Sevgili "SCANFAN" Nice Yıllara!

hggurak

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
8 May 2015
1,132
8,143
İstanbul
Forumumuzun 'Kültür Elçisi';
Yazıları, araştırmaları ve çevirileriyle
bilgi dağarcığımızı gün be gün genişleten, büyüten;
diyarımıza kalite ve değer katan;
İyi, örnek insan ve mükemmel bir dost,
Sevgili SCANFAN bir yaş daha 'gençleşti' bugün...
Kendisine sevdikleri ve sevenleriyle birlikte
sağlıklı, mutlu, huzurlu ve çizgilerle, dolu yıllar diliyoruz.

Doğum günün kutlu olsun Sevgili SCANFAN...

kadirnip

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Kas 2014
4,654
22,310
Adana
Sağlıklı, mutlu ve çok keyifli nice yıllar diliyorum... Doğum gününüz kutlu olsun sevgili SCANFAN...

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Scanfan üstadımıza sağlıklı günlerde yaşayacağı çizgi roman keyfinin yanında uzun ve mutlu bir ömür diliyorum.
İyi ki aramızdasınız...

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,011
İstanbul
Herhangi bir kelime yazsam sayfalarca bilgi ve belge yayınlayacak bilgi ve birikimine sahip, aynı ortamda olmaktan onur duyduğum sevgili Scanfan dostumun yeni yaşını kutluyor sağlıklı bir yaşam diliyorum.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,039
75,338
hiçbiryerde :)
Araştırmacı kişiliği, birikimi ve bunları paylaşması
ile yıllardır bize hep güzellikleri, yeni bakış açılarını
kazandıran sosyal ortamda da olsa tanımaktan büyük
onur ve mutluluk duyduğum Scanfan üstadıma
sağlıklı, mutlu, keyifli nice yıllar dilerim.

ulucak

Süper Üye
8 Eyl 2012
1,062
2,792
Üstad. sağlık ve sıhhat içerisinde aramızda daha nice yıllar geçirmen dileğiyle mutlu yıllar dilerim

gitarisyen

Çeviri & Balonlama
7 Ara 2016
455
3,768
Hiçbir Şey Ülkesi
Çizgi Diyarı'na ilk üye olduğum günlerde kendisinden her anlamda çok şeyler öğrendiğim ve hâlâ da öğrenmeye devam ettiğim, araştırmacı ruhuna ve yazılarına gıpta ettiğim, çalışmaları insanda kahve içerek keyifle okuma, yeni şeyler öğrenme, bilgi dağarcığını arttırma hissi / zevki / duygusu uyandıran ve her çalışmasıyla büyük keyif veren / ışık saçan / bilgi veren sevgili dost scanfan;

Bizleri yepyeni boyutlara ulaştıracak / taşıyacak araştırmalarını, bilgilerini ve çalışmalarını (bugüne kadar hep yaptığın gibi) bizlerle paylaşacağın nice uzun, mutlu, umutlu, huzurlu, sağlıklı ve her şeyin gönlünce olduğu senelere... Sevdiklerinle birlikte...

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,325
Müsait olamadığım için çoğu zaman siteye bir bakışla yetinmek zorunda kalmam nedeniyle ben hem sevgili " GİTARİSYEN" in hemde sevgili "SCANFAN " ın yeni yaşlarını tebrik eder sevdikleri ile birlikte nice mutlu yıllar geçirmeleri dileklerimle.Umarım umut ve huzur dolu günler hepimizin olur.

murtaza5

Yönetici
15 Tem 2009
11,988
315,091
oUWBDU.gif

Sinan Atik

Yönetici
13 Haz 2011
2,395
6,514
Ankara
Çizgi Diyarı'na ilk üye olduğum günlerde kendisinden her anlamda çok şeyler öğrendiğim ve hâlâ da öğrenmeye devam ettiğim, araştırmacı ruhuna ve yazılarına gıpta ettiğim, çalışmaları insanda kahve içerek keyifle okuma, yeni şeyler öğrenme, bilgi dağarcığını arttırma hissi / zevki / duygusu uyandıran ve her çalışmasıyla büyük keyif veren / ışık saçan / bilgi veren sevgili dost scanfan;

Bizleri yepyeni boyutlara ulaştıracak / taşıyacak araştırmalarını, bilgilerini ve çalışmalarını (bugüne kadar hep yaptığın gibi) bizlerle paylaşacağın nice uzun, mutlu, umutlu, huzurlu, sağlıklı ve her şeyin gönlünce olduğu senelere... Sevdiklerinle birlikte...
,

Arkadaşa katılıyorum :D

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Kesinlikle hayran olunacak, bilgi birikiminden çok şeyler öğrenilecek bir insan.
İyi ki doğdun değerli ağabeyim, doğum günün kutlu olsun...

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,231

Doğum günümü hatırladığı için sevgili "hggurak" dostuma ve kutlayan tüm diyardaşlarıma teşekkür ederim. Bu özel günün benim için sadece bu mecrada kutlandığını peşinen hatırlatmalıyım. Ben geçmişte çok az doğum günü kutlamasına katıldım, haliyle benim doğum günüm de çok seyrek kutlanıyor, elektronik ortamdaki kutlamalar da buna dahil, bunun benden kaynaklandığı açık. Huyumu değiştirmem için de artık çok geç. Anneler günü, babalar günü, doğum günleri vs gibi özel günleri önemsemediğimden değil, aslında uzaktan uzağa bunları kutlayanlara imrenirim bile. "Doğum günü kutlamaları insana yaşlandığını hatırlatıyor" filan gibi beylik lafları da fazla beğenmediğimden çok seyrek kullanırım, yaşlanacağız tabii, aynı yaşta kalacak değildik ya! Hatırlanmak gerçekten çok hoş bir duyguymuş, bunu birkaç yıldır bu forumda iyice hissettim. Beş yıl boyunca burada tanıdığım çok değerli ve çok donanımlı birçok dost, diyardaş, yani sizler, bu ülkenin geleceği hakkındaki umutlarımı sürekli arttırıyorsunuz, ülkemizi iyi bir geleceğin beklediğine inancım arttı. Sizlerden çok şey öğrendim, öğrenmeye de devam ediyorum. Ayrıca yararlı bir meşgale bulmuş oldum, bunun beni hayata daha fazla bağladığına da inanıyorum. İyi ve kutsal bir amaca doğru adım adım ilerleyen Çizgi Diyarı'na karınca misali katkılarımı sürdürmeye çalışacağım (bir süre forumdan uzak kalmıştım). Hepinize tekrar tekrar teşekkür ediyorum, iyi ki varsınız. Sevgi ve saygılarımla.

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,703
İstanbul
Tanımaktan büyük onur duyduğum, kendisinden çok şeyler öğrendiğim ve şu garip dünyada örnek aldığım nadir insanlardan biri olan sevgili Scanfan büyüğümün doğum gününü en içten duygularımla kutlar, tüm sevdikleriyle beraber nice güzel yaşlar geçirmesini temenni ederim..

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,464
26,954
Sağlık ve güzellik dolu nice yaşlara üstadım.
Doğum gününüz kutlu olsun...

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,391
Teşekkür

Üstadım.doğum gününü candan kutlar,sağlıklı,huzurlu ve mutlu bir yaşam dilerim.Sevgi ve selamlar.