KÜSTAH Haftalık yan etkili mizah dergisi Sayı:1

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,648
Gaziantep

Bu mizah dergisinin ilk sayısını almışım fakat neden devam etmediğimi hatırlamıyorum. Diğer dergilerden farklı bir yan görememiş olabilirim, fiyatı-belki- fazla buldum yada ilk sayı olduğu için almış olabilirim.
oks03
arkadaşımız 33.sayıyı paylaşmış (Yanlışlıkla 1. sayı yazmış).
Linki;

Moderatör tarafında düzenlendi:

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,089
36,764
İstanbul
Aslında epey sağlam bir kadrosu varmış derginin.

Dergide Laz Kapital yazıları yazan Yılmaz Okumuş'un kitap haline getirdiği eser daha sonra Laz Marks ismiyle tiyatro oyunu haline getirilmişti. Tek kişilik bu oyunun tek kişisi bacanağımdı. Artık pek sahnelemiyor ama olur da denk gelir ve yeniden sahnelenirse gidin izleyin. :)

Bu arada oks03 üstadımızın açtığı konunun başlığını değiştirdim. Derginin kapağında o kadar çok 1 var ki, ister istemez başlığı 1 diye açmış anlaşılan. :) Bu vesileyle bir dönem mizah bölümümüze önemli katkılar sunan üstadımızı da sevgi ve saygıyla selamlayalım. Fırsat bulsa da yeniden devam etse paylaşımlarına.

Küstah dergisinin bu ilk sayısı için çok teşekkürler, Ahmet abi.

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,954
ordu-turkey
Yarın bende kısmetse nadirlik mizah dergilerinden sayıları sunmaya başlayacağım 6 gün boyunca.Bu yeni sayıyı görünce sevindim çok sağolun.

kadirnip

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Kas 2014
4,654
22,315
Adana
Yeni tanıştığım bir yayın...
Çok güzel paylaşım için, teşekkürler sevgili Karaoğlan...

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,187
Son günlerde mizah dergilerine ilişkin paylaşımların gittikçe artmasından son derece keyif alıyorum.
Daha önce okumadığım bu dergi için
ve de değerli katkınız için teşekkür ediyorum.
Saygılarımla...

52308R.gif