AMİRAL DİNLENİYOR - Sergio TOPPI - Kuzey Amerika 01

Mr Davaro

Çeviri & Balonlama
7 Haz 2020
504
8,151
Amiral dinleniyor ama Kudret Sabancı üstadım dinlenmiyor.
Yeni ilk 11'i kurmaya, kaleye Amiral'i koyarak başlamışsınız. :)
Keyifle takipteyiz, ellerinize sağlık. Teşekkürler...

ALIENRIPLEY

Süper Üye
29 Ocak 2016
1,196
2,104
Büyük usta Sergio Toppi bile senin hızına yetişemez sevgili kudretsabancı kardeşim... Ellerine, emeklerine ve gözlerine sağlık!

aliot

Yeni Üye
3 Şub 2013
50
162
Sergio Toppi'nin taramalı karalamalı, büyülü dünyası son karede içimi açıyor da tarama, karalama kullanmayan apaydınlık Terry Moore, fi bombası, çi bombası deyip içimi karartacak bişiler buluyor.

carson10

Aktif Üye
16 Ara 2012
388
1,154
-Amiral:"Denizlerde bir adamın görebileceği her şeyi gördüm.Artık tek istediğim sessizlik ve yalnızlık."
Banka soymuş bir haydut ve katil olsan bile, Kanada ormanlarındaki kulûbesinde yalnız yaşamaya cesaret eden yaşlı bir adama silahın namlusunu doğrulturken iki kere düşünmelisin...hele de yaşlı adama "Amiral" diyorlarsa.
Güzel hikaye.teşekkürler dostum.Kitap iyi başladı.

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,465
26,954
Su gibi akıcı bir hikayeye su gibi çizgiler eşlik ediyor.
Bir çırpıda bitiverdi.
Teşekkür ediyorum üstadım.

hüseyin aksakal

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
7 Eyl 2010
773
5,727
Kdz. Ereğli
Kudret Bey... Bu güzel paylaşımınız için şükranlarımı sunarım. Karakter hakkında neredeyse hiçbir şey anlatmadan, geride bırakılmış binlerce şeyin varlığını ifade etmeyi başaran bir öykü... Muhtemelen başarması zor olduğundan, pek denenmeyen bir anlatım biçimi ama bu öykü bu işin hakkını veriyor ve karakter hakkında daha fazlasını öğrenme isteği uyandırıyor. Çizgiler de muhteşem... Teşekkür ediyorum.

kudretsabancı

Onursal Üye
E-Dergi Takımı
3 May 2011
1,245
34,798
Ben teşekkür ederim. Ben de Toppi'yi, edebiyattaki karşılığı Italo Calvino, sinemadaki karşılığı Taviani Kardeşler ya da Ettore Scola denkinde bir sanatçı olarak algılıyorum.