İyi ki doğdun, Özer Topsoy.

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,734
44,020
denize sıfır
İzmir grubumuzun gurmelerinden Özer kardeşimiz kendi isteğiyle yeni yaşına girmiş, hiçte fena olmamış.:)
Sağlıkla, afiyetle nice yıllara.:)

OZERTOPSOY

Onursal Üye
6 Tem 2016
1,281
4,322
Doğum günümü kutlayan veya kutlamayan tüm dostlara, arkadaşlara, çizgi romana gönül verenlere çok çok teşekkür ederim. İyiki varsınız ve iyiki sizlerle bir yerlerde yollarımız kesişmiş ve tanışmışız. Hepiniz sağ olun var olun.

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,471
27,020
Tanışmaktan onur duyduğum sevgili arkadaşım,doğum gününüz kutlu olsun.
Sağlık ve mutluluk dolu nice yaşlar diliyorum...

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,132
20,709
Doğum günün kutlu olsun, sevgili Özer Topsoy. Sağlık içinde mutlu, neşeli, uzun yıllar diliyorum.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,406
Özer bey yeni yaşınızı kutlar sevdiklerinizle birlikte mutlu ve huzurlu yıllar dilerim.
Forumda görmekten mutluluk duyduğum bize yalnız olmadığımızı hissettiren çok kıymet verdiğimiz Özer beye çizgi romanlı nice nice yıllar dilerim.

baybora

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 Şub 2012
893
4,656
İzmir
Doğum gününüzün, ileri zamanlardaki huzurlu, sağlıklı, uzun ömrünüzün başlangıcı olmasını temenni ederim.

OZERTOPSOY

Onursal Üye
6 Tem 2016
1,281
4,322
Doğum günümü kutlayan tüm dostlara, arkadaşlara, abilerime, büyük üstadlara ve çizgi romana gönül verenlere çok çok teşekkür ederim. Bana o çocukluk günlerimdeki samimiyeti ve arkadaşlığı , karşılıksız ve çıkarsız paylaşmayı tekrardan yaşattınız.İyiki varsınız ve iyiki sizlerle bir yerlerde yollarımız kesişmiş ve tanışmışız. Hepinizi tanıdığıma çok memnunum, hepiniz sağ olun var olun.