Kull The Conqueror v1#10 (Çeviri & Balonlama)

BRAN MAK MORN

Çeviri & Balonlama
13 Tem 2011
193
2,218
Kull'un, Ateş ve Buzun Efendisi "SHEMENON" ile olan karşılaşmasını erteleyerek aradaki eksik sayılarımızı Değerli Hüseyin AKSAKAL (AKSA"KULL") kardeşimizin katkıları ile kapatmaya başlıyoruz. Ülkemizde ilk kez kendi dilimizde bu sayı ve akabindekileri okuma imkanı sunmalarından dolayı kendilerine ne kadar teşekkür etsek azdır. Daha fazla bekletmeden diyarın yeni Kral Kull sayısı ile sizleri başbaşa bırakayım. Afiyetle okuyunuz...
Huzurlarınızda BEYAZ KRALİÇENİN KILIÇLARI...

file

file

Moderatör tarafında düzenlendi:

hüseyin aksakal

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
7 Eyl 2010
773
5,728
Kdz. Ereğli
Yozlaşmış bir medeniyetin mantıksızlıklarına karşı baltasıyla ve kaplan totemiyle savaşan bir barbar Kral... Türkiye okurlarının nezdinde kadim topaz tahtına oturması gecikmiş, takdir edilmemiş bir adalet dağıtıcı... Redde Kulli quae sunt Kullis-Kull'un hakkı Kull'a...

Haddim olmayarak çeviri desteği verdiğim bir seri... Beğenen olursa ne mutlu... Bran Mak Morn'dan bir süre izin istedim... Sonra bu serinin başka eksiklerini de tamamlama imkanı buluruz diye düşünüyorum.

prospero

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Kas 2014
248
11,342
Fazla söze gerek yok, tek bir kelime hislerime tercüman olacaktır. Şahane...

ahmet akyol

Onursal Üye
18 Ocak 2016
654
2,551
İzmir
Türkiyede hiç bir zaman okuma şansımızın olmadığı bu yayınları bizlerle buluşturan ve zorlu bir emek veren herkese sonsuz teşekkürler....

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,621
İzmir
Kull benim çok sevdiğim bir çizgi roman olmasına karşılık ne yazık ki ilgi yoksunluğundan ülkemizde yayın hayatı kısa sürdü. Siz değerli dostlarımız sayesinde yayınlanmayan sayıları okuyacağız. Ellerinize sağlık.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,647
Kasımpaşa
Hüseyin Aksakal ve Barn Mak Morn sevgili dostlar başka hiçbir yerde olmayan, yayınevlerinin yarım bıraktığı ve sayenizde Türk çizgi roman okurunun kendi dilinde okuma olanağı bulduğu bu değerli çalışmanız için çok teşekkür ederim.
Saygılarımla.