Tebrikler Mehmet Ali...

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,307
49,877
NeverLand
Sevgili dostum.
Ne kadar samimi bir insan olduğunu fazlasıyla ispat ettin zaten.
Bu konumun senin için bir amaç olmadığını en iyi bilen insanlardan birisi benim.
Fakat sen ne kadar dirensende artık çizgiroman bölümümüzde yetkili bir dostumuzsun.
Kutluyor ve senin gibi bir insanla tanışmış olmaktan gurur duyuyorum.
Tebrikler...

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,351
53,673
TAM 35
Sevgili kaptanım canım dostum senin ve dostlarım için çiğ tavuk yerim madem beni bu makama layık gördünüz elimden geleni yapacağım.Ama yeşersemde emin olunuz Mehmet Ali aynı Mehmet Ali kalacaktır.Köyün delisi ve forumun neferi.

Son düzenleme:

sanji54

Kıdemli Üye
30 Ocak 2010
207
29
Çok sevindim.Moderatörlük te olsa olsa Mehmet Ali abi yakışır zaten. TEBRİKLER

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,784
4,403
Bende çok tebrik ediyorum sevgili mehmet ali.. Çok yakıştı..

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,806
Şunu açıklamak isterim ki Mehmet Ali kardeşimiz, defalarca kaptanın ve bizlerin diretmelerine rağmen moderatörlük tekliflerini kabul etmemiş ve ailemizin bir neğferi olduğunu bu yolda devam etmek istediğini bir çok mesajında belirtmiştir. Lakin çıkılan bu yolda kendisine daha bir ihtiyaç duyduğumuzu anladığından en sonunda bizleri kırmamıştır. Sağol kardeşim bir kez daha sağol. Tüm foruma hayırlı olsun.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,647
Kasımpaşa
Kutlarım

İnan nereye ne yazdığımı bilmiyorum.
Ama çok mutlu olduğumu çok iyi biliyorum
Seni tekrar kutlarım.
Her şey daha iyi olacak.
Sevgiyle kal.

silence

Süper Üye
26 Mar 2009
2,345
1,724
Sevgili Mehmet Ali,

Çizgi Diyarı'na katıldığın ilk günden beri karşılık beklemeden yaptığın paylaşımlarla forumun gelişmesinde emeğin büyük oldu.Hiç okumadığım çizgi romanları sevdirdin.Teşekkür ediyor selam ve sevgilerimi sunuyorum.

Bu arada kadir kıymet bilen sevgili bakunin'e de teşekkür ediyorum.

Bu kadro ile bu site efsane olur artık.

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,733
44,000
denize sıfır
tebrikler,başarılar..naçizane çam sakızı..
biyfbj6u8iel8526l.jpg

Kroker

Süper Üye
27 Nis 2009
1,742
2,225
Forum sabahtan beri açılmıyordu, deliye döndüm. açıldığında gördüğüm ilk mesaj bu oldu.Sevgili kardeşim, işin daha da zorlaşıyor, bize bu durumda hakkın daha çok geçecek. Çok emek veriyorsun hakkını helal et. Tebrik ederim.

bortecinefb

Süper Üye
12 Ara 2009
2,815
4,396
Deliler Köyü
Sevgili dostum tebrikler :). Kroker dostumuzun dediği gibi site açılmıyordu, içim içimi yedi, bu denememdede açılmasaydı telefon edecektim :). Hayırlı olsun diyorum kaptan bakunin'e de teşekkürler. Hem böyle bir ortamı hazırlayıp bizlere sunduğu hemde her zaman dostlarına moral desteği verdiği için.

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,351
53,673
TAM 35
Sevgili dostum tebrikler :). Kroker dostumuzun dediği gibi site açılmıyordu, içim içimi yedi, bu denememdede açılmasaydı telefon edecektim :). Hayırlı olsun diyorum kaptan bakunin'e de teşekkürler. Hem böyle bir ortamı hazırlayıp bizlere sunduğu hemde her zaman dostlarına moral desteği verdiği için.

