Sevgili Necdet, nice yıllara...

12 Şub 2010
15,006
543,642
Güzel İzmir'in, güzel insanı, değerli dost sevgili Necdet beyimizin doğum gününü kutluyoruz bugün.

Yeni yaşını, sağlık, huzur ve mutluluk dileklerimle kutluyor, nice uzun ve güzel yıllar diliyorum.

:58:​

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,131
20,696
Necdet bey, kardeşim. Doğum günün kutlu olsun. Nice nice uzun, sağlıklı, huzurlu, mutlu yıllar.:)

baybora

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 Şub 2012
892
4,652
İzmir
Doğum gününüz kutlu olsun Necdet Bey. Nice uzun seneler hep beraber toplantılarımızda görüşmek üzere.

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,391
Teşekkür

Canım arkadaşım Profesör,hiç unutmuyorsunuz.Sonsuz teşekkürler.Ve yine canım dostlarım,güzel dilekleriniz beni çok mutlu etti.Ben de sizlere aynen dua ediyorum.Sevdiklerinizle,sağlıklı,mutlu ve huzurlu bir ömür niyaz ediyorum,Yüce Allah'ımdan.Bana söylediğiniz güzel sözler,sizlerin gönül güzelliğinizden kaynaklanıyor.Sizleri tanımaktan,dostunuz olmaktan gurur duyuyorum.İyi ki varsınız hayatımda.Allah'ım ülkemize birlik,düzen,barış ve sevgi versin.Can dostlarım,hepinizin Kurban Bayramını kutlar,sevgi ve selamlarımı gönderirim.

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
7,980
Sağlık,mutluluk,huzur dolu ve tüm dileklerinizin gerçekleşeceği bir yıl diler,doğum gününüzü kutlarım..Nice yıllara sevgili Necdet..