Teşekkürler Sevgili Prospero

12 Şub 2010
15,006
543,719
Puxa Vida ve Karamba Karambita

Krom, Ciltleri Say

The Chronicles of Conan / Conan Klasik Maceralar serisinden yayınevimiz sadece 10 cilt yayımladı ve gerisi kaldı.

Çizgi roman severler yıllardan beri doğum sancısı çeker gibi kıvrandı devamı ne zaman gelecek diye

Prospero dostumuz, shoryuken ve Hüseyin Aksakal dostların da destekleriyle bir yayınevi kadar cildi çizgi roman severlere armağan etti

Üstelik süper kalitede

Kelimelerle anlatılması zor, olağanüstü bir emek ve başarı

Tek bir kuruş maddi kazanç olmadan, beklemeden
Üstüne emek, zaman, bilgisini, gönlünü vererek

Gönlümüzde taht kurdun sevgili prospero
Sizler de sevgili shoryuken ve sevgili Hüseyin Aksakal

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,045
75,448
hiçbiryerde :)
Sevgili prospero, sevgili shoryuken ve sevgili Hüseyin Aksakal,
gerçekten çok değerli emekleriyle gönlümüzde çoktan yer kurmuşlardı.
Ben de teşekkürler ediyorum, sevgi, saygı ve selamlarımı gönderiyorum.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,620
İzmir
Ülkemizde yarım kalmasına üzüldüğüm tek seriydi.
Değerli dostlar yarım bırakmadılar.
Çok teşekkür ederim.

R.Türkmen

Çizgi Roman Ustası
12 Şub 2012
763
2,979
Haluk Abinin sözlerine aynen katılıyorum.
Gönlümüzde taht kurdun sevgili prospero,
sevgili shoryuken ve sevgili Hüseyin Aksakal.
Çok teşekkürler. Biliyorum yetmez ama, elinize, emeğinize, gönlünüze sağlık.
Sayenizde Conan'ın nefis ciltlerini kesintisiz okuyoruz.

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,044
20,227
Kamlançu
Conan gibi enfes bir çizgi romanı mükemmel bir balonlama ile bizlerle buluşturduğu için ben de Prospero üstada teşekkür ederim.
Sevgili Hüseyin Aksakal'a da çeviriye verdiği destek ve güzel sohbeti için ayrıca teşekkür ederim.
Bu ateş sönmesin dostlar, tamamlayalım şu seriyi :)

prospero

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Kas 2014
248
11,342
Dostlarım hepiniz çok sağolun. Açıkçası Shoryuken Alfa'nın balonlarını düz yazıya çevirmeseydi bu kadar balonlama yapmamın imkanı olmazdı. Hüseyin Aksakal eksik olan sayıların çevirisinde yardıma koşmasaydı google dayıyı kullanarak yapacağımız çeviriler kimbilir nasıl uyduruk kaydırık olurdu. Güzel bir ekip çalışması ile tüm seriyi bitirmek niyetindeyiz. Tek mesele zaman. O da zamanla çözülecek bir sorun ;) ilginizi eksik etmediğiniz için hepinize çok teşekkürlerimi sunarım.

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,469
26,994
İlkbaharda yeşeren yapraklar,filizlenen çiçekler gibi açan renkli Conan sayfalarınızı az mı okudum.
Binlerce teşekkürler çizgi dostları,yüz binlerce teşekkür gönül dostları.
Teşekkürler Hüseyin Aksakal,teşekkürler prospero,teşekkürler shoryuken...

hüseyin aksakal

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
7 Eyl 2010
773
5,728
Kdz. Ereğli
İşi Prospero ve Shoryuken yaptı... Arka kapakta iki satır yazıyı veya iki makale çevirmekle onlarla birlikte anılmam onlara haksızlık olur. Asıl taktire şayan emek onlarınki... İkisine de tebrik ve teşekkürlerimi sunuyorum.

tomx

Yeni Üye
2 Haz 2017
96
707
Eksik kalan Conan serilerini bize kazandıran tüm dostlara teşekkür ediyorum. Elinize gönlünüze sağlık.

gitarisyen

Çeviri & Balonlama
7 Ara 2016
457
3,784
Hiçbir Şey Ülkesi
Conan gibi enfes bir çizgi romanı mükemmel bir balonlama ile bizlerle buluşturduğu için ben de Prospero üstada teşekkür ederim.
Sevgili Hüseyin Aksakal'a da çeviriye verdiği destek ve güzel sohbeti için ayrıca teşekkür ederim.
Bu ateş sönmesin dostlar, tamamlayalım şu seriyi :)

Dostlarım hepiniz çok sağolun. Açıkçası Shoryuken Alfa'nın balonlarını düz yazıya çevirmeseydi bu kadar balonlama yapmamın imkanı olmazdı. Hüseyin Aksakal eksik olan sayıların çevirisinde yardıma koşmasaydı google dayıyı kullanarak yapacağımız çeviriler kimbilir nasıl uyduruk kaydırık olurdu. Güzel bir ekip çalışması ile tüm seriyi bitirmek niyetindeyiz. Tek mesele zaman. O da zamanla çözülecek bir sorun ;) ilginizi eksik etmediğiniz için hepinize çok teşekkürlerimi sunarım.

İşi Prospero ve Shoryuken yaptı... Arka kapakta iki satır yazıyı veya iki makale çevirmekle onlarla birlikte anılmam onlara haksızlık olur. Asıl taktire şayan emek onlarınki... İkisine de tebrik ve teşekkürlerimi sunuyorum.

Şu üç yüce gönüldeki ruha, alçakgönüllülüğe ve zerafete bakar mısınız? Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum sevgili prospero, sevgili Shoryuken ve sevgili hüseyin aksakal...

12 Şub 2010
15,006
543,719

Şu üç yüce gönüldeki ruha, alçakgönüllülüğe ve zerafete bakar mısınız? Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum sevgili prospero, sevgili Shoryuken ve sevgili hüseyin aksakal...

Çizgi Diyarı'nı bugünlere taşıyan ruh işte bu sevgili gitarisyen
Bu ruhu hiç bir paraya satın alamazsınız, parayla yaptıramazsınız

Yüksek ruh, yüce ruh, şekilde görüldüğü gibi prospero, shoryuken, Hüseyin Aksakal gibi dostların yüreğinde tecelli eden ruhtur

Adem

Çeviri & Balonlama
24 Kas 2011
285
2,100
İstanbul
Kaç kere içimden geçmiştir, bir mesaj atsam da desem ki zevkle okuduğum Conan serilerine balonlamayla katkıda bulunmak istiyorum, her seferinde vazgeçtim bu muhteşem üçlünün kalitesini yakalayamam diye.
Büyük emek, büyük gayret. Emeklerinize sağlık, sağlığınıza sağlık.

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,044
20,227
Kamlançu
Kaç kere içimden geçmiştir, bir mesaj atsam da desem ki zevkle okuduğum Conan serilerine balonlamayla katkıda bulunmak istiyorum, her seferinde vazgeçtim bu muhteşem üçlünün kalitesini yakalayamam diye.
Büyük emek, büyük gayret. Emeklerinize sağlık, sağlığınıza sağlık.

Hiçbir şey için geç değildir sevgili Adem üstadım.
Katkıda bulunmak isterseniz seve seve yardımcı oluruz.
Ki bir an önce bu seriyi tamamlamış oluruz, ne de olsa ciltlerde yarıyı geçtik.
Ama biraz yavaş ilerliyoruz, malum işler güçler sebebiyle...