İyi ki doğdun Murtaza5

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,086
Kastamonu
Bugün, Çizgi Diyarı'nın en sevimli, en tonton, en müthiş kahramanının; sevgili Noel Babamız Murtaza5'in doğum günü.

Yakından tanımayan dostlara onun nasıl bir adam olduğunu anlatmak için şunları söylemem yeterli olur sanıyorum:

Evinde odalar dolusu kitap var. Bir süre önce para karşılığı bunları taratıp bizlerle paylaşmaya başlamıştı. Sonra, paylaşımların kalitesinin yeterli bulunmadığını fark edince işi dışarıda yaptırmaktan vazgeçip, altı bin liraya bir tepegöz tarayıcı aldı ve kitapları tarama işini de kendisi üstlendi.

İyi ki doğdun Murtaza Abi. Senin gibi bir insanın var olduğunu bilmek, insanın dünyaya olan sevgisini, inancını artırıyor.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,595
Tanımaktan büyük mutluluk duyduğum bir insan iyi ki varsın, iyi doğmuşsun.

Nice doğum günlerini sağlıklı mutlu ve huzurlu geçirmen dileğiyle doğum günün kutlu olsun.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,084
Doğum günün kutlu olsun Antalya Sancak beyi.
Allah, sağlık,mutluluk ve huzur dolu nice yıllar nasip etsin.

ulucak

Süper Üye
8 Eyl 2012
1,062
2,792
Diyarımıza yüzlerce paylaşımı ve mütevazi kişiliğiyle katkıda bulunan Murtaza dostumuza sevdikleriyle beraber geçireceği sağlıklı,mutlu,ve uzun yıllar dilerim -ayrıca bütün paylaşımlarınız için tekrar teşekkür ederim nice yıllara...

Hakan Sait

Süper Üye
14 Ocak 2010
423
5,626
Antalya
:58: Doğum günün kutlu olsun Murtaza kardeşim. Sağlıklı ve mutlu nice yıllar dilerim. Osmancık'dan sevgiler, saygılar.

Son düzenleme:

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,092
İstanbul
Tanımaktan dolayı mutluluk duyduğum, dost, çizgi roman aşığı değerli arkadaşım, doğum günün kutlu olsun.

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,592
34,889
İstanbul
Mütevazi kişiliği ve birbirinden güzel paylaşımlarıyla gönüllerde yer eden sevgili Murtaza ağabey; yeni yaşını en içten dileklerimle kutlar, bir ömür boyu tüm sevdiklerinle huzur ve mutluluk içinde yaşamanı dilerim.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,351
Çizgi dünyasının duayenlerinden sevgili Murtaza Bey dostumuzun yeni yılını en içten dileklerimle tebrik eder ailesiyle ve sevdikleriyle birlikte nice mutlu yıllar geçirmesini temenni ederim. Murtaza Bey dostumuz dostluğa verdiği değer gönüllü paylaşımcılığı ve çizgi dünyasına katkıları ile unutulmaz isimlerden birisi kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır.

sülük

Kıdemli Üye
2 Haz 2016
138
246
sevgili murtaza abi sen varsan,bizde varız.sen bize , ''fırında ekmek kuyruğu'' tüpgazda tüp kuyrugu'' ''gazocağı'' ''gırgır dergisinin rekor kıran okunuşu'' ''fırt dergisinin hınzırlığı'' ''unuttuğumuz hayat dergisinin sayfaları'' ''ah o eski bayramlar''yani demem o ki: yaşlılığa merdiven dayadığım bu mevsimlerde, kapımı çalan ilkokul arkadaşı,nöbet tutuğumuz asker tertibim gibi unutamadığımız bir dostluğun hatırası gibisin.iyiki doğdun ağbeyim.

sülük

Kıdemli Üye
2 Haz 2016
138
246
sevgili murtaza abi sen varsan,bizde varız.sen bize , ''fırında ekmek kuyruğu'' tüpgazda tüp kuyrugu'' ''gazocağı'' ''gırgır dergisinin rekor kıran okunuşu'' ''fırt dergisinin hınzırlığı'' ''unuttuğumuz hayat dergisinin sayfaları'' ''ah o eski bayramlar''yani demem o ki: yaşlılığa merdiven dayadığım bu mevsimlerde, kapımı çalan ilkokul arkadaşı,nöbet tutuğumuz asker tertibim gibi unutamadığımız bir dostluğun hatırası gibisin.iyiki doğdun ağbeyim.

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,391
Kutlama

Doğum gününüz kutlu olsun.Yeni yaşınız , sağlık,mutluluk ve huzur getirsin.Sevgi ve selamlar.

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
7,982
Hani insan bir kişi için koca bir şehri sever derler ya!
Hiç Gitmediğim,görmediğim Antalya'yı işte bu murtaza5 gibi bir çizgi roman sevdalısını bizlere kazandırdığı için seviyorum..
Nice nice yaşlara,nice nice doğum günlerine,yeni yaşın hayırlı uğurlu,doğum günün kutlu olsun sevgili dostum..

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,469
26,991
Sağlık ve mutluluk dolu güzel bir yaş diliyorum üstadım.
Doğum gününüz kutlu olsun...

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,044
75,424
hiçbiryerde :)
Tanımış olmaktan büyük onur ve mutluluk
duyduğum, mütevazi ve beyefendi kişiliği,
çizgi roman sevgisi ve elindekileri yüce
gönüllülükle paylaşması ile hepimize örnek
olan sevgili Murtaza üstadım iyi ki doğdun,
keyifle geçireceğin nice sağlıklı, mutlu yıllar
dilerim.

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
29,025
Mersin
aaaaaaa Murtaza5 gerçek etten kemikten bir insan mı ben onu makine zannediyordum, hergün bu kadar tarama paylaşımı yapınca :Ğ:Ğ:Ğ;

Şaka bir yana bu kadar özveri yürekten gelir, yani koca yürekli Murtaza dosta yeni yaşında gönül dolusu mutluluklar dilerim