CUMHURİYETİMİZİN 94. YILI Kutlu Olsun!

hggurak

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
8 May 2015
1,132
8,143
İstanbul
Cumhuriyet_94.jpg
.

Bu anlamı büyük günde, Cumhuriyetimizin kurucusu
Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü,
kahraman silah arkadaşlarını ve bu toprakları
bizlere vatan yapmak için kendilerini feda eden
aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi
şükran ve rahmetle anıyoruz.

CUMHURİYETİMİZİN 94. YILI KUTLU OLSUN!
.
.

Son düzenleme:

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,391
Kutlama

Allah bizleri Cumhuriyet'siz bırakmasın.Allah'ın izniyle , canları ile , bu güzel ülkeyi bizlere hediye eden tüm şehitlerimizi Rahmetle anıyorum.

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,131
20,696
Sevgili Atatürk'ümüze ve bu Aziz Milletin efendilerine selam olsun. En büyük kazanımımız Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun.

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
7,980
Atatürk ilke ve inkilaplarına inanan,laik ve demokratik bir yaşamı benimseyen,tüm diyardaşlarımın Cumhuriyet bayramını kutlarım..

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,325
Atatürk ü ne kadar az anladığımı yaşım ilerledikçe anladım.
Mustafa Kemal in dehasını zaman ilerledikçe anladım.
Gazi'nin neler yaptığını hayatı tanıdıkça anladım
Anlayamadığım insanların hala onu anlamamakta direnmesi.
Cumhuriyet bir haktır, demokrasi bir haktır , laiklik bir haktır herkesin hakkıdır.
29 Ekim 1923 tarihi sömürge haline getirilmiş dünyanın bir başkaldırısıdır.
Cumhuriyetin İlanı basit bir olay değil dünya tarihinde ki mazlum ve hakları çiğnenmiş sömürülen bütün ezilmiş halkların tarihi başkaldırısıdır.
Bu nedenle bütün ezilen sömürülen insanlık ihlallerine maruz kalan bütün milletler açısından milattır.
Tüm insanlığın bu kutlu gününü kutluyorum.ATAMIZ BİR KİŞİ DEĞİLDİR.MİLYARLARCA YÜREKTİR.

caretta

Onursal Üye
24 Ağu 2011
2,944
23,717
Kıbrıs
Türk milletine en çok yakışan,Atatürk'le hayat bulan cumhuriyet,kutlu olsun.Yürekten gelen coşku ile Cumhuriyet Bayramı'mız kutlu olsun...

Tarantula

Onursal Üye
9 Ağu 2010
663
2,941
Bize bugünleri armağan eden başta Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere tüm silah arkadaşlarını, bu uğurda canını veren, yaralanan, cefasını çeken tüm Türk halkına minnet dolu sevgi ve saygılarımı sunarım.

Yaşasın Cumhuriyet !!!

5fkmdt.jpg

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,703
İstanbul
Tüm temennim Cumhuriyetimizin 94'ncü kuruluş yıldönümünün, Cumhuriyet kavramının ne olduğunu dahi bilmeyenlere; Cumhuriyet adına bir şeyler öğretmesidir.. Bu duygu ve düşüncelerle Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun…

Cumhuriyet_Bayram.png

subotay

Kıdemli Üye
30 Haz 2009
244
501
İzmir
Cumhuriyet ahlaki fazilete dayanan bir idaredir. Cumhuriyet fazilettir. Sultanlık, korku ve tehdide dayanan bir idaredir. Cumhuriyet idaresi, faziletli ve namuslu insanlar yetiştirir. Sultanlık, korkuya tehdide dayandığı için, korkak, alçak, sefil, rezil, insanlar yetiştirir. Aradaki fark bunlardan ibarettir.
Mustafa Kemal Atatürk.

subotay

Kıdemli Üye
30 Haz 2009
244
501
İzmir
Cumhuriyet ahlaki fazilete dayanan bir idaredir. Cumhuriyet fazilettir. Sultanlık, korku ve tehdide dayanan bir idaredir. Cumhuriyet idaresi, faziletli ve namuslu insanlar yetiştirir. Sultanlık, korkuya tehdide dayandığı için, korkak, alçak, sefil, rezil, insanlar yetiştirir. Aradaki fark bunlardan ibarettir.
Mustafa Kemal Atatürk.

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,988
13,484
Mustafa Kemal Atatürk.
Ne kadar doğru, keşke yaşayarak öğrenmek zorunda kalmasaydık.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,071
Cumhuriyet bayramı tüm milletimize kutlu olsun.
Nice nice yıllara inşallah!..
Ulu önder Atatürk'ü ve silah arkadaşlarını rahmet ve minnetle anıyorum.

52308R.gif