Günaydın Çizgi Diyarı

12 Şub 2010
15,006
543,750
Gününüz aydınlık olsun Çizgi Diyarı üyeleri ve misafirleri

Hayırlı sabahlar olsun

Hastalara acil şifalar, darda olanlara ferahlıklar diliyorum

Diyarımızın yeni yaşı hepimize, tüm çizgi roman tutkunlarına hayırlı olsun

Kutlu olsun

Saygılarımla

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,318

Dostluk ve paylaşımın sonsuza kadar sürmesi dileği ile ÇD'nın 7'nci yaş gününü gönülden kutluyorum.

Fun_Photo_Box_kutlama.gif

7_ya_Kutlama_D2.gif

D_Happy_Birthday_Pasta.jpg

Son düzenleme:

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,953
ordu-turkey
Güzel bir gün ve güzel bir kutlama yaşamanızı dilerim.Orada olmayı ne çok istediğimi bilemezsiniz ama kahpe hayat her istediğini yaptırmıyor insana bol sohbetli güzel bir toplantı diliyorum.Dostluğun baki olduğu nice yıllar çizgidiyarı.

tuzcu

Aktif Üye
15 Tem 2013
335
846
"7'den 77'ye" sloganını hem içeriği ile, hemde üyeleriyle sonuna kadar hakeden diyarımızın yaşıyla da nice yedilere ulaştığını görürüz inşallah. Bittabi bebeği büyütüp yetiştiren serpilmesine, salınmasına katkıda bulunan tüm dostlara da teşekkürlerimizi iletirim.

pereventi

Süper Üye
27 May 2010
1,150
1,449
güney
yaş günün kutlu olsun çizgi romanı ve dostluğu en samimi ve en derinden kapsayan ve yaşatan en kapsamlı ve en güzide forum ÇİZGİ DİYARI, nice yıllar...

kusto

Kıdemli Üye
15 Nis 2009
161
376
acısıyla, tatlısıyla koca yedi yıl geçmiş. bu yedi yılda emeği geçen herkese candan teşekkürler. inşallah daha uzun yıllar beraber oluruz. saygılarla

caretta

Onursal Üye
24 Ağu 2011
2,945
23,743
Kıbrıs
Çizgi Diyarı'nın 7.yılı kutlu olsun.Bir kısım üyesi ile tanışma mutluluğuna
eriştiğim Çizgi Diyarı ailesi.Bir 60 yıl daha ömrüm olsa göremeyeceğim,varlığını dahi bilmediğim çizgi romanlara ulaştığım mekan.
Bu geminin naçizane tayfalarından birisi olduğum için çok mutluyum.

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,395
İstanbul
Cizgi Diyarımızın yeni yaşı kutlu olsun. 7 yıl dillere kolay. Daha dün foruma üye olmuş gibi ama aynı zamanda sanki ilk gününden beri uzun soluklu bir serüvenin içerisindeymişim gibi hissediyorum. 7 yılın 5-6 yılını burada sevgili dostlarımla birlikte geçirme fırsatı buldum ve ne kadar güzel ve geniş bir aile olduğumuzu, yaptığım her paylaşımımdan sonra görüyorum. Güzel mekanımızın kalıcı olmasını dileyerek ve tüm arkadaşlarıma buradan tekrar teşekkür ederek sevgilierimi gönderiyorum.

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,474
Diyarımın yeni yaşı kutlu olsun.Emek veren birbirinden güzel,birbirinden değerli tüm dostlara sonsuz sevgi ve selamlarımı sunuyorum.

akim

Kıdemli Üye
29 May 2011
199
418
Doğum günü kutlamasına katılamasakta :( Diyarımızın yeni yaşı kutlu olsun :)