktır.Marifet onlara takılıp düşüpte pes etmek değil, tekrar ayağa kalkıp onlara pes etmediğini yılmadan devam edeceğini göstermektir en doğru olan.;) (Bu da Ramiz dayı gibi oldu ha ahahaha ...öyle değil mi yeğğeeennn :11:) Bence kendini de çok küçük görme insan istedimi ALLAH'ın izniyle herşeyi yapabilirsin.Bizzat kendimden deneyerek öğrendiğim için söylüyorum ;) Neyse ha bu arada bende çok teşekkür etmek istiyorum bu güzide sitemize gerçekten benim için çok değerli bir site burası (sakın yanlış anlamayın yağ felan çektiğim yok! Zaten çok şükür öyle bir huyumda yoktur,hani yeni olduğum için insanların böyle sanmaları gayet normal) dediğim gibi birçok eseri burası sayesinde okumaya fırsat buldum.

He birde bir ara kapalıydı forumumuz ama çok zımbırtılı büyük yetkililer çoğu sitelere yaptıkları yasaklamalardan biri olan sanırım google aracılığını yasaklamalarından doğan bir sorundu belki ya da, site yönetiminin güncellemelerinde ki sorunlardan dolayıydı bu kapatma.Herneyse tüm sorunların çözülüp sitemize tekrar kovuştuğumuza çok memnun oldum iyi ki varsınız.:)

Ben birde hani Gordon arkadaşın dediği gibi elini taşın altına sokmak isteyenlerden olmak isterim tabi yalnız tek bir sorun var maalesef ingilizcem çok iyi değildir.Eğer ilgilenen olursa dürüst,güvenilir, ingilizcesi iyi olan ve işi ortada bırakıp kaçmayacak biri ya da birileri ile bende düzenleyip (edit) yükleme yaparak ALLAH'ın izin verdiği sürece yardımcı olmak çok isterim.
Neyse lafı fazla uzatmadan bitireyim iyiki varsın ÇizgiDiyarı :d
Nice hayırlı senelere İNŞALLAH :d Biraz doğum günü mesajı gibi mi oldu ne hehe:Ğ
ALLAH'A emanet olun.

Son düzenleme: