Sevgili SCANFAN, Doğum Günün Kutlu Olsun...

hggurak

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
8 May 2015
1,132
8,147
İstanbul
Forumumuzun 'Kültür Elçisi';
Yazıları, incelemeleri ve çevirileriyle
bilgi dağarcığımızı gün be gün büyüten;
Aynı zamanda iyi, örnek bir insan ve mükemmel bir arkadaş olan
Sevgili SCANFAN dostumuzun yeni yaşını kutluyoruz bugün.
Kendisine sevdikleri ve sevenleriyle birlikte nice sağlıklı,
mutlu, huzurlu ve çizgilerle, kitaplarla dolu yıllar diliyorum.

Doğum günün kutlu olsun Sevgili Dostum...

Scanfan-2019.png

Son düzenleme:

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,047
75,620
hiçbiryerde :)
KARA_MURAT_Sar_Suat_Hipodromda_LMAN_2005_697.jpg

Kendisini büyük bir beğeni ve keyifle takip
ettiğim, gerçekten de forumumuzun kültür
elçisi gibi olan değerli büyüğüm, üstadım
"scanfan"a sağlıklı, mutlu nice yıllar diler,
doğum gününü kutlarım. İyi ki varsın ağabey.​

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,366
141,642
Yeni yaşınızı sevdiklerinizle beraber umutlu, huzurlu ve sağlıklı geçirmeniz dileğiyle.

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,113
İstanbul
Varlığıyla foruma büyük bir değer katan sevgili büyüğümüz, dostumuz Scanfan üstadımıza nice sağlıklı ve mutlu yıllar dilerim.

mustibey

Süper Üye
23 Ara 2010
2,166
4,981
Değerli çalışmalarınızla bizlere hoş zamanlar yaşatıyorsunuz, çok teşekkürler, iyi ki doğmuşsunuz, iyi ki aramızdasınız. Nice sağlıklı, uzun ve gönlünüzce uzun yıllar dileklerimle....

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,593
34,930
İstanbul
Kendisinden çok şeyler öğrendiğim ve hayatta kendime örnek aldığım çok değerli insanlardan biri olan sevgili büyüğüm Scanfan, doğum gününüz kutlu olsun, tüm sevdiklerinizle beraber nice sağlıklı, sıhhatli, huzurlu ve mutlu yaşlar dilerim. İyi ki varsınız, iyi ki sizi tanımışım!

Son düzenleme:

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,993
13,518
Çalışmalarını severek takip ettiğim sevgili Scanfan'ın yeni yaşını kutlar nice sağlıklı, mutlu yeni yaşlar dilerim.

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,393
Kutlama

Sayın üstadım,doğum gününüzü en içten duygularla kutlarım.Yeni yaşınız,sevdiklerinizle birlikte,sevgi,huzur ve mutluluk içinde geçirmenizi sağlasın.Sevgi ve selamlar.

Otacı

Süper Üye
5 Tem 2016
808
12,361
Doğum günün kutlu olsun arkadaşım. Sevdiklerinle birlikte uzun, sağlıklı, başarılı ve de en önemlisi sevgi dolu, mutlu bir ömür dilerim. Kitaplarda yanından hiç eksik olmasın.

afu

Onursal Üye
1 Şub 2011
680
5,016
İstanbul
Mutlu seneler.
Sevdiklerinizle sağlıklı ve uzun bir ömrünüz olsun.
Bu dileklerimi sizin (ve diğer üstadların) çevirilerinizi her okuduğumda zaten yapıyorum, bugün de yazıya dökmüş olayım. :)

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,324
Sevgili dostlarım, diyardaşlarım. Ne diyeceğimi bilemiyorum, kitap/dergi sunumlarımın altına uzun uzun teknik açıklamalar, süslü cümleler filan yazabiliyorum, ama iş bu gibi insani mesajlara gelince nedense nutkum tutuluyor, klavyenin başında kalakalıyorum. Bunu diğer doğum günü kutlamalarının altına zorlukla yazabildiğim tek satırlık cümlelerden zaten anlamışsınızdır. Bunun sebebi belki de yaşantımın önemlice bir kısmını kalabalıklardan uzakta geçirmiş olmamdır, kim bilir. Sosyal ilişkilerimin zayıf olduğunu hep söylerler. Geçen gün bir kardeşimiz forumda ilkokul karnesini paylaşmıştı. Ben de 50 küsür yıl önceki bir ilkokul karnemi hatırladım, sevgili öğretmenim her satırı aynı şekilde pekiyi ile doldurmuş (her öğrenciye yaptığı gibi sanırım), ama "arkadaşlarıyla münasebetleri" diye bir bölüm vardı, orada notu biraz kırmış! Demek ki o günden başlamış. Ama hep öyle değildi tabii, henüz mektupların, kartpostalların kullanıldığı daha genç ve sağlıklı olduğum yıllarda güzel mektuplar yazardım (belki de ben öyle sanıyorum). Hepiniz çok nazik, samimi insanlarsınız, sizlerden çok şey öğrendim ve öğrenmeye de devam ediyorum. Sayenizde hayata daha çok tutunduğumu hissediyorum. İyi ki varsınız.

Not: Bu nazik jestinize karşılık ben de üzerinde çalışmakta olduğum ve aslında birkaç gün sonra sunmayı planladığım "D-DAY 30 - The Prince of Darkness 2/3"ü (ikinci albümü) bugün hızla bitirdim ve birazdan sizlere sunacağım.

Son düzenleme:

Sinan Atik

Yönetici
13 Haz 2011
2,395
6,522
Ankara
Aynı ortamda bulunmaktan büyük keyif aldığım değerli Scanfan'ın doğum gününü kutlar, sağlık ve esenlikler dilerim.

Son düzenleme:

gitarisyen

Çeviri & Balonlama
7 Ara 2016
457
3,785
Hiçbir Şey Ülkesi
Doğum gününüz kutlu olsun, sevgili scanfan. Sevdiklerinizle birlikte nice uzun, mutlu, umutlu, huzurlu, sağlıklı, güzel ve her şeyin gönlünüzce olduğu senelere... İyi ki varsınız, iyi ki buradasınız... Nice nice yıllara...

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,471
27,020
Sağlık ve mutlululuğun artarak devam ettiği güzel bir yaş diliyorum üstadım...