Çizgi Diyarı, Hocalar Diyarı

12 Şub 2010
15,006
543,771
Çizgi Diyarı, harikalar diyarı, hocalar diyarı

Dayanamadım ayrı başlıkta teşekkür etmek istedim

Sarkomer, Uzung, Nisan Yağmuru

Özel teşekkürlerimi, saygılarımı sunuyorum

Sarkomer hocamızın paylaştığı

ve

Uzung hocamızın paylaştığı

Nisan Yağmuru hocamız da Uzung hocamızın paylaşımından kısa bir süre sonra yaptığı yorumda koca ciltten 2. sayfa eksiği tespit ederek hocalığını gösteriyor

Böyle hocalarımızın varlığı ile Çizgi Diyarı harikalar diyarı oldu

Hocalarımızla gurur duyuyorum

İyi bayramlar:)

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,089
36,761
İstanbul
Abi bizde hoca çok. Müsaadenle ben dört hocamızı daha ilave etmek istiyorum; Mehmet Ali hocamız, erdallll hocamız, cngz1 (Cengiz) hocamız ve raven (Mustafa) hocamız..

Mehmet Ali hocamızın Çizgi Diyarı'nın ilk kurululşundan itibaren kesintisiz bir katkısı söz konusu. Diyar'ın temel direklerinden birisi.

erdallll hocamız da yerli çizgi romanımızla ilgili eşsiz örnekleriyle bizi şenlendiren, zenginleştiren isimlerden birisi.

Cengiz hocamız da yüksek boyutlu ve çok kaliteli taramalarıyla nam salmış dostlarımızdan, üstadlarımızdan birisi.

Sevgili raven bir yandan e-dergi süreci, bir yandan çeviri-balonlama faaliyetleri, bir yandan da yine çok kaliteli taramalarıyla forumumuzun en renkli isimlerinden birisi.

Daha da pek çok hocamız olduğunu zannediyorum ama herkesi meslekleriyle tanıyamadığım için aflarına sığınıyorum.

Emin olmamakla beraber altay1944 üstadımızın da bir başka hocamız olduğunu zannediyorum. Bir süredir pek sesini duyamasak da o da Çizgi Diyarı'na ve çizgi romana önemli katkıları olan bir isim.

Ahh.. Yine yanlış hatırlamıyorsam caretta üstadımız da emekli hocamız. Onu hepimiz sonsuz büyüklükteki çizgi roman sandığından tanıyoruz.

Dediğim gibi daha çok hocamız vardır. Hepsini sevgi ve saygıyla selamlıyorum.

Sahiden de Çizgi Diyarı Hocalar Diyarı galiba. :) Sağolsunlar, var olsunlar.

Ha unutmadan; bir de profesör'ümüz var. :)

Son düzenleme:

sebo22

Onursal Üye
14 Tem 2009
2,081
5,432
Tüm hocalarımıza sonsuz sevgi ve saygılarımla...
Tüm diyara İyi bayramlar...

Moderatör tarafında düzenlendi:

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,088
Kastamonu
Hepsine raflar, kitaplıklar, sandıklar dolusu teşekkürler borçluyuz. Tabii, sandıkların en eski, en dolu, en müthişine sahip olan "Hocaların Hocası" Profesörümüz'ü de en başa eklemeliyiz...

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,954
ordu-turkey
Çizgiroman alanında bu ülkenin gerçekten gerçek emektar ve sevdalılarının olduğu hep en güzeline nasıl ulaşırız arzu ve gayretinde olan mürhiş insanların olduğu tek platformdur.Saygının ve ben değil biz fikrinin her zaman tek hakim olduğu ve olacağına inandığım bu forumun türk çizgi hayatında daha uzun yıllar hakim olmasını diliyorum.

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,647
Gaziantep
Bu "hoca" lafından oldu olası hazzetmem. Şunu "öğretmen" gibi güzel bir sözcükle yazsanız olmaz mı? :) Ben adı geçen arkadaşlarımızla ilgili mesajlarımda bir kez bile hoca sözcüğünü kullanmadım. Çizgi Diyarı'na emek veren tüm öğretmenlerimizin bayramını kutluyorum.

sali38tr

Onursal Üye
14 Nis 2009
586
2,831
Kolibri üstadı da unutmayalım her ne kadar sesi çıkmasa da, hayırlı bayramlar.

Moderatör tarafında düzenlendi: