Doğum günün kutlu olsun İskenderunlu

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,311

Doğum gününüz kutlu olsun sevgili "İskenderunlu", nice yıllara sağlıklı erişin.

image.php

Moderatör tarafında düzenlendi:
12 Şub 2010
15,006
543,719
Doğum gününü kutluyor, sağlık ve mutlulukla nice uzun ve güzel yıllar diliyorum sevgili İskenderunlu dostum.

Mudi dostumun doğum günü olduğunu facebook sayfasında, arkadaşların doğum günleri bir kaç gün süreyle görülebiliyor ve geçmiş gün olmasına rağmen gecikmeli olarak da kutlama imkanı veriyor.

Ben doğum günümün akşamı erken saatte iş seyahatine çıktım ve bugün sabaha karşı döndüm. Bu arada Diyara bir kez bile girme şansım olmadı.

Onun için bilemiyorum, dünkü ana sayfamızda doğum günün yer alıyor muydu, yoksa bir çok dost gibi senin de doğum günün yazılı değil mi diyar künyende?

Tekrar iyi yıllar diliyorum:)

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,645
Gaziantep
Diyar'a not düşelim.
2 Kasım "İskenderunlu" arkadaşımızın doğum günü.
Kendisine mutluluk, sağlık ve çizgi romanla geçecek uzun bir ömür diliyorum.

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,391
Kutlama

Doğum gününüz kutlu , yeni yaşınız mutlu ,huzurlu ve sağlıklı olsun.Selamlar.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,094
Doğum günün kutlu olsun sevgili kardeşim.
Kutlamaya İskederun'a bile gelirdik.:)
Allah(CC) nice mutlu yıllar nasip etsin.

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,094
İstanbul
Gerçekten bir ilke imza attın. Bildiğim kadarıyla kendi doğum gününe konu açan hiç olmadı.
Bu da senin için doğum gününü özel yapmış oldu. Hem aramızda teklif mi var?
Doğum günün kutlu olsun, sevdiklerinle mutlu, sağlıklı ve keyifli yıllar dilerim.

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,592
34,891
İstanbul
Sevgili İskenderunlu yeni yaşını en içten dileklerimle kutluyor, tüm sevdiklerinle beraber nice mutlu, huzurlu ve çizgi dolu yıllar temenni ediyorum.

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,132
20,709
Bol çizgi romanlı uzun yıllar, sağlık ve mutluluklar dilerim, İskenderunlu.

İskenderunlu

Onursal Üye
29 Tem 2012
5,357
12,892
iskenderun-Hatay
Doğum günümü kutlayan çok değerli yaşlıkurt, hggurak, savok, lion35, scanfan, profesör, lobador, rambo35, karaoğlan, süpür, beymelikli18, necdet, yeryüzü, ertuğrul, the darkness, motion, uzung, baltimora, ilkhantok, lotoloto, büyük beyaz, ahmet akyol, serdary67, prince, ulucak, konuray t m ve hacılı arkadaşlarımıza en içten teşekkürlerimi sunar sevgi, saygı ve selamlarımı iletirim..Yaşasın Çizgi Roman!

Son düzenleme:

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,333
izmir
Doğum günün kutlu olsun sevgili "İskenderunlu". Hayatın boyu hep zevk aldığın şekilde yaşamanı dilerim. Saygılar.