Kadir Kıymet Bilir Bütün Üyelere Teşekkür Ederim

silence

Süper Üye
26 Mar 2009
2,345
1,724
Çizgi Diyarı'na emeği geçen bütün kıymetli dostlara teşekkürü bir borç bilirim.Ancak ben bu başlıkta,verilen emeklere büyük bir kadir-kıymet bilirlilikle teşekkür mesajı yazan arkadaşlara teşekkür etmek istiyorum.Günün hangi saati olursa olsun siteye eklenen kitaplara değerli yorumları ve katkıları ile daha da değer kazandıran ve kitapları sitemize kazandıran değerli dostlara teşekkür ederek yüzlerce insanın duygu ve düşüncelerine tercüman olan kadir-kıymet bilir dostlara teşekkür ediyorum.

Bilhassa kendilerini siteye ben davet ettiğim için sevgili fenerbahçe_100 ve fahri359 nikli dostlara teşşekkür ederim.Günün hangi saati olursa olsun yaptıkları yorumlarla formdaki paylaşım ruhunu dip diri tutuyorlar.

Aynı şekilde sitemizdeki kadir-kıymet bilir bütün dostlara teşekkür ediyorum.

fenerbahce_100

Süper Üye
26 Mar 2009
1,838
988
Sevgili gordon kardeşim asıl teşekkür bu muhteşem paylaşımı yapanlara etmeli.Ayrıca minnet yüklemeden paylaşabilenlere.Bizler(kendi adıma diyorum) çok şey sunamasak bile kardeşliği eşit tutanlara teşekkür edilmeli.Kısaca bu siteyi kuranlara ,bizleri haberdar edenlere, paylaşımları ilk günkü heyecanla yapanlara teşekkür ederim.

silence

Süper Üye
26 Mar 2009
2,345
1,724
Sevgili fenerbahçe_100,

Özellikle sizlere teşekkür etmek istedim.Kitapları tarayan,paylaşan arkadaşlarımıza göstermiş olduğunuz olağan üstü kadir-kıymet bilirlik her türlü takdirin üzerinde.Siteye eklenen her kitaptan sonra sizlerin yüzlerce,binlerce insan adına duygu ve düşüncelerinizi ifade etmeniz gerçekten her insanda olması gereken olağan üstü bir güzellik.Kitaplar yüklendikten sonra arkadaşlar ne yazmış duygularımızı nasıl ifade etmişler diye sık sık aynı sayfalara dönüp yazılan mesajları okuyorum.

Bir kez daha bu erdeminizden dolayı teşekkür ederim.

Selam ve sevgiler..