ÇİZGİ DİYARI Yöneticilerini Kutluyorum.

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,646
Gaziantep
Suat Yalaz gibi dünya çapında bir ustayı "BÜYÜK USTA" olarak Çizgi Diyarı'mızda görmenin hazzını bize yaşatan yöneticilerimizi kutluyorum.
Ustanın isminin yanına ancak bu alt başlık yakışırdı.
(Bu renk imparatorlardan başka hiç kimsenin kullanamadığı bir renk).
"Onursal Üyeliğe" terfi:) eden arkadaşlarımızıda ayrıca kutluyorum.

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,322

Sizin de "Onursal Üyeliğinizi" kutluyorum sevgili "KARAOĞLAN". Bu renk de çok yakıştı. Hayırlı olmasını temenni ediyorum.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,657
Kasımpaşa
Bu çalışma halen devam etmekte olup bazı üyelerimizin renk ve statülerinde değişiklik olacaktır.
Umarım sonuç itibariyle güzel bir şey ortaya çıkar.
Şimdiden teşekkürler.

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
7,983
Ben de kutluyorum..
Ben bu diyarın üyesi olmakla, onur duyuyorum.. Demek ki onursal üyeyim..
Emeği geçenlere sonsuz teşekkürler..

Moderatör tarafında düzenlendi:

murtaza5

Yönetici
15 Tem 2009
12,043
318,387
Sayın KARAOĞLAN,
sizi ve diger onursal üyelerimizi de tebrik ederim.
Üstün başarılarınızın tüm ömür boyu sürmesi dilerim.

caretta

Onursal Üye
24 Ağu 2011
2,945
23,743
Kıbrıs
Onursal üyelik payesi uygun görülen üyelerden birisi de benim.Hani onursal üyeliğe layık görülecek pek birşey yaptığım da yok.Aylardır tek sayfa bir taramam yok.Yine de Çizgi Diyarı yöneticileri öyle münasip görmüşler.Eksik olmasınlar,çok teşekkür ederim.Galiba yaş da bu konuda az çok kriter oldu.Gerçekten çok güzel düşünülmüş,nazik bir jest oldu.

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,471
27,004
Hayatı çizgi romanla bütünleşmiş olan, tüm onursal üye dostlarımızı tebrik ediyorum...

hggurak

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
8 May 2015
1,132
8,147
İstanbul
Bu benim için hem bir bayram sürprizi ve hediyesi, hem de layık görülen payenin kendisi gibi onur duyacağım bir titr olmuş.
Ne yalan söyleyeyim, gerçekten gururlandım.

Bu payeyi verme nezaketini gösteren diyardaki tüm yönetici dost ve arkadaşlarıma teşekkürü bir borç bilirim.
Sanırım şimdi sıra, bu payeyi almak kadar layıkıyla taşıyabilmekte...

kadirnip

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Kas 2014
4,654
22,314
Adana
Sevgili Yöneticilerimiz çok dinamik ve yaratıcılar...
Bayram ortamında bile yenilik ve güzellikler oluşturma peşindeler...
Tüm emek ve çalışmaları için teşekkür ederim...

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,396
İstanbul
Bu gerçekten bir bayram sürprizi oldu. Taşıması ağır bir ünvan. Umarım layik gördüğünüz bu ünvanı bütün çizgi roman severler adına üzerime düşen payımla birlikte ileriye taşımayı başarırım. Onur duydum ve gururlandım. Böyle bir terfiyi verme nezaketini gösteren bütün değerli arkadaşlarıma sonsuz teşekkürler. Ve benimle birlikte terfi eden bütün onursal üyeleri de ayrıca tebrik ediyorum. O zaman ne yapıyoruz...durmuyoruz, çalışmaya devam ediyoruz....sevgiler, saygılar...

sali38tr

Onursal Üye
14 Nis 2009
586
2,831
diyarda çok çok azda olsa bir emeğim olduğunu biliyorum onursal üye katagorisine alındığım için tüm yönetici arkadaşlara teşekkür ediyorum diğer üyelerede hayırlı olsun diyorum iyi bayramlar saygılar

12 Şub 2010
15,006
543,758
Değerli emek ve katkılarıyla Çizgi Diyarı'nda herkesin sevgi ve saygısını kazanmış dostların yeni rengini kutluyor ve emekleri için teşekkür ediyorum.

