Kral Conan Alfa Yayınları Sayı 08 Barbar Kral

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,471
27,020

1zecit4.jpg
121z5zn.jpg

Bu seriden devam edelim dostlar.
Güzel bir hafta diliyorum...

Conan'da mutlaka bayıldığım çizimler oluyor.Görsellik anlamında izninizle konunun içerisinde de sunuma renk katması açısından paylaşmak istiyorum.

29d728k.jpg
nxomsz.jpg

300 dpi. orjinal taramayı paylaşıyorum.

The_DarkseeS dostumuzun adına ithafen.

Conan ve çizgilere gönül vermiş dostlarıma saygılarımla...

mega.co

dosya.co

mediafire

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,845
137,149
Bunlar can paylaşımlar.
2015 Yılının son paylaşımları.
Eline sağlık sevgili dostum.
Emeklerin için teşekkür ederim.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
36,767
İstanbul
Nedense Conan'ın Kral olduğu dönem ait maceralar tüm Conan külliyatı içerisinde en az sevdiklerim. Deyim yerindeyse bir serseri mayın gibi maceradan maceraya atılmasını daha çok seviyorum herhalde. Kral olmanın getirdiği sorumluluk ve sınırlamalar hoşuma gitmiyor olabilir.

Ancak prince üstadım o kadar güzel bir düzenleme yapmış ki, okumamak olmaz.

Teşekkürler, üstadım.

12 Şub 2010
15,006
543,776
Krallığa giden yoldaki maceralar çok güzel
Kral olduktan sonraki Conan maceralarını ben de Nihat dostum gibi daha az seviyorum
Bunda, Zenobya ve çocuklarının pek hoşlanmadığım tutum ve davranışlarının rolü olsa gerek
Başka vesilelerle de belirttiğim gibi, oldum olası Zenobya'yı sevemedim
En az iki kez de Conan'a ihanet etmiştir

Krallığa giden yoldaki bu güzel macera ve kaliteli paylaşım için çok teşekkür ediyorum sevgili prince dost

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,640
İzmir
Conanın krallığı giden yoldaki maceraları SSOC serisinde yayınlandı.
Yazar ustalardan Roy Thomas, çizer ise Büyük lakaplı John Buscema.
Tony De Zuniga'nın harika çinileri ile benim en sevdiğim öykülerin başında gelir.
Hatta bu seriye Tranicos'un Hazinesi'ni okuduktan sonra başlamak daha doğru olacaktır.
Conan Bracha Adalarındaki korsan kardeşliğine katıldığında bu hazinenin peşinde çok koşturmuştu.

Conan'ın Krallık maceraları ise King Conan başlığı altında ayrıca başladı. Bir çok bölümünü pek yavan bulmuş olsam da sıkı bir Conan fanı olarak okumadığım - tekrar okumayacağım macerası yoktur.

Kral Conan maceraları başlığı altında rahmetli Ali Recan'ı da anmadan olmaz. Benim bildiğim ilk sıralı Kral Conan serisi budur. Marvel Comics hatta akabinde tekrar basım Dark Horse Comics yayınlarıda SSOC ve King Conan maceraları ayrı ayrı basıldı. Sıralı dizin bildiğim kadarıyla sadece ülkemizde yayınlandı. Bu seri ayrıca önemlidir.

Değerli prince dostuma yüksek ölçekli fevkalde paylaşımı için teşekkür ederken ayrıca benim adıma hediye ettiği için ayrıca çok mutlu olduğumu belirtirim. Ellerine sağlık üstat.

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,471
27,020
Conanın krallığı giden yoldaki maceraları SSOC serisinde yayınlandı.
Yazar ustalardan Roy Thomas, çizer ise Büyük lakaplı John Buscema.
Tony De Zuniga'nın harika çinileri ile benim en sevdiğim öykülerin başında gelir.
Hatta bu seriye Tranicos'un Hazinesi'ni okuduktan sonra başlamak daha doğru olacaktır.
Conan Bracha Adalarındaki korsan kardeşliğine katıldığında bu hazinenin peşinde çok koşturmuştu.

Conan'ın Krallık maceraları ise King Conan başlığı altında ayrıca başladı. Bir çok bölümünü pek yavan bulmuş olsam da sıkı bir Conan fanı olarak okumadığım - tekrar okumayacağım macerası yoktur.

Kral Conan maceraları başlığı altında rahmetli Ali Recan'ı da anmadan olmaz. Benim bildiğim ilk sıralı Kral Conan serisi budur. Marvel Comics hatta akabinde tekrar basım Dark Horse Comics yayınlarıda SSOC ve King Conan maceraları ayrı ayrı basıldı. Sıralı dizin bildiğim kadarıyla sadece ülkemizde yayınlandı. Bu seri ayrıca önemlidir.

Değerli prince dostuma yüksek ölçekli fevkalde paylaşımı için teşekkür ederken ayrıca benim adıma hediye ettiği için ayrıca çok mutlu olduğumu belirtirim. Ellerine sağlık üstat.

Değerli dostum,verdiğin önemli bilgiler ışığında konu daha bir güzel olmaya başladı.Zaten Conan okuyacaksan öncelikle Conan uzmanı bir dostun olacak ki,yaptığın işten,okuduğun kitaptan keyif alacaksın.Çok teşekkür ediyorum.
Hazır bu bölümde daha fazla zaman geçirirken bakarsın buralar soğuk diye Kimmerya diyarı daha sıcak gelir yerleşiveririm oraya.:Ğ