Sevgili dostum köyümün gördüğüm zaman değneğimi sakladığım delisi bu köy bizim ve samimi içten dostlarımıza her zaman kapımız açık çok teşekkür ederim tekrar sen ve tüm dostlara

Sinbad

Süper Üye
12 Mar 2009
972
1,164
Bir insan talep ederek belki bir yerlere gelir ama ne derece oraya layıktır onu Allah bilir,fakat en iyi geliş şekli başkalarının o makama layık görerek getirmesidir.Mehmet Ali Dostum Sen en doğru şekliyle yöneticiliğe geldin ve görevinide en iyi şekliyle yerine getireceğinden eminim.Ben yeşersemde :D eski Mehmet Aliyim demişsin bundan zaten kimsenin şüphesi yok.Sadece foruma bu halinle daha faydalı olacaksın.Seninde amacın zaten bu.Hayırlı uğurlu olsun Sevgili kardeşim tebrik ederim.İnan çok sevindim çok isabetli bir karar.Bu kararından dolayı Bakunin'i tebrik ediyorum.

tafamus

Süper Üye
11 Şub 2010
1,869
13,462
tebrikler arkadaşım moderatörlük sana yakışır ama boşver şimdi bunları hemen işinin başına dön çabuk tara bakayım şunları off nerde bu gülme smilları bir türlü bulamadım :d bende eski yöntem ile yaptım duman işaretleriyle :d kolay gelsin arkadaşım

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,516
Bir ben kalmışım duymayan .yuh olsun bana .Dünkü polemikten sonra elim varmadı siteye girmeye.hoş sitede zaten sorun var dediler .Bir gireyim dedim.Herkeste var bir tebrik yarışı biz geride kaldık .Sevgili Mehmet Ali can dostum sen niyetimi bilenlerdensin .O makama yakışacağından hiç kuşkum yok.izmir zaten tatil memleketi .Eh bu yaz az tatil yapıp çok çalışacaksın.Laf armızda zaten çok çalışıyordun.İnan çok memnun oldum.hayırlara vesile olsun kızgınlıklar ,kırgınlıklar unutulsun dileğimle...

neptunn

Süper Üye
27 Tem 2009
1,871
4,946
Forumda ki tek mod olduğum günlerde, sıkışınca ısrarla bu arkadaşlar niye mod olmuyor diye defalarca Bakunin'in kafasını şişirmeme sebep olan iki arkadaştan bir tanesi sevgili Mehmet Ali kardeşimdi.Madem bahsi açtık hadi diğerini de söyleyelim o zaman.Diğeri de Sevgili Ertuğrul kardeşimdi.

Her ikisininde gayretleri beni fazlasıyla utandırdığından mod olurlarsa en azında bu rahatsızlığım ortadan kalkar diye Bakunin'e baskı yapıyordum.En nihayet Ertuğrul mod olmuş ama Sevgili Mehmet Ali'yi bir türlü ikna edememiştik.

Sevgili Mehmet Ali ; dostum yeni görevin hayırlı ,uğurlu olsun.

Sağlıcakla.

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,351
53,673
TAM 35
Forumda ki tek mod olduğum günlerde, sıkışınca ısrarla bu arkadaşlar niye mod olmuyor diye defalarca Bakunin'in kafasını şişirmeme sebep olan iki arkadaştan bir tanesi sevgili Mehmet Ali kardeşimdi.Madem bahsi açtık hadi diğerini de söyleyelim o zaman.Diğeri de Sevgili Ertuğrul kardeşimdi.

Her ikisininde gayretleri beni fazlasıyla utandırdığından mod olurlarsa en azında bu rahatsızlığım ortadan kalkar diye Bakunin'e baskı yapıyordum.En nihayet Ertuğrul mod olmuş ama Sevgili Mehmet Ali'yi bir türlü ikna edememiştik.

Sevgili Mehmet Ali ; dostum yeni görevin hayırlı ,uğurlu olsun.

Sağlıcakla.

Çok teşekkür ederim sevgili dostum şükür kavuşturana nerelerdesinYakında hakkında kayıp duyurusu yapacaktım neredeyse:D

neptunn

Süper Üye
27 Tem 2009
1,871
4,946
Çok teşekkür ederim sevgili dostum şükür kavuşturana nerelerdesinYakında hakkında kayıp duyurusu yapacaktım neredeyse:D

:D:D:D Sevgili Dostum, şu günlerde dersler öyle sıkıştı ki anlatamam.Akşama kadar yoğun şekilde iş, daha sonra ders çalışmaya çalış:) nihayet bitap bir şekilde doğru uyumaya.

İnşallah yazın daha rahat olacağım.

Sağlıcakla kal.

Cellatbey

Aktif Üye
7 May 2010
336
235
Ben tüm forum üyelerini birbirlerine gösterdikleri,bu yüce gönüllülük için,tebrik ediyorum.
Görev alan tüm arkadaşlara sabırla,gayret kuvvet diliyorum.
Sırtınız yere gelmesin.

.