Sevgili Adem nice yıllara!

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,087
Sevgili Adem dostumuzun doğum günü kutlu olsun.
Sağlık,mutluluk ve huzur dolu nice yıllar dileriz.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,639
Kasımpaşa
Forumda Adem deyince aklıma hep o siyah kedili profil geliyor...
Tam 8 yıldan bu yana forumda bize güzellikler katan sevgili dostumuza sağlıklı, mutlu ve sevdikleri ile geçireceği güzel bir ömür dilerim.
Kutlarım sevgili Adem.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,044
75,436
hiçbiryerde :)
Henüz tanışmadığım ama kesinlikle
tanışmak istediğim, keyifli işleriyle
hayatımıza güzellikler katan değerli
dostumuzun doğum gününü kutlar,
nice sağlıklı, mutlu yıllar dilerim, tabii
hep birlikte ve çizgiyle, keyifle...

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,391
Kutlama

Sayın Adem kardeşim,doğum günün kutlu olsun.Yeni yaşın sağlık,mutluluk ve huzur getirsin.Selamlar.

Adem

Çeviri & Balonlama
24 Kas 2011
285
2,100
İstanbul
Benim buralarda olamadığım da bile beni hatırlayan siz sevgili dostlara müteşekkirim.

Yaşadığım hırsızlık vakası sonrası evimde uzunca bir süredir laptopum yok. İş vakitlerinde de buralara çok seyrek uğrayabiliyorum. Ve sizlerin böylesi değerli mesajlarını da çok geç görüyorum.

ÇB işlerine de hiç el atmam mümkün olmuyor haliyle. Bu vesileyle de söz verip yapamadığım ÇB işleri konusunda da açıklama yapmış olayım.

Siz saygıdeğer dostlara güzel dilekleriniz ve vefanız için tekraren teşekkür ederim.
Selamlar, sevgiler saygılarımla..

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,592
34,890
İstanbul
Benim buralarda olamadığım da bile beni hatırlayan siz sevgili dostlara müteşekkirim.

Yaşadığım hırsızlık vakası sonrası evimde uzunca bir süredir laptopum yok. İş vakitlerinde de buralara çok seyrek uğrayabiliyorum. Ve sizlerin böylesi değerli mesajlarını da çok geç görüyorum.

ÇB işlerine de hiç el atmam mümkün olmuyor haliyle. Bu vesileyle de söz verip yapamadığım ÇB işleri konusunda da açıklama yapmış olayım.

Siz saygıdeğer dostlara güzel dilekleriniz ve vefanız için tekraren teşekkür ederim.
Selamlar, sevgiler saygılarımla..
Çok geçmiş olsun Adem bey, ne diyelim cana geleceğine mala gelsin..

Sevgiyle kalın...