Sevgili Hakan Alpin, nice yıllara...

12 Şub 2010
15,006
543,709
Çizgi Roman Ustası, Onursal Üyemiz Hakan Alpin üstadımızın doğum gününü kutluyoruz bugün.

Sağlık, huzur ve mutlulukla, ailesi ve tüm sevdikleriyle birlikte nice yıllar diliyorum.

hggurak

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
8 May 2015
1,132
8,145
İstanbul
Sağlıklı, mutlu, huzurlu ve çizgilerle dolu nice yıllar dileklerimle.
Doğum gününüz kutlu olsun.

R.Türkmen

Çizgi Roman Ustası
12 Şub 2012
763
2,979
Sağlık, mutluluk ve huzurla daha nice yıllar dilerim Hakan Abi,
tüm sevdiklerinle birlikte...

kadirnip

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Kas 2014
4,654
22,314
Adana
Sağlık ve mutluluk dolu nice yıllar diliyorum...
Doğum gününüz kutlu olsun sevgili Hakan Alpin...

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,469
26,991
Sağlık bolluk mutluluk ve huzur dolu güzel bir yaş diliyorum Hakan abi.
Doğum günün kutlu olsun...

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,592
34,890
İstanbul
Bir çoğumuzun doğumgünü kutlama başlığını sevgili Haluk abimiz açardı. Sanırım sizinki de sonuncu açtığı kutlama mesajı oldu. Haluk abimizi kaybetmenin derin acısını ve üzüntüsünü yaşıyorken, bu vesileyle Allah'tan kendisine rahmet sizlere de tüm sevdiklerinizle beraber sağlıklı, huzurlu, mutlu ve uzun ömürler vermesini diliyorum üstadım.

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,332
izmir
Sevgili dostumuz Hakan Alpin, Haluk abinin vefatı nedeniyle geciken doğum günü mesajım için özür diliyorum. Ailenle birlikte nice uzun ve mutlu yıllar diliyorum.

Hakan Alpin

Çizgi Roman Ustası
Onursal Üye
24 Şub 2015
1,783
15,162
Rahmetli Haluk Abi, 6 Eylül'de doğumgünümü kutlamak için bu konuyu açmış, yetinmemiş Messenger'dan da yazmış ve aynı gün öğle vakti telefon da açmıştı...
Tanıdığım ve tanımaktan her zaman mutlu olduğum Haluk Abi bu kadar kadirşinas ve zarif bir insandı...
O telefon konuşmasında bir gece evvel ikinci kalp krizini geçirdiğini ve anjiyo olduğunu söylemişti. "Ne yapıyorsun Haluk Abi, senin elinde telefonun işi ne, doğumgünü kutlamasının zamanı mı? Neredesin? Şu an nasılsın? Yapabileceğim birşey var mı?" şeklindeki sorularımı duymazdan geldi ve bana hazırlamakta olduğum Ceylan Yayınları kitabının ne durumda olduğunu sorarak, adeta konuyu değiştirmeye çalışmıştı.
Ben her ne kadar, "Sağlığına dikkat et! Bize lazımsın," şeklinde konuşmaya çalışsam da, Ceylan kitabını sabırsızlıkla beklediğini söyledi tekrar. Ve yardıma ihtiyacım olduğunda hazır olduğunu söylemişti.
Allahuteala rahmet eylesin. Çok iyi bir insandı. Çok yardımsever ve kocaman yürekliydi. Örnek alınacak ve onun ardından, her zaman onu anarak Türk Çizgiromanı için yaşatmamız gereken çok şey miras bıraktı hepimize.
Mekanı cennet olsun.

Çok üzgünüm. Yeri doldurulamayacak bir kayıp oldu bizler için. Evet, belki yeri asla dolmayacak, ama Türk Çizgiromanı için harcadığı emeklerin zayi olmaması için şahsen elimden gelen herşeyi yapacağıma burada, siz değerli Çizgi Diyarı sakinleri huzurunda söz veriyorum.

Mehmet Serdar Ateş

Onursal Üye
4 Ara 2009
969
3,353
Kütahya
Hakan ALPİN üstad,

Sevdiklerinle beraber mutlu, huzurlu, sağlıklı, hayırlı ve uzun bir ömür dilerim.

Daha önce yazacaktım. ancak Haluk abinin ölüm haberi parmaklarımı çalışmaz kıldı.

Hayat devam ediyor, bir yanımız eksik.