Kull The Destroyer v1#17 (Renkli & Balonlama)

BRAN MAK MORN

Çeviri & Balonlama
13 Tem 2011
193
2,220
Kaybetmiş olduğu "TOPAZ TAHT"ı geri almak için çare arayışında olan Kull'u "Derinlikteki Dehşet" maceramızla takip ediyoruz dostlar. Afiyetle okuyunuz...

Moderatör tarafında düzenlendi:
12 Şub 2010
15,006
543,758
Kraken, Zagor maceralarında da bir kaç kez boy göstermiştir.
Vampirella'da, Kaos'un 7 hizmetkarından birisi Demogorgan olarak geçer ve maceranın adı da buradaki gibi Derinliklerdeki Dehşet'ti yanlış anımsamıyorsam.
Kraken başka çizgi romalarda da konuk olan popüler bir korku ve dehşet simgesi.
Kull'dakini de zevkle okuyacağım inince:)
Teşekkürler sevgili BRAN MAK MORN

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,638
İzmir
Kull'un krallığını kaybetmesi ve akabinde geriye almaya çalışması harika bir hikaye. Homeros'un Odesyası gibi. Teşekkürler arkadaşım.

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,993
13,518
Kull sayenizde yeniden hayat buldu. Bizimel paylaştığınız için teşekkür ederim. Kraken Martin Amcanın maceralarında da geçen bir deniz canavarı-yaratığı.

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,880
52,458
Kendi Koltuğunda
Üstad bunların okuma sırası hangileri bunun 1 den başlayan serisi hangisi
Kull The Destroyer 1 den 15 e kadar olan sayılarını bulamadım
bunan önceki sayları Kull The Conqueror ilemi başlıyor?

BRAN MAK MORN arkadaşımız açıklamış dikkat etmemişiz bir önceki sayıda

Evet arkadaşlar! Kral Kull ile artık yolumuza "Kull The Destroyer" olarak devam edeceğiz. Kull The Conqueror ismi 10.sayı ile sona eriyor ve 11-29 arası sayılar Kull The Destroyer olarak isimleniyor. Farkedeceğiniz üzere 9. sayıdan 16. sayıya bir sıçrama yapmış oldum nedeni de bu aradaki sayıların yurdumuzda yayınlanmamış olmasından kaynaklı olarak çeviri yapılmamış olması. Çeviri konusunda yardımcı olacak bir arkadaş olursa bu aradaki farkı da kapatıp eşsiz bir koleksiyona hep birlikte sahip olabiliriz. Yeni haliyle Kull'un bu sayısını okumak isteyenleri daha fazla bekletmek istemiyorum, afiyetle okuyunuz...

Son düzenleme:

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,734
44,018
denize sıfır
İlk okuduğum zamanlar Conan çakması gibi geliyordu.
Ancak böyle rengarenk okumak tüm fikirlerimi değiştirdi.
Teşekkürler, elinize sağlık.:) Takipteyim...

BRAN MAK MORN

Çeviri & Balonlama
13 Tem 2011
193
2,220
Üstad bunların okuma sırası hangileri bunun 1 den başlayan serisi hangisi
Kull The Destroyer 1 den 15 e kadar olan sayılarını bulamadım
bunan önceki sayları Kull The Conqueror ilemi başlıyor?

Kral Kull'un kendi adına olan ilk bağımsız serisi Haziran 1971 tarihi ile başlayan Kull The Conqueror #1 ile 10.sayılar bu isimle 11 ile 29.sayılar ise Kull The Destroyer olarak isimlendirilmiştir. Paylaşımlarım normal sıralamada gitmekte olup 10 - 15.sayılar arasının Türkçe baskıları olmadığı için bende paylaşımda bulunamadım. İlerleyen zamanla birlikte bir şekilde bu açığı da kapatma niyetindeyim. İlginiz için çok teşekkür ederim.

aziz balıkçı

Süper Üye
9 Ağu 2020
2,987
8,406
MERHABALAR KOLAY GELSİN, KULL SERİSİNİ İNDİREMİYORUM, TEKRAR YARDIMCI OLABİLİR MİSİNİZ. TEŞEKKÜR EDERİM.