Yıldönümü kutlaması - Çizgi diyarı açılmıştır.13.03.2009 23:49

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Uzun süredir uğraştığımız ve sonunda aktif hale getirebildiğimiz sitemiz hepimize hayırlı olsun. Yeni ve güzel bir yolculuğa çıktık hep birlikte daha iyi yerlere inşallah. Gördüğünüz eksik ve gedikleri iletirseniz seviniriz.

Öncelikle Kaptan Bakunin başta olmak üzere, Tsubasa, bozan, ertuğrul25, son günlerde hiç görmesem de neptunn, pegasus, rawenx, çok emekleri geçen colinmccay, Mehmet Ali olmak üzere herkese binlerce teşekkürler. Çok değerli katkıları ile bu site oluştu. Umarım geleceğe de hep birlikte büyüterek taşırız.
Evet, artık yaşına gelmiş bir çizgidiyarımız var, tek ve çok güzel, ne yapmalıyız, nasıl kutlamalıyız?
Ben bu kutlamayı yapmak için erken mi davrandım? Üstüme vazife mi?
Öneriler nasıl hayata geçirilecek? Akıllı öneriler.Uslu öneriler. *Çılgın olanlar makbuldür.* ...

Haydi hep beraber.

Mutlu Yıllar

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,357
53,636
TAM 35
Vay be site bir yılı devirmek üzere ha.Ne mutlu bu sıcak yuvanın daha nice yılları devirmesi dileğiyle.

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,730
43,946
denize sıfır
ulu MANİTU tebriklerini sunar..:)

bhefp7igc15g2h9ix.jpg

Esin Mert

Kıdemli Üye
24 Tem 2009
213
44
13 Martta açılan sitemizi ben ta temmuzda keşfetmişim, kendi adıma üzüldüm. Yıldönümümüz kutlu olsun. Daha nice mutlu yıllara...

silence

Süper Üye
26 Mar 2009
2,346
1,721
Sevgili savok,

Acele etmişsin.Ama ne demişler:"At binenin kılıç kuşananın".

Umarım uzun yıllar Çizgi Diyarı'nda tüm dostlar birlikte oluruz.

Tsubasa

Admin
11 Mar 2009
530
1,176
Aslında konuyu siz açmasanız belki de yoğunluktan unutulup gidilecekti elinize sağlık :) Ayın 11 itibariyle sitemizin haklarını 1 yıllığna daha yeniledik. Tam tarih 11 mart yani. İsabet oldu. İnşallah yeni dönem üstümüzdeki ölü toprağını atacağımız bir yıl olur.

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,511
Değerli arkadaşlar tüm yazılanları birer birer okudum.Tüm bu sitede olanlarla, gelen gidenlerle ,alkış tutanlarla ,emek verenlerle, emek çalanlarla, velhasıl cizgidiyarını çizgidiyarı yapanlarla ,yazılan ve çizilenleri...Sanki bir kapanma havası esti gibime geldi .yok öyle şey şimdi kenetlenme dirilme zamanı .Bakın sevgili bakunin dostum geri geldi (Umarım sorunların atlatılmıştır.Tsubasada 1 yıllık manlaşma yaptık dedi ).Dahası hep buradayız ..Daha nice 1.,2.,3. yıllara .İyiki varsın cizgidiyarı iyiki varsınız arkadaşlar.

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,784
4,394
♪♫ ♪♫♪♫ ♪♫♪♫ ♪♫♪♫ ♪♫

iyiki dogdun :45:♪♫ ♪♫♪♫ ♪♫ iyiki dogdun:45: ♪♫ ♪♫♪♫ ♪♫ iyiki dogdun :45:cizgidiyari..

mnyyf1453

Süper Üye
9 Tem 2009
500
130
nice huzurlu ve hayırlı yıllara.

İnan.!...............ama yalnızca bildiğin gerçeklere

Güven.!...........ama yalnızca içinde bağlandıklarına.

Sev.!................ama yalnızca hak edenleri.

paylaş.!...........ama yalnızca değerini bilenlerle.

Sinbad

Süper Üye
12 Mar 2009
972
1,163
Forumumuza hayırlı uğurlu olsun nice yıllara hep birlikte kavuşmak dileğiyle Allah forumumuzu daim etsin.Kem gözlere gelmeyelim inşallah.:)