Prospero dostumuz yeni yaşına girdi.

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,733
43,999
denize sıfır
Barbar Conan denince ilk akla gelen isimlerden Prospero dostumuz bugün yeni yaşına bastı.
Kendisine sağlıklı huzurlu, bol güneşli nice seneler dileriz.:)
Tebrikler değerli dostum.:)

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,645
Kasımpaşa
sevgili Prospero'ya sağlık, mutluluk ve sevdikleri ile beraber uzun bir ömür diliyorum.
Conan'ları da ihmal etmesin...
Nice güzel yıllara...

OZERTOPSOY

Onursal Üye
6 Tem 2016
1,281
4,322
Sevgili Prospero sevdiklerinle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur dolu uzun bir ömür diliyorum.
Conan'ların devamını da dört gözle bekliyoruz.
Nice güzel yıllara...

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
7,983
Yeni yaşında,şansta,mutlulukta,sevme ve sevilmede,Conan
gibi kral olman dileklerimle,yeni yaşını kutlar,nice yıllar dilerim
sevgili prospero..

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,292
4,469
Sevgili kardeşim doğum günün kutlu olsun.Huzur ve mutluluk dolu bir ömür dilerim.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,352
Mutlu yıllar diliyorum ,ailenizle birlikte sağlıklı ve huzurlu günler sizlerin olsun üstadım saygı ve selamlarımızla.

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,469
26,994
Sağlık,mutluluk ve huzur dolu güzel bir yaş diliyorum.
Doğum günün kutlu olsun üstadım...

ahmet akyol

Onursal Üye
18 Ocak 2016
654
2,551
İzmir
Yeni yaşında,ve gireceğimiz yeni yılda her şey gönlünce olsun Ailen ve sevdiklerinle birlikte daha nice yıllar dilerim....

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,130
Sayın "prospero",
doğum gününüzü içten dileklerimle tebrik ediyorum.
Sevdiklerinizle birlikte nice güzel yıllara inşallah!..
Saygılarla...

52308R.gif

hüseyin aksakal

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
7 Eyl 2010
773
5,728
Kdz. Ereğli
PROSPERO: "Ey ormanların, yolların, ırmakların, tepelerin perileri. Ey alçalıp giden, o taşıp yükselince kaçışan sizler ... ey, ayışığında kuzunun otlamayıp üstünden geçtiği, yeşil halkalar çizen bebecikler... Siz ey, gece yarısına doğru mantar yetiştirmekle eğlenen, tok sesli çanları dinlemekten zevk alanlar... Çelimsiz gücünüzle, öğle güneşini peçelemek, rüzgârları baş kaldırmağa körükleyerek, yeşil denizlerle mavi göklerin arasını açıp onları çarpıştırmak için, yardım ettiniz bana. Korkunç gök gürültüsüne ateşini verdim. Jüpiter'in kunt meşelerini, kendi yıldırımlarıyla parçaladım. Denizin içlerine uzanan sivri kara parçalarını, yerinden oynamayan temellerinden sarstım. Ardıçları, çamları köklerinden söktüm. Emrimle mezarlar açıldı; efsunumun gücüyle uyanıp dışarı uğradı içindekiler."

William Shakespeare-FIRTINA'dan

Değerli Prospero, doğum gününüz kutlu, ellerinizin büyüsü daim olsun.

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,391
Tebrik

Yeni yaşınız ve yeni yılınız kutlu olsun.Sağlık,mutluluk ve huzur dolu bir ömür sürmeniz dileğiyle.Selamlar.

prospero

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Kas 2014
248
11,342

İşlerimin çok yoğunlaşması sebebi ile bir süredir çizgi roman ile ilgilenemiyor, foruma da giremiyordum. Doğum günüm için attığınız mesajları bile ancak bugün görme fırsatım oldu.
Dostlarım hepinize çok teşekkür ediyorum. Bu güzel mesajlarınıza yazdığım geç yanıt için ise özür diliyorum. Yeni yılda umarım herşey gönlünüzce olur...