KRAL CONAN - Sayı 32 Kara Ejderler

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,351
53,674
TAM 35
tarama0001.jpg

Altay1944 abimin hediyesinden sonra benimki de hazır. Tüm gönül dostlarının bayramı mübarek olsun.

Moderatör tarafında düzenlendi:

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,516
Kurbanın olurum dostum .Az kaldı evvel Allah seriyi bitireceğiz .İyi bayramlar.

süperego

Süper Üye
20 Haz 2009
1,856
158
Mars
Arkadaşlar hepinizin bayramı kutlu olsun.Ayrıca verdiğiniz emekler için çok teşekkürler.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,130
Conan serisinin tamamlanmasında emeği geçen tüm değerli paylaşımcılara gönülden teşekkür eder, bayramlarını tebrik ederim.

drizztfatih

Yeni Üye
13 Kas 2014
2
0
merak ettiğim bir husus var , alfanın conan serisindeki kara ejderler sayısıda dahil olmak üzere prens conn un ölümü ve bir çok sayının kapak resimleri ingilizce orjinal seriden farklı. rica etsem savage sword of conan serisinin hangi sayıları alfanın conan serilerine karşılık gelmektedir? forumda bu konuyla alakalı bir link var mıdır? ben tarama yapıp emek veren arkadaşlarada saygısızlık etmek istemem ama kapaklara ve tüm sayfalara isimlerini yapıştırmışlar kapakların tüm orjinalliği bozulmuş. kara ejderler sayısının kapağını ingizlice seride bulamadım bu kapak alfanın yayınına özel bir çizim midir? bu konuda bilginiz varmıdır?

drizztfatih

Yeni Üye
13 Kas 2014
2
0
aslında ben , (alfa 1999 - conan , kral conan , imparator conan) tüm sayılarının kapaklarının yüksek kalite taramalarını arşivlemek istiyorum.forumda bu şekilde bir paylaşım oluşturulabilir mi?