Anneler Günü Kutlu Olsun

12 Şub 2010
15,006
543,776
Her gün dualarımdasın sevgili annem
Yüce rabbim rahmetini esirgemesin

Tüm annelerin günü kutlu olsun

Dünyadan göçmüş annelerin aziz hatırasını saygı ve rahmetle anıyorum.

Yaşayan tüm annelere sağlıklı, huzurlu, mutlu bir ömür diliyorum

Annesi yaşayan dostlara, sadece bugün değil, her gün değerini bilmelerini ve sevgilerini göstermelerini hatırlatıyorum.

Yaşayan ve iyi bir anne olan sevgili eşimin ve tüm annelerin de anneler günü kutlu olsun.

12 Şub 2010
15,006
543,776
Sevgiye ilişkin ilk mesajımda hiç bir olumsuzluk olmasın istedim.

Vatanı için canından fazlasını vermiş olan Atatürk, maddi mirasından kişilere sadece geçimlerine destek olacak miktarda vasiyette bulunmuştu.

Yakın arkadaşı İnönü'nün çocuklarının EĞİTİM GİDERLERİ İÇİN vasiyette bulunmuş, geriye kalan tüm mirasını TÜRK DİL KURUMU, TÜRK TARİH KURUMU gibi EĞİTİM işleriyle ilgili milli kurumlara vasiyet etmişti.

Onun mirasıyla zengin olan eşi, çocuğu, akrabası yoktur.

Atatürk'ün annesi Zübeyde Hanımefendiye de rahmet diliyor, saygı ile anıyorum.

Ona dil uzatmaya cüret eden, insanlıktan, evlatlıktan nasip almamış olanların yargısını milletin vicdanına bırakıyorum.

Geceyürüyen

Süper Üye
19 May 2010
574
2,087
Anneler günü kutlu olsun.Vefat edenlere rahmet kalan annelerimize uzun ömür diliyorum..
Anneler-Günü.jpg

Adem

Çeviri & Balonlama
24 Kas 2011
285
2,100
İstanbul
Varken kıymetlerini bilenlerden olabilmemiz dileğiyle, başımızın tacı annelerimize saygı ve sevgilerimi sunuyorum. Anneler günü kutlu olsun.

caretta

Onursal Üye
24 Ağu 2011
2,945
23,744
Kıbrıs
Ben de Anneler Gününü kutluyorum.Başta rahmetli anacığım olmak üzere
sevgili eşimin,kızımın Anneler Günü'nü kutluyorum.Çizgi Diyarı mensuplarının da gerek hayatta,gerekse rahmetli olmuş annelerini de bu vesile ile anıyorum.Evlatlarını teröre kurban vermiş tüm anneleri de saygıyla selamlıyorum.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,640
İzmir
BENİM ANNEM
Küçücükken başucumda
Bana ninni söylerdin
Sabahları uyanınca
Beni okşar severdin

Benim annem güzel annem
Beni al kollarına
Kucağında okşa beni
Ninniler söyle bana

Bu gün hala kulağımda
Çınlıyor tatlı sesin
Benim annem güzel annem
kalbimin neşesisin

Jo.jpg

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
7,984
Yüreklerindeki sınırsız sevgi ve sabır için Allah'ın Cennet'i ayaklarının altına serdiği anneler,gününüz kutlu olsun..
Anne'leri sağ olanlar; lütfen ona sıkı sıkı sarılıp,seni seviyorum deyin..

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,593
34,936
İstanbul
Fedakarlık ve sabırla dünyanın en yüce görevini yerine getiren, her biri sevgi sembolü olan bütün annelerimizin Anneler Günü'nü kutlu olsun.