Daha bir çok dostumuzun da yakında rengi değişecek. Teknik nedenlerle hepsinin rengi bir anda değişemedi. Teknik sorunun aşılması için çalışma sevgili tsubasa tarafından yapılıyor.

Bayramda fazla mesai yapan sevgili tsubasa adminimize de teşekkür ediyorum.

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,088
Kastamonu
Kendimi, bilet almadan büyük ikramiye kazanmış gibi hissettim. Katkı veremediğim bir dönemde bana bu payeyi verenlere çok teşekkür ediyorum. Cidden mutlu oldum. Var olun.

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
72,077
2009 yılında üye olmuştum,bu diyarda ilk yüz üyelerden biriyim diyebilirim, dile kolay üyeliğimin 10'uncu yıla girme hazırlığını yaşıyorum.Tüm dostlara nice on'lu yıllar diliyorum :5:

Sinan Atik

Yönetici
13 Haz 2011
2,395
6,522
Ankara
Belli ki çok ince elenip sık dokunularak hazırlanmış bir terfi listesi bu. Bu payeyi alan ağabey ve kardeşlerimi yürekten kutluyorum.

R.Türkmen

Çizgi Roman Ustası
12 Şub 2012
763
2,979
Diyarımızın yeni görüntüsünü foruma şimdi girdiğimde farkettim.
Ben bu yeniliği çok beğendim, gerçekten çok güzel olmuş.
Tüm yönetici arkadaşlarımı ve sevgili Tsubasa'yı kutluyorum.
Daha bir kaç konuya yeni girebildim. Her şeyi henüz görmedim.
Ama bu değişikliği tebrik etmek için hemen yazmak istedim.
Paye alan arkadaşlarımı da canı gönülden kutluyorum.
Çok güzel bir düşünce olmuş.
Herkese tüm emekleri için tek tek teşekkür ederim.

Daha nice yeniliklere ve güzelliklere...

Edit: Kendimi de yorum yazınca gördüm.:)
İnşallah layık oluruz. Çok mutlu oldum ve çok duygulandım.
Hepinize çok teşekkür ederim değerli dostlarım.
Sağ olun var olun. Çizgi roman sizlerle daha bir güzel.

Son düzenleme:

baybora

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 Şub 2012
893
4,656
İzmir
Bizlere "onursal üye" adı altında verilen ünvan inceliğini düşünüp uygulayan tüm yönetici arkadaşlara çok teşekkürler.
Bu ünvanın tam olarak ne anlama geldiğini pek anlamasam da biz çeviri balonlamacıların daha da iştahla paylaşımlarına devam etmeleri için güzel bir teşvik olmuş. Tabii ben de eski ve yeni güzel serilerle bana bu ünvanı veren sitemizin değerli arkadaşlarına bunun karşılığını gelecek zaman içinde vereceğim.
Onursal üye olan diğer arkadaşları da ayrıca kutlarım.

Son düzenleme:

tahsin

Aktif Üye
10 Kas 2015
334
792
Çok başarılı olan bütün yöneticileri ve onursal üyelik payesi verilen bütün arkadaşları tebrik ediyor ve gönülden kutluyorum.

hüseyin aksakal

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
7 Eyl 2010
773
5,728
Kdz. Ereğli
Epeydir bir paylaşımım olmamasına rağmen, beni de onursal üye payesine layık gören dostlara teşekkür ediyorum. Sorsalar onca emek veren değerli dostun yanında kendimi bu unvana layık bulmazdım. Fakat böyle yaparak cömert bir gönüle zincir vurmaya çalışma hatasından beni kurtarmış da oldular. Sağ olsunlar, var olsunlar.

Çizgidiyarı farkında olmadan hayatımızın daha büyük bir parçasına dönüşüyor. Bu inceliğinize cevap vermek sorumluluğunu da yeniden hissediyoruz şimdi. Ne yapalım, nasıl yapalım bilmem.

Peşinat olarak teşekkürlerimi kabul ediniz, bakiyeyi daha sonra yeniden değerlendiririz mutlaka...